Магістр досліджень генів у поведінці та здоров’ї

Загальні відомості

Опис програми

Оновлення терміну подання заявки

 • Студенти, які не входять до ЄС / ЄЕП: 1 травня (початковий термін 1 квітня продовжено через COVID-19)
 • Студенти та студенти ЄС та ЄЕП, які не потребують навчальної візи / посвідки на проживання через VU Amsterdam *: 1 червня (початковий термін 1 травня продовжено через COVID-19)

Практична експертиза, теоретична майстерність

Хоча 20 століття було століттям фізики, ми зараз увійшли в століття геному. Близнюки та нещодавно молекулярно-генетичні дослідження підкреслили вплив нашого генетичного коду на нашу поведінку та здоров'я. Щоб адекватно зрозуміти та впливати на поведінку та здоров'я, нам потрібно розширити розуміння того, як наші гени відіграють свою роль, як самі по собі, так і у взаємодії з навколишнім середовищем.

Майстер досліджень генів у поведінці та здоров'ї - це дворічна програма денної форми навчання, яка надасть вам знання та розуміння відповідних методів дослідження для розробки та проведення високоякісних досліджень у галузі генетики поведінки та генетичної епідеміології. Вибираючи цього магістра з досліджень, ви зробите перші кроки, щоб стати частиною нового покоління талановитих дослідників, здатних сприяти швидкому поширенню оміків від лікувальної медицини до ширших застосувань у науках про поведінку та здоров'я, що включають профілактику та догляд.

Вибір магістерської програми дослідження приведе вас у надихаюче дослідницьке середовище. Департамент біологічної психології відомий своїм Нідерландським реєстром близнюків, унікальним сховищем даних, що містить генетичну та екологічну інформацію для більш ніж 50 000 сімей-близнюків, за якими ведеться подовження. Вас навчатимуть співробітники експертів та дослідники інших інститутів по всьому світу, регулярно відвідуючи лекції та семінари.

Кар'єрні перспективи

Швидке зростання генетичних знань та досліджень призвело до великого попиту на людей, які мають знання та вміння пов'язувати генетику з поведінкою та добробутом людини. Молоді дослідники, що володіють знаннями про поведінкові науки, статистику, генетичну епідеміологію, статистичну генетику та оміки, дуже потрібні у зростаючій та перспективній галузі генетики.

Це призводить до відмінних перспектив кар'єри. Більшість випускників науково-дослідницьких генів у галузі поведінки та здоров'я продовжуватимуть кар'єру в галузі науки та отримуватимуть ступінь доктора філософії. в університеті, або в Нідерландах, або за кордоном. Інші можуть працевлаштуватися науковим співробітником у національному чи міжнародному інституті прикладних досліджень.

Програма RM надає майбутнім науковим дослідникам теоретичну основу, методологічне знання та дослідницьку практику, необхідну для продовження наукової кар'єри в науковому дослідженні. Поза межами наукових колективів роботи можуть бути знайдені в зосереджених на біотехнології вищих галузях, орієнтованих на охорону здоров’я або медичні технології, де випускники можуть працювати консультантами, дослідниками або аналізаторами великих даних.

Навчається у Vrije Universiteit Amsterdam

Vrije Universiteit Amsterdam - це всесвітньо відомий дослідницький університет, заснований у 1880 році.

Університет розташований у живій містечку Амстердамі, одній з найбільш багатокультурних міст світу, з найбільшою концентрацією студентів у Нідерландах, де англійська мова є другою мовою. Кампус оточений одним з найбільш динамічних і швидко розвиваються ділових районів Нідерландів, де розташовані понад 700 компаній.

Маючи понад 23 000 студентів, з яких 3300 є міжнародними, університет проводить передові дослідження проблем, що мають велике суспільне та наукове значення. Vrije Universiteit Amsterdam виділяє себе в галузі досліджень та освіти за допомогою чотирьох міждисциплінарних тем, що відображають сильний рівень участі у сучасних суспільних питаннях: здоров'я людини та науки про життя, наука про сталий розвиток, пов'язаний світ та управління суспільством.

Як студент, це допоможе вам зазирнути за межі наукових дисциплін, співпрацювати з суспільством та шукати відчутні рішення для кращого світу. Крім того, Vrije Universiteit Amsterdam вважає різноманітність, будь-яка культура, переконання, національність чи раніше освіта як джерело інновацій та прогресу, а отже, як особлива сила.

 • Ступінь: магістр
 • Мова навчання: англійська
 • Тривалість: 2 рік
 • Вартість навчання: для студентів країн ЄС / ЄЕП - 2,060 євро
 • Кінцевий термін подачі заявок: 1 червня 2018 року (1 квітня 2018 року, якщо вам потрібне житло)
 • Сфера інтересів: Інформатика, математика та бізнес
 • Вимоги до вступу: ступінь бакалавра з психології, наук про здоров'я, біомедичних наук, біоінформатики, освітніх наук або близько пов'язаної предметної області

Зв'язатися

 • Електронна пошта: admissionsfbms@vu.nl
 • Веб-сайт: http://masters.vu.nl/uk/programmes/genes/index.aspx
 • Для отримання додаткової інформації відвідайте веб-сайт www.vuamsterdam.com
Останнє оновлення Кві 2020

Про навчальний заклад

Vrije Universiteit Amsterdam is an internationally renowned research university founded in 1880. The university offers over 150 English taught programmes at Bachelor’s, Master’s and PhD level to over ... Детальніше

Vrije Universiteit Amsterdam is an internationally renowned research university founded in 1880. The university offers over 150 English taught programmes at Bachelor’s, Master’s and PhD level to over 26,000 students from all over the world. Students and staff of 122 nationalities create a dynamic international academic community. The University distinguishes itself in research and education through four interdisciplinary themes: Human Health and Life Sciences, Science for Sustainability, Connected World and Governance for Society. Curious about student life at VU Amsterdam? Click here to ask our International Student Ambassadors. Згорнути