Магістерська програма "Розвиток сестринської практики"

Загальні відомості

Опис програми

Майбутні фахівці з догляду

Первинна медсестра: Будьте готові до постійно мінливих проблем медсестер. Визнати можливості в галузі охорони здоров'я та виступати в ролі агента змін у медичних закладах. Ми навчаємо та розширюємо наші компетенції: від досліджень, етичних рішень, клінічного та професійного лідерства до міждисциплінарності, консультації та консультування до тренінгу та лідерства.


цільова група

Вони хочуть зіткнутися з проблемами охорони здоров'я, такими як зростання хронічних захворювань та багатобарвності, зростаюче економічне навантаження на лікарні, медсестринські служби та медичні практики та поглиблене оцифрування. Ви не боїтеся переглянути існуючі робочі процеси та задачі завдань, прагнути максимально оптимізувати процес, а також підвищити ефективність та ефективність або керувати дизайном інтерфейсу.


шляху кар'єри

Залежно від відповідної професійної ролі, як практикуючий, ви можете підтримувати конкретні пацієнти з складними потребами догляду або, як дослідник, здійснювати розробку клінічних правил та стандартів у спеціалізованій сфері. З магістерською програмою ANP у вас також є можливість заповнити додатковий модуль в управлінні медсестринською діяльністю (такий же, як у § 26). Цей додатковий модуль дозволяє вам приймати стратегічні та оперативні завдання на всіх рівнях управління доглядом у внутрішньому просторі.


Подробиці про дослідження

Ви можете сприяти своїм поглибленим і передовим досвідом у сфері основних компетенцій у галузі догляду як у внутрішніх, так і поза приміщеннях. Особлива увага приділяється первинній медичній допомозі населенню, а отже, і використанню в установах первинної медичної допомоги. Вони здатні оволодіти новими проблемами розвитку медсестер.


мелірування

Відповідно до місіонерського висновку «Основне медсестринство», ви, як випускник цієї магістерської програми, самостійно беруть на себе відповідальність за пацієнтів. Основні або компетентні сфери, які ви набуваєте:

 • Науково-практична сестринська справа
 • Спеціалізована клінічна сестринська практика
 • Медсестринська практика та лідерство

На перший погляд
 • Тривалість: 2 роки / 4 семестри
 • Формат: позабіржовий
 • Лекція Мова: німецька
 • Ступінь: Магістр наук у галузі охорони здоров'я (MSc)
 • Початок навчання: кожен рік у вересні
 • Вартість навчання: € 363,36 за семестр для громадян ЄС / ЄЕП
  4900 євро для громадян, що не є членами ЄС / ЄЕЗ


Для більш детальної інформації теж

 • Вимоги щодо доступу,
 • Процедура прийому,
 • Дати та терміни і
 • Інтернет додатки

ми маємо на увазі наш веб-сайт www.fh-krems.ac.at .

Останнє оновлення Бер 2020

Про навчальний заклад

IMC University of Applied Sciences Krems (IMC Krems) is widely regarded as Austria’s most modern and international university of applied sciences. The university offers innovative and globally accred ... Детальніше

IMC University of Applied Sciences Krems (IMC Krems) is widely regarded as Austria’s most modern and international university of applied sciences. The university offers innovative and globally accredited Bachelor and Master degree programmes in business, digitalisation and engineering, health sciences and life sciences. The Universum Talent Research survey underlines the high level of satisfaction among Austrian and international students at IMC Krems: the university regularly secures top spot in the student satisfaction category. Згорнути