Магістри з фізіології

Загальні відомості

Опис програми

Програма випускників фізіології в Медичній школі університету Тулане в Новому Орлеані, Лос-Анджелес, була розроблена програма магістра, спеціально призначена для підвищення кваліфікації та розуміння функцій організму та слугувати основою для вивчення медицини. Успішне завершення цієї однорічної програми підвищить вашу конкурентоспроможність для медичних шкіл або еквівалентних професійних програм. Програма включає в себе передові медичної фізіології, нейрофізіології, молекулярної і клітинної біології та трансляційної фізіології. Програма відкрита для роботи протягом усього року.

Студенти можуть брати участь у дослідженні, написанні грантів та створенні протоколів. Студенти матимуть можливість взаємодіяти з факультетами та дослідниками з Медичної школи Тулан, системи охорони здоров'я ВА та Центру біомедичних досліджень Пеннінгтона. Ця програма також полегшує вивчення матеріалів, перевірених на MCAT.


Вимоги до ступеня

Студенти повинні пройти 30 кредитних годин курсових робіт протягом осені та навесні семестри та заповнити вимоги до ступеня.


Навчальний план

Осінній семестр

вимагається


Весняний семестр

вимагається


Вимоги до прийому

Бакалаврська сертифікація та диплом бакалавра з біології або суміжних спеціальностей необхідні для вступу. Для заявників США мінімальна ГПВ становить 3,0 та MCAT з 502 або DAT з 18 або GRE з 300. Заявки будуть переглянуті круглий рік.

Заявка на вступ до магістерської програми ступеня в галузі фізіології повинна бути подана в програму випускників в офіс біомедичних наук. Неоплачувана податкова заявка в розмірі 50,00 дол. США повинна бути подана в університеті Тулан. Заявки будуть переглянуті, оскільки вони будуть отримані, і заявники будуть допущені на конкурсній основі. Тому раннє подання заявок дуже заохочується. Форми заявки на отримання ступеня магістра можуть бути завантажені з веб-сайту університету Тулан:

href = "https://applygrad.tulane.edu/apply/


Навчання

Повний день


Обов'язкові збори

Плата за академічні допоміжні послуги

Комісія за академічну підтримку надає учням право на використання додаткових послуг університетських бібліотек та служб підтримки академічних справ, таких як лабораторії мови та науки. Він також охоплює певні комп'ютерні послуги, дані та голосові підключення, послуги репетитора та деякі неперевірені компоненти Центру освітніх ресурсів та консультування, деякі служби онлайн-бібліотек та інші служби підтримки академічної допомоги.

Студентський центр охорони здоров'я

Студентська медична винагорода надає студентам первинну медичну допомогу, психіатричну допомогу та контрацептиву в Центрі здоров'я студентів. Це також сприяє програмам охорони здоров'я, консультаціям з питань наркотиків та алкоголю, а також надзвичайної медичної служби Тулан.

Студентська діяльність

Студентське відділення в Тулані оцінює саму студентську плату за підтримку своєї діяльності. Плата за студентську діяльність надає студентам можливість брати участь у підтримці діяльності або взяти участь у програмі, читати щотижневу газету, а також брати участь у багатьох міжгалузевих спортивних змаганнях, фільмах та лекціях.

Відпочинково-оздоровчий центр Reily Fee

Денні курси будуть оцінюватися за членством в Центрі відпочинку Рейлі. Неповний робочий день студенти мають можливість приєднатися до Центру Рейлі.


Фінансова допомога

Від фінансової допомоги відділення фізіології та університету Тулан для отримання магістерської програми немає фінансової допомоги. Інформацію про іншу фінансову допомогу можна отримати в Управлінні фінансової допомоги університету

www.tulane.edu/~finaid

Останнє оновлення Бер 2020

Стипендія Keystone

Ознайомтеся з можливостями, які може дати наша стипендія

Про навчальний заклад

The Graduate Program in Biomedical Sciences (BMS) is a part of the Tulane School of Medicine. It is organized as an interdisciplinary, interdepartmental, and intercampus program, comprised of faculty ... Детальніше

The Graduate Program in Biomedical Sciences (BMS) is a part of the Tulane School of Medicine. It is organized as an interdisciplinary, interdepartmental, and intercampus program, comprised of faculty actively engaged in biomedical research. The goal of the program is to train scientists in a collaborative scientific community driven by creativity and innovation. Tulane’s Graduate Program in Biomedical Sciences brings together some of the world’s most talented young people with nationally- and internationally-recognized teachers and researchers: all in the context of a vibrant city replete with opportunities both in and out of the lab and classroom. Згорнути