Магістерська програма з фармації

Загальні відомості

Опис програми

Фармацевтичний факультет пропонує п'ятирічну магістерську програму з фармації (5 років, 10 семестрів), включаючи 6-місячний досвід практичної підготовки в громадських аптеках (державних та / або лікарняних) Словаччини або в Європейському Союзі. Рекомендований навчальний план складається з обов'язкових, обов'язкових факультативних та факультативних курсів для отримання мінімум 300 кредитів ECTS. Навчальна програма «Фармація» повністю акредитована відповідно до законодавчих норм Європейського Союзу, а диплом магістра фармації, виданий Університетом Коменського, визнаний у всіх інших державах-членах Європейського Союзу, а також у всьому світі.

“Be able to love, heal and accept yourself, so you can then offer these gifts to others”

Освіта

Випускник навчальної програми «Фармація» визначається знаннями високого рівня та практичними навичками з хімічних, біологічних, медичних та, зокрема, фармацевтичних дисциплін. Випускник глибоко знає все, що відбувається з лікарським засобом в організмі людини; його наслідки та несприятливі наслідки; а також медичні та соціальні аспекти використання лікарських засобів. Випускник освоює фармацевтичні технології, фармацевтичні, хімічні, мікробіологічні, біологічні випробування на лікарських засобах для людського використання. Випускник може оцінити наукові дані про лікарські засоби та надати відповідну інформацію на основі такої кваліфікації. Випускник має адекватні знання юридичних та інших вимог, пов'язаних з фармацевтичною практикою. Навчальна програма повністю відповідає Директиві 2005/36 / ЄС Європейського Парламенту та Ради про визнання професійної кваліфікації.

Сингулярність
Випускник - фармацевт, висококваліфікований фахівець та справжній експерт, який, як єдиний у суспільстві, знає все про ліки, лікарські засоби та їх дію.

Експертиза
Випускник навчальної програми «Фармація» визначається знаннями високого рівня та практичними навичками з хімічних, біологічних, медичних та, зокрема, фармацевтичних дисциплін. Випускник має глибокі знання про все, що відбувається з лікарським засобом в організмі людини; його наслідки та несприятливі наслідки; а також медичні та соціальні аспекти використання лікарських засобів.

Досвід
Випускник має можливість опанувати фармацевтичні технології, фармацевтичні, хімічні, мікробіологічні, біологічні випробування на лікарських засобах для людського використання. Випускник може оцінити наукові дані про лікарські засоби та надати відповідну інформацію на основі такої кваліфікації. Випускник має адекватні знання юридичних та інших вимог, пов'язаних з фармацевтичною практикою.

Потенціали
Випускники можуть реалізувати свої потенціали в галузі охорони здоров'я в різних видах аптек (громадських, лікарняних), в інститутах контролю якості лікарських засобів усіх рівнів, на робочих місцях клінічної фармації, клінічної біохімії, гігієнічної служби, фармацевтичної промисловості, комерційного представництва фармацевтичних компаній, компаній-розповсюджувачів, досліджень, освіти медичних працівників тощо.

Виконання
Випускники факультету завжди вітаються на ринку праці, і вони дуже легко можуть знайти привабливу кар'єру з особистим та фінансовим виконанням не лише в Словацькій Республіці та їхніх країнах, а й у всьому світі.

Прийом

Вступ на 2020/2021 зараз відкритий. Кінцевий термін подання заявок - 31 липня 2020 року. Кандидати зобов’язані скласти вступний іспит, незалежно від паперу та паперу, або дистанційно електронними засобами. Вступні тести пишуться англійською мовою і складаються з 100 запитань MCQ з біології (50 запитань) та хімії (50 питань) на основі загального рівня середньої / середньої школи.

Факти

 • Близько 1 500 студентів, з них близько 15% іноземних студентів з різних країн
 • 11 спеціалізованих викладацьких кафедр
 • 2 власні навчальні аптеки, які також є аптеками громад
 • Нові лабораторії та аудиторії з сучасним обладнанням
 • Висококваліфікований викладацький склад з багаторічним національним та міжнародним досвідом викладання та досліджень
 • Всі рівні фармацевтичної освіти, включаючи аспірантуру PharmD та доктор наук. програми, спеціалізація тощо.
 • Програми міжнародного обміну, включаючи двосторонні контракти з 30+ університетами-партнерами в Європі, Азії та США
 • Науковий центр передового досвіду, центральні наукові лабораторії, різні дослідницькі проекти
 • Великий сад лікарських рослин
 • Центральна бібліотека
 • Тренажерний зал та фітнес-обладнання
 • Власні їдальні та кафетерії

Престиж
Фармацевтичний факультет університету імені Коменського - єдиний подібний факультет у Словаччині. Факультет виховує оригінальних професіоналів фармації, інтегруючи знання з природничих наук та медицини, а також конкретних фармацевтичних наук.

Традиція
Дослідження словацького фармацевтичного університету існують вже понад 70 років, і понад 11 000 студентів закінчили фармацевтичний факультет у Братиславі.

Акредитація
Навчальна програма «Фармація» повністю відповідає Директиві Європейського Союзу та Ради Європейського Союзу 2005/36 / EC про визнання професійної кваліфікації.

White work table with notes, smartphone and laptop

Останнє оновлення Бер 2020

Про навчальний заклад

The Faculty of Pharmacy is part of the greatest, oldest and outstanding University in Slovakia. Comenius University in Bratislava is a modern European university which in 2019 was celebrating its 100t ... Детальніше

The Faculty of Pharmacy is part of the greatest, oldest and outstanding University in Slovakia. Comenius University in Bratislava is a modern European university which in 2019 was celebrating its 100th anniversary. It is the only Slovak university to be regularly ranked in the international rankings of the best universities in the world. With thirteen faculties, it offers the widest selection of study programs (over 800) at three levels, and several of these study programs are the only ones of their kind offered in Slovakia. There is a wide range of areas of human knowledge to choose from when studying, be it in medicine, the humanities, and social sciences, the natural sciences, mathematics, theology, and much more. Згорнути