Магістр біомедичних наук

Загальні відомості

Опис програми

Що викликає захворювання? Який (епі) генетичний фон порушень? Як мікроорганізми в кишечнику сприяють здоров’ю та хворобам? Які основні механізми захворювання та які нові стратегії можна розробити для лікування хвороб?

Під час магістерської програми з біомедичних наук ви пройдете навчання, щоб знайти відповіді на ці питання. Програма сильно орієнтована на наукові передумови охорони здоров'я, хвороб та доклінічні дослідження. Ви зіткнетесь з міждисциплінарним середовищем фундаментальних наукових досліджень на науково-технічному факультеті та більш медико-орієнтованим середовищем університетського медичного центру.

Якщо у вас є ступінь бакалавра у відповідній біомедичній галузі, ви можете подати заявку на нашу дворічну програму та досягти успіху в кар’єрі біомедичного дослідника чи спеціаліста з біомедичних питань. Ми пропонуємо доріжки, пов'язані з біологією раку та імунної системи, біологією їжі та харчування, біологією старіння та нейронаукою. Крім того, ми пропонуємо унікальну можливість створити біомедичну програму на замовлення, що відповідає вашим амбіціям. Прикладами є програми, присвячені вірусології, (епі) генетиці, регенеративній медицині, управлінню великими даними, обчислювальної біології та багатьох інших областях, щодо яких University of Groningen займає провідне місце у світі.

Для тих, хто має амбіції зайнятися промисловістю, розробкою політики, стати консультантом або займатися біомедичною позицією в будь-якій іншій галузі, НЕ пов'язаній з науковими дослідженнями, ми також пропонуємо трек науки, бізнесу та політики (SBP). І дослідницькі програми, і трек SBP призначені для узгодження амбіцій та кар'єрних перспектив окремого студента і розроблені під наглядом досвідченого (доцента) професора.

Унікальний аспект дослідницької програми полягає в тому, що до 75% програми можна витратити на незалежні дослідницькі проекти, в яких ви приєднаєтесь до дослідницької групи для досвіду науки відповідно до принципу "вчитися робити" під керівництвом дослідник. Ви будете вбудовані в дослідницьку групу і повністю відчуєте, що потрібно, щоб бути дослідником. Для тих, хто прагне стати промисловим дослідником, також є можливість зробити дослідницький проект у компанії.

На додаток до пропонованих науково-дослідних проектів ми пропонуємо різноманітні курси для вивчення мікробіоти, обчислювальної біології, управління великими даними тощо ... та будь-якої іншої новітньої області в галузі біомедичних наук. Зверніться до нашої програми ступеня, якщо ви шукаєте динамічну та унікальну ступінь магістра з великими перспективами кар'єри.

Навіщо вивчати цю програму в Гронінгені?

 • Менторська система, в якій завзятий професор веде вас через програму
 • Унікальний варіант складання програми, яка відповідає вашим особистим інтересам, амбіціям або кар’єрі
 • Можливість проведення дослідницького проекту за кордоном, використовуючи розгалужену глобальну мережу наших вчених
 • Дослідження "біології старіння", "біології раку та імунної системи", "біології їжі та харчування" та "нейронауки"
 • Унікальна мультидисциплінарна установка провідних вчених та біомедичних фахівців

Програма

Навчальний план

2-річна програма; кредитів на рік: 60 ECTS; більшість курсів - 5 ECTS.

Навчатися за кордоном

 • Навчання за кордоном рекомендується
 • У середньому 20 тижнів
 • Максимум 60 ЄК

Обмін: Усі наші наукові та інженерні програми пропонують можливість навчатися за кордоном у ряді партнерських установ. Нашими партнерами є топ-100 університетів у Європі (наприклад, у Німеччині, Великобританії та Швеції), а також у США, Китаї, Південно-Східній Азії та Південній Америці.

Вимоги до прийому

Голландський диплом

Конкретні вимоги Більше інформації
Мінімум знань Потрібно достатньо володіння англійською мовою на рівні VWO.
Попередня освіта Ступінь бакалавра університету в галузі біомедичних наук або суміжній галузі, що зосереджується на знаннях і навичках на межі молекулярної та клітинної біології, органічної хімії та біохімії, інтегративної фізіології та поведінки та медичних наук.

Міжнародний диплом

Конкретні вимоги Більше інформації
Додатковий предмет Приймальне бюро проінформує Приймальну комісію щодо вашої заявки, після чого колегія вирішить, чи відповідаєте ви вимогам прийому з точки зору загального рівня попередньої освіти та конкретних базових знань.
Попередня освіта

Ступінь бакалавра в галузі біомедичних наук або суміжній галузі, орієнтуючись на знання та вміння на межі молекулярної та клітинної біології, органічної хімії та біохімії, імунології та фізіології, можливо, з елементами поведінкових нейронаук. Необхідний лабораторний досвід та підтвердження академічних навичок письма (наприклад, дипломна робота чи звіт про дослідження). Приймальна комісія визначає, чи відповідає конкретний зміст цього / цих курсів вимогам прийому основної програми, на яку ви подали заявку.

Мовні вимоги

Іспит Мінімальний бал
Загальний діапазон IELTS 6.5
TOEFL на паперовій основі 580
На базі комп'ютерів TOEFL 237
Інтернет на базі TOEFL 92

Процедура реєстрації

Приймальна комісія вирішить, чи можна вас приймати до магістерської програми. Заявки оцінюються постійно. Вам не доведеться чекати, поки закінчується термін подання заявки.

Терміни подання заявки

Тип студента Кінцевий термін Почати курс
Голландські студенти

01 травня 2020 року

01 вересня 2020 року

Студенти ЄС / ЄЕП

01 травня 2020 року

01 вересня 2020 року

студенти, які не є членами ЄС та ЄЕП

01 травня 2020 року

01 вересня 2020 року

Вартість навчання

Національність Рік Гонорар Форма програми
ЄС / ЄЕП 2019-2020 роки 2083 євро повний день
поза ЄС / ЄЕП 2019-2020 роки € 15500 повний день
ЄС / ЄЕП 2020-2021 2143 євро повний день

Перспективи роботи

Ваші перспективи кар’єри - це дослідник у різних організаціях, таких як:

 • Університети
 • Академічні та загальні лікарні
 • Біомедична, фармацевтична чи харчова промисловість

Позиції, що зв'язують біомедичні науки з діловими або політичними стратегіями в соціальній організації, такі як Фонд серця та фонд діабету. Ви також можете працювати в уряді на консультативній посаді.

Дослідження

Щонайменше 60% магістерської програми проводить незалежні дослідження

В рамках програми магістра біомедичних наук ви можете проводити дослідження в таких галузях:

 • Механізми запалення та імунітету, алергії та пухлин
 • Застосування трансплантації ембріональних стовбурових клітин
 • Як харчування впливає на здоров'я
 • Хвороби мозку та нервової системи
 • Біологічні аспекти емоційних та афективних розладів, таких як депресія, нервова анорексія та ожиріння
 • Молекулярна клітинна біологія, що лежить в основі вікових патологій.

І багато іншого!

Останнє оновлення Бер 2020

Про навчальний заклад

The University of Groningen has a rich academic tradition dating back to 1614. From this tradition arose the first female student and the first female lecturer in the Netherlands, the first Dutch astr ... Детальніше

The University of Groningen has a rich academic tradition dating back to 1614. From this tradition arose the first female student and the first female lecturer in the Netherlands, the first Dutch astronaut and the first president of the European Central Bank. Geographically, the University is rooted in the Northern part of the Netherlands, a region very close to its heart. Згорнути