Магістратура з охорони здоров'я дітей

Загальні відомості

Доступних місць: 2

Опис програми

Огляд курсу

Вивчіть багато взаємопов’язаних факторів, які впливають на здоров'я дітей та дітей та сім'ї, отримавши ступінь нашого магістра в галузі дитячого громадського здоров’я.

Ви будете вивчати доказову базу, що спирається на поточну політику охорони здоров'я у сфері дітей у віці 0-11 років у Великобританії та на міжнародному рівні, висвітлюючи теми, включаючи перинатальне здоров'я, харчування та щеплення.

Ваші дослідження будуть використовувати комплексний підхід, який охоплює біологічні, психологічні та соціальні впливи, що впливають на тривалий навчальний та емоційний розвиток дітей, та політику та заходи в галузі охорони здоров'я, які можуть їх підтримати.

Протягом навчання ви будете вдосконалювати критичні дослідницькі та аналітичні навички, що оцінюються роботодавцями, та розробляти професійні методи рефлексивної практики.

Чому дитяче громадське здоров'я у Свонсі?

Виходячи з нашого Коледжу наук про людину та здоров'я, ви отримаєте користь від різноманітного навчального та дослідницького середовища, маючи багато можливостей для встановлення зв’язків між дисциплінами.

Відповідно до останньої Рамки досконалості досліджень у 2014-2021 роках, понад 75% досліджень, проведених у коледжі, мали міжнародну чи світову якість.

Ми маємо міцні зв’язки з професійною практикою та академічними науково-дослідними мережами в Європі та в усьому світі, тому ваше навчання інформується про новітні розробки політики та практики.

Досвід громадського здоров’я дитини

Наш науковий колектив активно працює у широкому спектрі наукових досліджень, включаючи охорону здоров'я, психологію, соціологію, акушерство та догляд за дітьми, пропонуючи неперевершений поєднання навчальних досягнень та поточної експертизи в галузі політики та практики.

Ви вступите до університету, який займає перше місце у Великобританії за задоволенням аспірантів (What Uni 2017).

Кар'єра громадського здоров’я дитини

Ваша кваліфікація післядипломної освіти з питань дитячого громадського здоров’я відкриває цілий ряд кар’єрних можливостей у державному, приватному та третьому секторах, включаючи:

 • Служби у справах дітей та молоді
 • Дослідження
 • Розробка місцевої, національної та міжнародної політики
 • Освіта
 • Харчування

Вимоги щодо вступу

Щоб подати заявку на цей курс, вам знадобляться:

 • Великобританія 2,2 (або вище) ступінь відповідної дисципліни (наприклад, сестринська справа, акушерство, навчання дітей, освіта, психологія, соціологія, психічне здоров'я)
 • Якщо ви не здобули ступінь бакалавра, ви повинні мати значний досвід роботи (приймальний репетитор оцінить відповідність цього досвіду стосовно програми)
 • Вас також можуть попросити взяти участь у співбесіді, і вам буде потрібно пройти перевірку служби розголошення та заборони (DBS) (раніше відома як Бюро кримінальних справ або CRB, Check).

Міжнародні заявники

 • Вимоги до англійської мови: перед початком програми вам потрібно буде мати мінімум IELTS 6.5, принаймні 6,0 у всіх областях або еквівалент, затверджений університетом.

Кар'єра та працездатність

Кар'єра та працевлаштування Академія зайнятості Swansea (SEA) буде підтримувати вас на кожному етапі вашого кар'єрного шляху, допомагаючи вам будувати яскраве майбутнє.

Наші служби підтримки кар'єри включають:

 • Семінари з працевлаштування, переговори роботодавців, замовлення подій та кар'єрні ярмарки
 • Індивідуальні поради та рекомендації від професійно-кваліфікованих консультантів із кар'єри
 • Допомога в пошуку робочих місць, стажувань, робочих місць та волонтерських можливостей
 • Доступ до інформаційних ресурсів з широкого кола питань управління кар'єрою
 • Фінансування для підтримки студентських можливостей стажування та студентського суспільства / клубних заходів.

Ми також надаємо допомогу та консультації для випускників Swansea University до двох років після закінчення навчання.

Останнє оновлення Вер 2019

Про навчальний заклад

Swansea University is a research-led university that has been making a difference since 1920. The University community thrives on exploration and discovery, and offers the right balance of excellent t ... Детальніше

Swansea University is a research-led university that has been making a difference since 1920. The University community thrives on exploration and discovery, and offers the right balance of excellent teaching and research, matched by an enviable quality of life. Згорнути