Інтернет МГА в галузі управління охороною здоров'я - довгострокова медична допомога зосереджує увагу на знаннях та навичках, необхідних для досягнення успіху у різноманітних позиціях у сфері охорони здоров'я, та пропонує основні напрями в гострих медичних закладах, організаціях обслуговування та адміністрації престарілих. Навколишнє середовище охорони здоров'я надає бажаючим керівникам виняткову можливість запропонувати значущий і цінний внесок у напрям перетворення та реформування охорони здоров'я. Ця унікальна прискорена програма пропонує прикладні дослідження та найкращі практики, щоб розвинути студентів у компетентних та чітко визначених агентах змін. Завдяки інтеграції управління, прикладної теорії та практики безперервної допомоги, досвідчений факультет керує вашим розвитком лідерства за допомогою значущих тематичних досліджень, оцінює проектну роботу, навчальні форуми, критичне мислення та аналіз кращих практик.

Ця 36-кредитна онлайн-програма магістерської програми готує фахівців середнього рівня для деяких найбільш складних нових ролей в сьогоднішньому швидко змінюється керованих умовах догляду. Спеціалізація " Довгострокова медична допомога" навчає навичок керувати установами медсестер, які контролюють щоденні операції, такі як прийом пацієнтів, кадровий облік та оплата медичних послуг.


Будь ласка, зверніть увагу: у деяких штатах, таких як Нью-Йорк, навчальна програма відповідає вимогам курсу до ліцензування лікарів-медиків. Потенційні заявники повинні перевіряти ліцензійне агентство своїх держав або звернутися до представника з прийому на (315) 732-2640 або безкоштовно за телефоном (866) 295-3106, щоб перевірити необхідні курсові роботи. Фахівці радників можуть працювати зі студентами, щоб запропонувати керівництво та допомогти студентам відповідати академічним вимогам цієї галузі.

Доступні навчальні програми:
  • англійська
Utica College Online

Переглянути 9 інших курсів в Utica College Online »

Останнє оновлення Жовтень 8, 2018
Цей курс Онлайн
Duration
2 Років
Заочне навчання
За розташуванням
За датою
End Date
Гру 31, 2020
Кінець терміну надання заяв
End Date
Кві 30, 2021
Кінець терміну надання заяв
End Date
Липень 31, 2021
Кінець терміну надання заяв
Location
Кінець терміну надання заяв
End Date
Кві 30, 2021
Кінець терміну надання заяв
End Date
Липень 31, 2021
Кінець терміну надання заяв
End Date
Гру 31, 2020