Магістр біомедицини

Загальні відомості

Опис програми

Вивчайте біомедицину в Тромсе! Ми пропонуємо навчання сучасним та експериментальним методам та надаємо професійний нагляд за написанням та виступом магістерської роботи.

Ми пропонуємо викладати такі теми, як рак, серцева та серцева недостатність, запальні розлади, імунітет, колонізація бактерій, антимікробна резистентність тощо. Ви будете кваліфіковані для досліджень та розробок в галузі біомедичних та клінічних лабораторних наук. Ви матимете варіанти кар’єри, пов’язані з перекладом знань та методів медичних дисциплін та біорозвідкою. Ступінь магістра також зробить вас кваліфікованим кандидатом наук. програм.

Опис програми

 • Тривалість: 2 роки
 • Кредити (ECTS): 120
 • Вимоги до вступу: ступінь бакалавра з біомедицини
 • Назва ступеня: магістр біомедицини
 • Код програми:
  • Заявники з Норвегії та Північної Європи: 3037
  • Міжнародні заявники: 2015

Магістерська програма з біомедицини проллє світло на сучасні проблеми та методи біомедицини. Вас навчатимуть експериментальній роботі, а також письмовим та усним презентаціям незалежних наукових робіт.

Ми пропонуємо високоякісний лабораторний курс (MBI-3012), де ви пройдете навчання з культивування клітин, виявлення та експресії ДНК, РНК та білків, візуалізації, електронної мікроскопії, гістологічного аналізу та імуногістохімії. Ви також навчитесь процедурам охорони праці в лабораторіях.

У другому семестрі ви оберете 3 курси за вибором (30 ECTS). Іноземні студенти відвідуватимуть курси в Тромсе, тоді як норвезькі студенти також матимуть можливість виїжджати за кордон як студенти на обмін. Будуть доступні курси за вибором з біомедичних тем, як зазначено в таблиці (структура програми).

Після проходження лабораторних та факультативних курсів ви зможете розпочати роботу над своїм магістерським проектом (3-й та 4-й семестри - загалом 60 ECTS). Ви будете працювати під наглядом разом з нашими дослідниками в одній з наших дослідницьких груп. Ми пропонуємо міжнародне дослідницьке середовище з дослідниками з усіх куточків світу. Ваша спеціалізація буде обрана відповідно до проекту, з яким ви вирішите працювати. Таким чином, ваш проект базуватиметься на дослідженнях, проведених однією з дослідницьких груп кафедри медичної біології (ІМБ). Очікується, що ви будете проводити індивідуальні дослідження під наглядом. Очікується, що магістерська робота буде незалежною науковою роботою, яку виконує та презентує кожен студент.

Результати навчання

Після закінчення магістерської програми з біомедицини від вас очікуються передові та всебічні знання з біомедичної методології, теорій, концепцій та наукових підходів, визначених такими результатами навчання:

Знання

Як магістр біомедицини, кандидат

 • може пояснити сучасні наукові теорії та методи біомедицини;
 • може обговорювати теоретичну основу, включаючи сильні та слабкі сторони / недоліки, передових лабораторних методів та методів, що використовуються у вибраній науковій дисципліні в галузі біомедицини, на основі власних досліджень кандидата;
 • може застосовувати набуті знання в нових галузях біомедицини;
 • може аналізувати професійні питання, виходячи з історії та традицій біомедицини та її місця в суспільстві.

Навички

Як магістр біомедицини, кандидат

 • може критично аналізувати та оцінювати різні джерела інформації та використовувати їх для структурування та висловлення професійних міркувань;
 • може аналізувати існуючі теорії та інтерпретації в біомедицині та самостійно працювати з теоретичним та практичним вирішенням проблем;
 • може обирати та виконувати відповідні методи для вирішення конкретних проблем у біомедичних дослідженнях;
 • може розробляти та виконувати контрольовані експерименти для вирішення конкретних дослідницьких питань у межах галузі;
 • виконати незалежний дослідницький проект з біомедицини під керівництвом та відповідно до визнаних норм у науковій етиці.

