Магістр біомедичної фізики

Загальні відомості

Детальніше про цю програму на сайті школи

Опис програми

Веб-сайт магістратури: href = "https://www.ucm.es/masterfisicabiomedica/

Загальні адміністративні запити: Служба загальної інформації. Електронна адреса: informacion@ucm.es

Конкретні академічні консультації: пан Фернандо Аркерос Мартінес (координатор). Електронна пошта: arqueros@ucm.es

 • Тип освіти: віч-на-віч.
 • Кількість запропонованих нових місць: 30
 • Загальна кількість кредитів: 60
 • Викладаються мови: іспанська.
 • Орієнтовна ціна: 45,02 євро за кредит (для іспанців, іноземців та тих, хто має законний статус резидентів в Іспанії) та 84,07 євро за кредит для інших студентів.
 • Стипендія магістра: дивіться відповідну інформацію тут .

Про

Нинішня ступінь магістра університету з біомедичної фізики Universidad Complutense de Madrid є продовженням магістерської ступеня з такою ж назвою, яка викладається з 2006/07 навчального року. З тих пір багато студентів не тільки з Комплутенського університету, але й з інших іспанських та зарубіжних університетів закінчили ці дослідження, які мають на меті зрозуміти застосування фізики як в біології, так і в медицині.

Наші студенти пройшли необхідну підготовку для розвитку професійної, дослідницької чи академічної кар’єри в цій галузі. Зараз багато з них працюють лікарняними радіофізиками (після складання вступного іспиту) в іспанських та зарубіжних компаніях у секторі або вирішили розпочати наукову кар'єру з докторської дисертації.

133179_photo-1526256262350-7da7584cf5eb.jpg

Навчальний рік 2020-21

Курс 1

Код

Тема

Характер

Кредити

Пропонується

606783

Клітинна та молекулярна біофізика

Необов'язково

6,0

Так

606790

Елементи анатомії та фізіології

Необов'язково

6,0

Так

606778

Біологічна фізика

Обов'язковий

6,0

Так

606792

Фізіотерапія

Необов'язково

6,0

Так

606791

Радіодіагностична фізика

Необов'язково

6,0

Так

606779

Біомедичне приладобудування

Обов'язковий

6,0

Так

606780

Обробка сигналів

Обов'язковий

6,0

Так

606781

Радіофізика

Обов'язковий

6,0

Так

606789

Ядерно-магнітний резонанс, ультразвукове та молекулярне зображення

Необов'язково

6,0

Так

606782

Магістерська дисертація

Магістерська дисертація

12,0

Так

Без визначеного курсу

Код

Тема

Характер

Кредити

Пропонується

607715

Біологія

Доповнення до навчання

12,0

Так

607716

Загальна біохімія

Доповнення до навчання

6,0

Так

607712

Електромагнетизм

Доповнення до навчання

6,0

Так

607714

Структура матерії

Доповнення до навчання

6,0

Так

607713

Оптика

Доповнення до навчання

7.5

Так

607711

Термодинаміка

Доповнення до навчання

7.5

Так

мети

Основна мета ступеня магістра університету в галузі біомедичної фізики - забезпечити розуміння застосувань фізики до біомедичних наук, забезпечивши базову підготовку, необхідну для розвитку професійної, наукової та академічної кар’єри в цій галузі.

У цій ступеня магістра університету всі студенти здобудуть основи біофізики, процесів взаємодії іонізуючого випромінювання з речовиною, а також фізичні механізми та методи аналізу сигналів, на яких базуються пристрої, що використовуються в даний час в біомедичних науках. .

Магістр також містить факультативні предмети, які дозволять поглибити радіофізику та її застосування до медицини, передових методик біомедичного інструментарію чи біофізики.

одержувачі

Випускники та випускники з фізики, хімії, біології, біохімії, інженерії або суміжних предметів, які цікавляться:

 • Розвивати дослідницьку кар’єру в міждисциплінарній галузі біофізики.
 • Біомедичні прилади, спрямовані на дослідження або на компанію.
 • Розробити професійну кар'єру в лікарні, пов’язану з європейським титулом експерта з медичної фізики або дослідницькою кар'єрою, спрямованою на пошук нових застосувань фізики в медицині.

Чому навчатися цьому майстру?

Професійні можливості: доступ до докторських програм. Дослідження в галузі біофізики. Розробка нових методик діагностики та лікування захворювань. Госпітальна радіофізика. Компанії з біомедичного приладобудування. Біосанітарні компанії.

З метою кращої підготовки до кар'єрних можливостей, ступінь магістра університету в даний час має угоди з провідними компаніями в секторі, лікарнями та науково-дослідними центрами, в яких може бути виконаний заключний проект магістра.

Вимоги до вступу до магістрів

Невміючі університетські магістри

 • Майте будь-який з наступних назв:
  • Іспанський офіційний університетський ступінь .
  • Назва, видана установою Європейського простору вищої освіти (ЄПВО) та надає повноваження в країні видачі для доступу до магістерської освіти.
  • Назва освітніх систем за межами ЄПВО, що надає повноваження в країні видачі на отримання доступу до магістерської освіти, гомологізована або оголошена еквівалентною ступеня та академічного рівня ступеня або ступеня Міністерством освіти та професійної підготовки . У разі відсутності згаданої гомологізації чи еквівалентності, необхідно мати дозвіл або дозвіл доступу, наданий цим університетом.
 • Або проводити під час курсу, в якому попередньо зареєстровані дослідження, що ведуть до отримання будь-якого з попередніх ступенів, і зможете довести отримання такого до дати, встановленої у відповідному дзвінку (див. Href = "https: //www.ucm.es/requisitos-de-admision-a-masteres ).
 • Крім того, студенти із зарубіжних освітніх систем, чия рідна мова відрізняється від іспанської, повинні довести рівень В2 іспанської мови (або вище) .
 • Конкретні вимоги, які може мати будь-який із запитуваних майстрів. Ви можете проконсультуватися з цим, зайшовши на веб-сайт самого Майстра.
Останнє оновлення Жов 2020

Про навчальний заклад

La Universidad Complutense de Madrid (UCM) es una institución de larga trayectoria y amplio reconocimiento social que aspira a situarse entre las primeras universidades de Europa y a consolidarse como ... Детальніше

La Universidad Complutense de Madrid (UCM) es una institución de larga trayectoria y amplio reconocimiento social que aspira a situarse entre las primeras universidades de Europa y a consolidarse como centro de referencia para el continente latinoamericano. Згорнути