Магістр біомедичних технологій

Загальні відомості

Опис програми

Міжпрофесійна та інноваційна програма магістра в галузі біомедичних технологій характеризується орієнтацією на практику та інтернаціональністю. Лекції вкладаються в сучасне технологічне та медичне середовище, і вони підтримуються міждисциплінарною командою відомих та відомих вчених. Випускники добре підготовлені до різних професійних завдань та мають відмінні перспективи кар'єри в біомедичних технологіях.

Університет ім. Еберхарда Карла Тюбінген

Інноваційний. Міждисциплінарний. Міжнародний. З 1477 року. Університет Тюбінгена об'єднав ці провідні принципи у своєму навчанні та дослідженні з моменту його заснування. Це один з найстаріших і найвідоміших університетів Німеччини та пропонує першокласну систему професійного навчання, а також можливість встановити особисті акценти та пріоритети. Багато додаткових зручностей покращують привабливі умови навчання, такі як спортивна програма кампуса, центр іноземних мов, міждисциплінарний "Studium Generale" та сучасна університетська бібліотека. Нехай в галереї університету говорять самі за себе: спроба - я смію!

Ступінь та кар'єрні можливості

Магістерська програма триває два академічні роки (4 семестри) та охоплює загальну суму 120 кредитних очок ECTS відповідно до Європейської системи кредитних переказів та накопичень. Після завершення наші студенти нагороджуються ступенем магістра наук (M.Sc.).

Успішні випускники можуть продовжувати навчання безпосередньо після закінчення докторантури або доктора філософії в галузі досліджень біомедичних технологій.

Крім того, випускники можуть взяти на себе відповідальність за професійну кар'єру:

  • Розробка та розробка медичних приладів для клінічного застосування
  • Проектування, розробка та виробництво медичних приладів та інструментів
  • Розробка та виробництво біологічних поверхонь для імплантатів
  • Дослідження та розробки в галузі тканинної та регенеративної медицини

Інформація для заявників

Для того, щоб подати заявку на участь у нашій програмі магістра, відвідайте веб-сайт та заповніть онлайн-заявку.

www.uni-tuebingen.de/studium/bewerbung-und-zulassung/bewerbungmaster

Вимоги:

  • Ступінь бакалавра медичних технологій або визнаний еквівалент з акредитованої установи з 180 ECTS.
  • Загальний вступний сертифікат про вищу освіту. Іноземні сертифікати повинні бути визнані акредитованими державними органами як порівнянні.

Подальші вимоги до програми доступні від координатора програми.

Компетенція іноземної мови

Кандидати повинні надати докази своїх знань англійської мови, які можна продемонструвати на базі Інтернет-існуючого TOEFL (TOEFL iBT), IELTS, Cambridge Certificate of Advanced English Test, сертифікату мови від Німецької служби академічних обмінів (DAAD) відповідно до рівнів мовної компетенції Спільної європейської системи референції та системи UNIcert.

Двадцять чотири місця доступні на рік і будуть нагороджені відповідно до кваліфікації та досвіду заявника. Матмікалізація відбувається кожний зимовий семестр через центральне управління університету з терміном подання заявки 15 червня. Для вступу до магістерської програми студенти повинні пройти перший ступінь.

Рейтинговий список створюється на основі остаточних оцінок або попередніх остаточних оцінок першого ступеня. Бонус може додатково бути присуджений відбірковою комісією, особливо для публікацій та наукових премій у наукових галузях.

Програма передбачає:

  • Лекції та модулі, вбудовані в сучасне технологічне та медичне середовище та підтримуються міждисциплінарною командою відомих та відомих вчених.
  • Відмінні умови навчання в невеликих групах навчання з індивідуальним контактом з дослідниками та клініцистами.
  • Тісна співпраця з більш ніж 40 університетами у всьому світі, що дає можливість заповнити практичний досвід роботи або написати магістерську роботу за кордоном.
  • Крім того, тісна взаємодія з компаніями та науково-дослідними інститутами в галузі медичних технологій та біомедичних технологій забезпечує навчальні програми, практичний досвід і включення дослідників з промисловості до лекцій.

Наша головна мета - підготувати наших студентів до різних професійних завдань, щоб успішно розпочати кар'єру в майбутніх галузях біомедичних технологій

Останнє оновлення Жов 2018

Про навчальний заклад

Welcome to the Faculty of Medicine of the Eberhard Karls Universität Tübingen. Together with the clinical departments of the University Hospital Tübingen and its institutes of medical care and theoret ... Детальніше

Welcome to the Faculty of Medicine of the Eberhard Karls Universität Tübingen. Together with the clinical departments of the University Hospital Tübingen and its institutes of medical care and theoretical medicine, the Faculty of Medicine Tübingen is one of the largest institutions for medical training and higher education in Baden-Württemberg. Згорнути