Магістр біомедичної інженерії

Загальні відомості

Детальніше про цю програму на сайті школи

Опис програми

Будь ласка, з’ясуйте заходи, розроблені University of Bologna щоб найкращим чином розпочати наступний навчальний рік.

Навчальний рік 2020/21 - У першому семестрі дистанційна викладацька діяльність буде проходити паралельно з навчальною діяльністю в класі

Протягом перших шести місяців 2020/21 University of Bologna запропонує змішані викладацькі заняття, які проводяться в аудиторіях, але також доступні віддалено. Протягом останніх місяців університет працював над тим, щоб усі заняття в аудиторії могли відновитись для якомога більшої кількості студентів, дотримуючись правил та протоколів безпеки.

Університет зосереджується на двох аспектах: з одного боку, він працює над тим, як адаптувати аудиторії, використовуючи нову технологічну інфраструктуру; з іншого, вона здійснює трансформації, необхідні для надання допомоги вчителям у процесі постійного вдосконалення методів навчання.

Міжнародні студенти: як підготуватися до зарахування -> перевірте тут всю необхідну інформацію.

Програма біомедичної інженерії з University of Bologna готує професіоналів, здатних брати участь у техніко-організаційних, конструкторських або наукових ролях у численних областях, де знання з "наук про життя" інтегруються з методологічним підходом інженерії.

Випускник зможе досягти професійної кваліфікації відповідно до потреб суспільства з серйозними проблемами зі здоров’ям та передовими напрямками досліджень в галузі біології-медицини.

5 причин для зарахування на дипломну програму

  1. Підготовка до професійної діяльності з високим прогнозованим рівнем розширення в найближчі кілька років.
  2. Навчитись дослідженню наук про життя та медичних технологій на передовій сучасних знань.
  3. Працювати у високомудисциплінарній галузі, яка включає наукові, технологічні та культурні аспекти взагалі.
  4. Працювати в галузі, що має сильний соціальний вплив на охорону здоров'я, і яка може забезпечити великі соціальні вигоди в наступні роки.
  5. Проводити експериментальну діяльність у сучасних лабораторіях, поєднувати теоретичні та практичні аспекти.

Вимоги до прийому

Існують конкретні процедури зарахування для кожної програми ступеня.

Ви можете знайти детальну інформацію про придатність, процес подання заявок, плату за навчання та строки на href = "https://corsi.unibo.it/2cycle/BiomedicalEngineering/how-to-enrol

Вивчення грантів та субсидій

Студенти університету можуть отримати економічну підтримку під час навчання в регіоні Емілія Романья, University of Bologna та інших зовнішніх органах.

href = "https://www.unibo.it/en/services-and-opportunities/study-grants-and-subsidies"

Виняткові витрати на оплату навчання

Перевірте наш веб-сайт, щоб дізнатися, які документи необхідні для подання заяв на повне звільнення та спеціальні субсидії.

href = "https://www.unibo.it/TuitionFees

Останнє оновлення Сер 2020

Про навчальний заклад

The Alma Mater Studiorum, the oldest university in the Western world, paves the way for innovation through an increasingly rich program catalog, cutting-edge research, and a constant and increasingly ... Детальніше

The Alma Mater Studiorum, the oldest university in the Western world, paves the way for innovation through an increasingly rich program catalog, cutting-edge research, and a constant and increasingly broad international perspective. Згорнути
Болонья , Чезена , Форлі , Равенна , Ріміні , Буенос-Айрес + 5 Більше Менше