Опис програми

Що ви отримаєте від магістра з досліджень в регенеративної медицини та програми ремонту тканин

Наша програма - один рік, повний робочий день, на кампусі MSc по дослідницькій програмі (180 кредитів), структурований навколо двох лабораторних дослідницьких проектів. Програма призначена для студентів після закінчення ступеня бакалавра і / або професіоналів, які хочуть продовжити кар'єру в наукових дослідженнях, або в наукових колах або в професійній ролі в біотехнологічній промисловості. Програма має на меті розширити свої знання про стовбурові клітини, регенеративну медицину та концепцію ремонту тканин, з великим акцентом на міждисциплінарні та трансляційні дослідження, які лежать в основі цієї галузі біомедицини.

Програма викладатиме ключові теми та принципи в ряді наукових дисциплін, включаючи біологію стовбурових клітин, біологію розвитку, регенеративну медицину, дослідження запалення та відновлення тканин. Ви станете повноцінним дослідником, вивчаючи широкий спектр практичних навичок біомедичних досліджень, гарну дослідницьку практику та передачі навичок.

Програма включає два дослідницькі проекти в наших всесвітньо відомих лабораторіях Центру регенеративної медицини МРК, а також семінари, навчальні посібники, семінари та інтерактивні дискусійні групи. Ми охоплюємо цілий ряд дослідницьких тем і важливих навичок, включаючи критичний аналіз наукових праць, інтерпретацію даних і презентацію, написання пропозиції дослідницького проекту і статистичний аналіз.

Після завершення програми ви матимете конкурентну перевагу, коли ви будете претендувати на аспірантуру та дослідницькі посади в наукових колах та промисловості.

Покращення здоров'я людини шляхом регенерації та ремонту тканин

Регенеративна медицина - це міждисциплінарний підхід, який намагається відновити або замінити хворі та пошкоджені клітини для відновлення нормальної функції. Ця біомедична сфера багато обіцяє поліпшити стан здоров'я пацієнтів, які страждають різними захворюваннями та станами.

Успішне просування регенерації та регенерації тканин залежить від поєднання фундаментальних та трансляційних досліджень у сфері регенеративної медицини, біології розвитку, біології стовбурових клітин та досліджень запалення. Такий міждисциплінарний підхід сприятиме розвитку нових методів лікування клітин та лікарських засобів для стимулювання ремонту тканин, пошкоджених внаслідок вроджених станів, травм або захворювань. Метою цієї нової програми MSc by Research є підготовка наступного покоління фахівців з регенерації та ремонту тканин.

Наша програма забезпечить індивідуальну, всебічну та міждисциплінарну підготовку, яка дозволить розробити кваліфікованих дослідників, які мають унікальну можливість скористатися потенціалом регенеративної медицини для поліпшення здоров'я людини.

Програма пропонує Вам можливість навчатися в Центрі регенеративної медицини МРК

Програма проводиться в Центрі регенеративної медицини (CRM), всесвітньо визнаному центрі біомедичних досліджень. Ви будете викладатися досвідченими керівниками груп CRM, які працюють на теми, починаючи від фундаментальних досліджень стовбурових клітин і регенеративної біології, до розуміння механізмів хвороб і терапевтичних стратегій. Студенти, які навчаються за програмою, піддаються і заохочуються внести свій внесок у прагнення Центру перевести ці знання в клінічно значущі програми.

Дослідницькі проекти, навчальні посібники та дискусійні групи будуть розміщуватися в основному в CRM, але в деяких випадках можуть проводитися в інших відповідних університетських центрах в кампусах Little France і King's Buildings.

Наша програма пропонує інтегровану і структуровану післядипломну підготовку в CRM, включаючи елементи викладання та дослідження, щоб надати Вам високий рівень підготовки з теоретичних і практичних аспектів регенеративної медицини та ремонту тканин. У поєднанні з науковим досвідом центру, який варіюється від базової біології розвитку до клінічних випробувань, ми пропонуємо одне з найсильніших міждисциплінарних дослідницьких середовищ для навчання регенеративній медицині, біології стовбурових клітин і ремонту тканин, доступних у Великобританії.

