Магістр загальної медицини (MUDr)

Загальні відомості

Опис програми

Медичний факультет у Пльзені пропонує курси загальної медицини (шість років) та стоматології (п'ять років) як чеською, так і англійською мовами.

Для студентів-медиків перші два роки навчання присвячені теоретичним дисциплінам, таким як анатомія, гістологія, ембріологія, біофізика, біохімія та фізіологія. Протягом третього і четвертого років вивчаються доклінічні предмети, такі як патологічна анатомія, патологічна фізіологія, мікробіологія, імунологія та фармакологія. На третій рік також впроваджується навчання з боку ліжка. Останні два роки навчання повністю присвячені клінічним дисциплінам. Для студентів стоматології перші два роки навчання присвячені теоретичним дисциплін і доклінічної стоматології, третій, четвертий і п'ятий роки присвячені клінічній стоматології.

Навчальні роки з теоретичних дисциплін і доклінічних дисциплін організовуються в зимовий і літній семестри. Кожен семестр складається з навчального періоду з наступним періодом іспиту. Клінічні курси організовані в блоковій системі.


Опис критеріїв верифікації та оцінки

Вступний іспит на програму навчання англійською мовою організовується наступним чином:

  1. На медичному факультеті в Пльзені, вул. Лідіцька 1, 301, 66, Пльзень, Чехія;
  2. Організовують співпрацюючі установи за кордоном - Португалія, Греція, Італія, Швеція.

Вступний іспит складається з тесту з множинним вибором з хімії, біології та фізики. Вимоги подібні до вимог британського "A".

Всього буде 90 запитань, кожний з яких має 30 запитань. Завжди є тільки одна правильна відповідь і присвоюється 1 бал. Успішні кандидати повинні досягти принаймні 45 балів (50%) від загальної кількості балів (сума балів за письмовий тест) 90 балів, а також 15 балів за кожний предмет (50%). У разі помилок не передбачено штрафних санкцій, немає усного вступного іспиту. Час завершення кожного тесту становить 45 хвилин (після кожного іспиту 10 хвилин перерви).

Тести проводиться і відзначається професором університету. Вступ студентів залишається в компетенції декана факультету. Залежно від результатів обстеження, ті, хто досягає необхідних результатів, зараховуються на медичний факультет Пльзена наприкінці вересня того ж року.

Студенти, які не пройшли вступний іспит, не можуть повторно скласти іспит протягом того ж навчального року.


Умови прийому

Прийом до магістратури обумовлений завершеною середньою освітою, підтвердженою сертифікатом про закінчення школи. Вступ до післядипломної освіти (магістерська програма) також обумовлюється закінченою освітою з будь-якого типу навчальної програми.

Метод перевірки:


Рекомендована література, зразкові питання

Навчальний план для вступних іспитів доступний на наших веб-сайтах www.lfp.cuni.cz - англійська версія для заявників


Підготовчий курс

На нашому факультеті немає підготовчих курсів для вступних іспитів для студентів англійської мови.


Випускник профілю

Випускник отримав широкий спектр освіти, заснованої на науці, гуманітарних і етичних навичках, має кваліфікацію для використання цих знань і основних практичних навичок у всіх теоретичних, доклінічних і клінічних галузях медицини. Він / вона також отримав необхідні ноу-хау організації медичної допомоги. Він / вона здатний мислити і спілкуватися науковим шляхом, розуміти походження і перебіг хвороби, її лікування, профілактику і пропонувати елементарне лікування. Він / вона готовий продовжувати вдосконалювати будь-яку медичну спеціалізацію. Випускник може перетворити свою руку на всі види медичних закладів, установи біомедичних досліджень, університети та професійні школи.


Перспективи кар'єри

Після закінчення навчання випускники отримують ступінь доктора медичних наук - MUDr. (Medicinae Universae Doctor) або MDDr (Medicinae Dentalis Doctor) для студентів стоматології, на традиційній церемонії, яка відбулася в історичному університетському залі Кароліну в Празі. Цей рівень широко визнаний у більшості країн.

Останнє оновлення Бер 2020

Про навчальний заклад

The Faculty of Medicine, CU in Plze? is one of seventeen faculties of the venerable Charles University in Prague. It was established by Decree No. 135 of 27th October 1945 issued by President Edvard B ... Детальніше

The Faculty of Medicine, CU in Plze? is one of seventeen faculties of the venerable Charles University in Prague. It was established by Decree No. 135 of 27th October 1945 issued by President Edvard Beneš. Згорнути