Магістр загальної медицини (MUDr)

Загальні відомості

Опис програми

Другий медичний факультет пропонує шестирічну денну програму навчання в галузі загальної медицини.


Опис критеріїв верифікації та оцінки

Вступний іспит:

Вступні іспити проходитимуть за вказаними датами на другому медичному факультеті Карлового університету, Чеська Республіка. Крім того, це відбувається в окремих місцях за кордоном.


Вступний іспит складається з двох частин: письмового тесту з множинним вибором і інтерв'ю.

1-а частина:

Кандидати беруть письмовий тест з множинним вибором з біології, фізики, хімії та логіки (4 x 15 запитань), що відповідає стандартній програмі середньої школи. Теми вступних іспитів та приклади питань доступні на нашому сайті. Кандидати мають 75 хвилин для завершення тесту. Кожне питання представлено з чотирма можливими відповідями. Чотири бали присуджуються, якщо вибрані всі правильні відповіді на запитання і всі неправильні відповіді залишаються невибраними. Ніякі бали не присуджуються, якщо існує невідповідність між остаточним відбором і правильною відповідь. Загальна кількість балів, які можуть бути отримані для письмового тесту, становить 240. Завершені письмові тести відзначаються анонімно.

2-а частина:

Згодом на співбесіду запрошуються абітурієнти, які мають результати письмового тестування за рішенням деканату. Екзаменаційні комісії складаються з трьох членів факультету. Успішні кандидати повинні продемонструвати свою зацікавленість у сфері навчання, їхню здатність обговорювати теми, пов'язані з медициною, і вони повинні вміти відстоювати свою думку. Заявники випадково вибирають два дискусійні питання / теми, для яких можна отримати до 60 балів.


Остаточні результати оголошуються наприкінці вступних іспитів.


Визначення свідоцтва про середню школу (завірену копію) та суми балів з письмової та усної частини вступного іспиту є визначальним фактором для прийняття рішення про прийом.


Умови прийому

Прийом до магістратури обумовлений завершеною середньою освітою, підтвердженою сертифікатом про закінчення школи. Вступ до післядипломної освіти (магістерська програма) також обумовлюється закінченою освітою з будь-якого типу навчальної програми.

Метод перевірки:


Різні вимоги до прийому відповідно до розділу 49 (3).

Умови прийому згідно § 49, абз. 3 Закон №. 111/98 col. Про університети з поправками

  1. Подача заявки на навчання, включаючи всі необхідні вимоги та підтвердження отримання вступного внеску, до 30 квітня поточного року.
  2. Подача заявки на вступ без вступного іспиту до 28 лютого поточного року, включаючи повне обґрунтування запиту (при переведенні на курси чеської мови). Подача заявки на вступ без вступного іспиту до 28 лютого цього року, включаючи повне обґрунтування запиту (при переведенні на курси англійської мови).
  3. Завершення всіх навчальних вимог до року навчання, в якому навчається студент, докази яких подаються студентом до 31 серпня цього року.
  4. Перехід до першого або останнього року навчальної програми неможливий.
  5. Передача можлива лише в межах ідентичної навчальної програми та / або навчального курсу.


Декан факультету може прийняти заявника, коли

  1. Заявник виконує умови від А до С.
  2. Для порівняння двох навчальних програм факультетів не потрібно більше трьох диференційних кредитів (оцінок).
  3. Заявник склав іспит з чеської мови при переведенні на 4-й або 5-й курс загальної медицини англійської мови (відповідно до іспиту чеської мови на 3-му курсі другого медичного факультету).
  4. Середній бал заявника нижче 1,5, включаючи повторні іспити.

Декан факультету розглядатиме кожен запит індивідуально і виносить остаточне рішення.


Випускник профілю

Випускниками магістерської програми загальної медицини є лікарі з повним навчанням у всіх основних галузях медицини. Їх професійне ставлення ґрунтується на знанні еволюційних аспектів людського життя як у стані здоров'я, так і хвороби від пренатального періоду до старості. Крім теоретичних знань, вони володіють практичними навичками, що відповідають потребам лікаря загальної практики. Водночас вони добре поінформовані про основи наукових досліджень. Вони готуються до кар'єри клініциста і аспірантури з метою досягнення подальшої спеціалізації або сертифікату «лікаря загальної практики», а також для кандидата наук. аспірантуру. Отриману освіту можна використовувати в лікувально-профілактичному лікуванні дорослих і педіатричних хворих або в галузі наукових досліджень.


Перспективи кар'єри

Наша освітня традиція, поряд з академічними перевагами та нашим прагненням підготувати студентів до успішної кар'єри в первинній медичній допомозі або подальшому навчанні, робить другий медичний факультет видатним вибором для вашого медичного навчання. Випускникам присвоєно ступінь «Доктор загальної медицини» (MUDr.).

Останнє оновлення Бер 2020

Про навчальний заклад

Students choose the Second Faculty for its exceptional research and teaching excellence, because of a proud tradition of friendship and unity among lecturers, students and administrative staff, and th ... Детальніше

Students choose the Second Faculty for its exceptional research and teaching excellence, because of a proud tradition of friendship and unity among lecturers, students and administrative staff, and the unique student experience that we offer. Згорнути