Що наша MSc за програмою досліджень має намір зробити

Наша магістра з досліджень в області регенеративної медицини та ремонту тканин спрямована на:

 • Озброїть студентів поглибленим дослідницьким досвідом, який принесе користь їхній майбутній кар'єрі в наукових колах або промисловості.
 • Навчайте випускників, які мають чіткий напрямок кар'єри, а також знання та досвід, щоб успішно проводити обраний їм шлях.
 • Навчити наступного покоління експертів з біомедичних досліджень, які можуть зробити свій внесок у вирішення основних проблем здоров'я нашого часу.
 • Оснащуйте випускників навичкам, які будуть корисними, які будуть корисними в широкому спектрі професійних ролей.
 • Запропонуйте всебічну, міждисциплінарну підготовку, яка надасть випускникам інструменти для сприяння розвитку нових методів лікування клітин та лікарських засобів для стимулювання регенерації та ремонту тканин.
 • Сприяти створенню висококваліфікованих випускників, здатних успішно здобути ступінь доктора наук у галузі біомедицини або взяти на себе складні професійні ролі в галузі охорони здоров'я.

Структура програми

Магістр досліджень з регенеративної медицини та ремонту тканин

Наша програма - один рік, повний робочий день, на кампусі MSc по дослідницькій програмі (180 кредитів), структурований навколо двох лабораторних дослідницьких проектів. Ви відвідаєте ряд лекцій та семінарів дослідників з різних досліджень, що стосуються регенеративної медицини та ремонту тканин.

Щоб розширити свої знання, ви будете брати участь у регулярних журнальних клубах та дискусійних групах, які включають критичний аналіз наукових праць. Два дослідницькі проекти на 20 тижнів (по 80 кредитів кожен) будуть обрані з пулу дослідницьких проектів.

Ви отримаєте всебічну підготовку з належної дослідницької практики, лабораторних методів і передавальних навичок. Близько 25 старших дослідників на базі Центру регенеративної медицини (CRM) MRC сприятимуть вашому навчанню, надаючи семінари або навчальні посібники та приймаючи вас у своїх дослідницьких групах під час ваших проектів. У CRM ви матимете доступ до широкого спектру найсучасніших дослідницьких об'єктів і проходити навчання. Ви проведете усні та стендові презентації про свої дослідницькі проекти. Ви будете відточувати свої академічні навички письма, створюючи пропозицію дослідницького проекту (20 кредитів) і дисертацію для кожного дослідницького проекту.

Структура магістра з досліджень в області регенеративної медицини та програми ремонту тканин

Програма складається з двох 20-тижневих дослідницьких проектів і 5-ти тижневого компонента написання проектних пропозицій, а саме:

 • Вересень 2019 - березень 2020: Науково-дослідний проект «Регенеративна медицина та ремонт тканин»
 • Квітень 2020: Наукова пропозиція проекту "Регенеративна медицина та ремонт тканин"
 • Травень 2020 - серпень 2020: Дослідницький проект «Регенеративна медицина та ремонт тканин»

Протягом всієї програми ви будете відвідувати семінари, навчальні посібники, журнальні клуби, дискусійні групи, майстер-класи та наукові реколекції.

Ви обираєте два дослідницькі проекти з пулу проектів, поданих старшими дослідниками Центру регенеративної медицини МРК. Під час ваших дослідницьких проектів ви поширюватимете свої знахідки за допомогою презентаційних можливостей, у тому числі на засіданнях лабораторії та Центру, а також в день плаката, спільно організованих з іншими відповідними програмами магістра в Деканеті клінічних наук.

Результати вашого дослідницького проекту будуть написані як дисертація (макс. 10 000 слів), яка буде подана на офіційну оцінку магістра за дослідженнями з регенеративної медицини та ремонту тканин (80 кредитів для кожного дослідницького проекту). Дати подання будуть на початку березня 2020 року (дослідницький проект перший) і до кінця серпня 2020 року (дослідницький проект два).

Консультуючись з керівником, Ви розроблятимете Дослідницький Проект Два і пишіть це у формі заявки на грант до початку проекту. Це буде подано у квітні для формальної оцінки до магістра з досліджень в області регенеративної медицини та ремонту тканин (20 кредитів).

Приклади дослідних проектів

Останні міждисциплінарні дослідницькі проекти виконуються аспірантами CRM

Керівники групи в Центрі регенеративної медицини (CRM) МРК працюють у сфері регенеративної медицини, біології стовбурових клітин, перепрограмування та ремонту тканин. Вони вивчають численні захворювання, включаючи рак, хвороби серця, печінкову недостатність, діабет і дегенеративні захворювання, такі як розсіяний склероз і хвороба Паркінсона.