Загальна компетенція

Як магістр біомедицини, кандидат

 • може аналізувати відповідні проблеми, пов’язані з професійною етикою та етикою досліджень у галузі біомедицини;
 • може застосовувати знання та навички з біомедичної теорії та методів у нових областях для реалізації передових робочих завдань та проектів;
 • може передавати власну наукову роботу як усно, так і письмово, використовуючи відповідну наукову мову;
 • може спілкуватися про професійні питання, аналізи та висновки зі спеціалістами у цій галузі та спільноті загалом;
 • може сприяти інноваційним процесам у галузі біомедицини.

Перспективи роботи

Отримавши ступінь магістра з біомедицини, ви будете готові до ряду захоплюючих завдань, пов’язаних з дослідженнями та розробкою методів у бізнесі, менеджменті та науково-орієнтованих установах, де попит на кваліфікованих фахівців зростає.

Варіанти кар'єри можуть включати молекулярну діагностику, медичні дослідження, рибальство, харчову промисловість, державне управління, навчальні заклади всіх рівнів, фармацевтичну промисловість, приватні дослідницькі та інноваційні підприємства, технічні посади в лікарнях, університетах та інших лабораторіях.

Структура програми

Термін 10 студієпоенг | 10 студієпоенг | 10 студієпоенг
Перший семестр (осінь)
MBI-3012 Передові методи експериментальної біомедицини
ІІ семестр (весна)
Курси за вибором (30 ECTS)
MBI-3004 Біологія раку
MBI-3013 Молекулярна генетика людини: медична та судова генетика
MBI-3014 Інфекція, запалення та імунітет
MBI-3015 Фармакологія та токсикологія людини
MBI-3016 Фізіологія людини
KJE-3604 Біоінформатика: Мікробна геноміка та метагеноміка
Третій та четвертий семестр
MBI-3911 Магістерська робота з біомедицини

Вимоги до прийому

Для прийому на програму необхідний 3-річний ступінь бакалавра (180 ECTS) або еквівалентна кваліфікація з біомедицини. Додатковою вимогою є спеціалізація з біомедичних тем (наприклад, біохімія, біоінформатика, клітинна та молекулярна біологія, фізіологія людини, імунологія, мікробіологія та фармакологія) вартістю не менше 80 ECTS. Очікується, що здобувачі матимуть практичний лабораторний досвід отримання ступеня бакалавра.

Заявники, які здобули науковий ступінь з біомедичних лабораторних наук ("Bioingeniør"), повинні отримати ступінь, визнану еквівалентною норвезькій науковій науці в лабораторних науках NOKUT. Заявники також потребують дозволу від норвезького комітету з питань авторизації як кваліфікований Bioingeniør. Також рекомендується, щоб студенти, які отримали науковий ступінь з біомедичних лабораторних наук, мали додатково 20 кредитів зі спеціалізацією з біомедичних тем.

Бакалавр фармації, медицини або стоматології не відповідає вимогам до вступу.

Заявники з Норвегії або Північних країн:

 • Кінцевий термін подання заявки для норвезьких та інших скандинавських заявників - 15 квітня для вступу в осінній семестр

Заявники з-за меж північних країн:

 • Кінцевий термін подачі заявок на самофінансування - 1 грудня на допуск до осіннього семестру.
 • Інтернет-заявка, код навчання 2015.

Викладання та оцінка

Використовується поєднання форм викладання та оцінювання, включаючи лекції, звіти про проекти, експериментальні та лабораторні завдання.

Останнє оновлення Лис 2020

Про навчальний заклад

UiT The Arctic University of Norway is a medium-sized research university that contributes to knowledge-based development at the regional, national, and international levels.

UiT The Arctic University of Norway is a medium-sized research university that contributes to knowledge-based development at the regional, national, and international levels. Згорнути
18 , Тромсе , Hjemmeluft , Kirkenes , Hammerfest , Harstad , Нарвік , Bardufoss , Бодо , Mo i Rana , Longyearbyen + 10 Більше Менше