Магістр гуманітарної медицини

Загальні відомості

Опис програми

Магістр гуманітарної медицини

Ступінь магістра медичної науки заснована на бакалаврській програмі з наук про здоров'я: вона служить науковій освіті для медичної професії, а також передачу компетенцій, необхідних для незалежної медичної професії. Крім того, враховуються ключові компетенції медичного експерта - професійного діяча, міжпрофесійне співробітництво та спілкування - та інші основні якості медичної професії. Магістерська програма Human Medicine нагороджена науковим ступенем доктора медичних наук. завершено.

Студенти отримують широку медичну освіту, надаючи всебічні знання, приділяючи особливу увагу навчанню, спрямованим на практику, та ранньому вивченню конкретних медичних питань людини. Основна увага приділяється мультидисциплінарному змісту в галузі охорони здоров'я.

Завдяки інтегративній освіті, яка зосереджує увагу на технологіях та економіці, випускники мають високий рівень міждисциплінарних навичок комунікації та рішення, відмінних клінічних навичок та відповідальних осіб, що приймають рішення в сучасних системах охорони здоров'я. Дослідження характеризується високою практичною спрямованістю, що забезпечується Асоціацією лікарень університету Санкт-Пельтен, Кремс і Тулн.

Завдяки факультативам "Біомедична інженерія", "Економіка здоров'я / Управління охороною здоров'я" та "Прикладна клінічна наука", майбутні лікарі мають можливість спеціалізуватися в цих напрямках досліджень в магістерській програмі.

структура програми

На 1-му та 2-му курсах модулі тренують клінічні навички та вміння на уроках малих груп. Вміст спеціальних медичних наук зосереджений на проблемах, з якими практикуючі часто зустрічають медики. Для клініко-практичного навчання практичний рік 48 тижнів відбувається на 3-му курсі навчання.

завершення

Студенти заповнюють ступінь магістра гуманітарної медицини з розробкою магістерської дисертації. Для цього в першому семестрі магістерської програми буде представлено вивчення проекту у формі експозиції. За допомогою факультативних факультативних курсів студенти розробляють спеціальні методологічні знання, щоб мати змогу розробляти та завершити план вивчення проекту для магістерської роботи. Факультативні факультативні курси служать підготовкою до підготовки магістерської дисертації. Їх можна вибрати з ряду виборчих модулів. Вибрати включають в себе:

  • Біомедична інженерія
  • Економіка здоров'я / Управління охороною здоров'я
  • Прикладна клінічна наука

Науковий керівник магістерської роботи може, за погодженням із директором програми, призначити обов'язкове відвід вільного факультативного предмету, який складає 10 ЕСТS студенту, якщо це необхідно для методологічних та основних вимог до виконання магістерської роботи. За узгодженням з керівником та директором програми, закінчуються безкоштовні факультативи (в основному в факультативній "Біомедичній інженерії").

Додаткову інформацію про вимоги до прийому, терміни подання заявки та процедуру прийому можна знайти на нашому веб-сайті www.kl.ac.at.

Останнє оновлення Бер 2020

Про навчальний заклад

The University aims to play a groundbreaking role in the advancement of health-related science and technology, focusing on four areas of study: health sciences, human medicine, psychotherapy and couns ... Детальніше

The University aims to play a groundbreaking role in the advancement of health-related science and technology, focusing on four areas of study: health sciences, human medicine, psychotherapy and counselling, and neurorehabilitation. Згорнути