Дослідницькі проекти, що проводяться аспірантами CRM в останні роки, включають:

Стовбурові клітини і перепрограмування

 • Роль Gata3 і клітинного циклу у гемопоетичних стовбурових клітинах
 • Перепрограмування блокпостів під час генерації iPSC
 • Роль епітранскриптома у виборі долі гемопоетичних стовбурових клітин
 • Нові регуляторні механізми, що контролюють біологію стовбурових клітин
 • Макрофаги, отримані in vitro з людських плюрипотентних стовбурових клітин: інструмент для маніпулювання фенотипом і функцією макрофагів і потенційним джерелом клітин для терапії

Біологія розвитку

 • Лінійні рішення ембріональних стовбурових клітин: вивчення зв'язків між морфогенезом і диференціацією
 • Чи зміни в організації та орієнтації клітин модулюють індукцію мезодерми?
 • Поява гематопоетичних стовбурових клітин у людському ембріоні: аналіз експресії гена

Печінка і легені

 • Плюрипотентні макрофаги, отримані з стовбурових клітин, як терапевтичний засіб при лікуванні гострого ураження печінки
 • Імунні клітини при парацетамол-індукованому ураженні печінки і регенерації
 • Трансплантація макрофагів, отриманих з стовбурових клітин, з метою усунення некрозу печінки
 • Оптимізація стану диференціації хімічно перепрограмованих печінки-попередників
 • Роль RELMα в диференціації макрофагів і виживання

Нервова система

 • Гетерогенність олігодендроглію в тканині розсіяного склерозу
 • Роль фагоцитозу макрофагів у регенерації спинного мозку
 • Дослідження уражень мозку людини для регенеративних цілей
 • Роль нових генів макрофагів у успішному відновленні спинного мозку

Шкіра

 • Аналіз експресії гена органоїдів шкіри
 • Профілюючи зв'язок між нейронами і стовбуровими клітинами в органоидах шкіри миші, отриманих з ЕСК
 • Важливість шкірних нервів у ефективному загоєнні ран
 • Регулювання поляризації макрофагів здоровим і фіброзним позаклітинним матриксом у шкірі
 • Інсервація загоєння шкірних ран: взаємодія між нервами і шкірними стовбуровими клітинами

Зміст програми

Дослідницькі проекти

Ви проведете два дослідницькі проекти в різних лабораторіях Центру регенеративної медицини МРК або центрів спільної роботи. Ви вибираєте свій проект з пулу доступних проектів.

Під час обох дослідницьких проектів вас контролюватиме начальник і середній керівник, який працює над дисциплінарними межами, пропонуючи вам безпосередній досвід роботи в міждисциплінарних дослідженнях. Протягом навчання ви матимете доступ до широкого спектру сучасних дослідницьких об'єктів у CRM, а також у навчанні та підтримці, що надаються спеціалізованими менеджерами фондів (включаючи візуалізацію, гістологію, потокову цитометрію та високий вміст).

Дослідницькі проекти нададуть вам практичний досвід широкого спектру сучасних методів дослідження в клітинній та молекулярній біології та генетиці, що стосуються біології стовбурових клітин, біології розвитку, досліджень запалення, регенеративної медицини та репарації тканин. Дослідницькі проекти навчатимуть вас хорошій дослідницькій практиці і дадуть вам змогу отримати аналітичні навички, критичну оцінку та наукові навички письма.

Під час ваших дослідницьких проектів ви будете поширювати свої висновки за допомогою різноманітних можливостей презентації, у тому числі на лабораторних зустрічах і в день плаката.

Після проведення кожного з ваших дослідницьких проектів ви пишете результати як дисертацію (макс. 10 000 слів), які повинні бути подані на офіційну оцінку до вашого магістра в галузі досліджень з регенеративної медицини та ступеня ремонту тканин. Кожен дослідницький проект має 80 кредитів на загальну суму 180 кредитів.

Під час кожного дослідницького проекту Ви отримаєте неофіційний відгук від Ваших керівників. Після кожного дослідницького проекту Ви отримаєте письмовий відгук про виконання Вашої лабораторії та Вашу дисертацію після формальної оцінки.

Формальна оцінка кожного дослідницького проекту включає:

 • Оцінка дисертації двома незалежними маркерами (90% до кінцевої оцінки курсу) \ t
 • Оцінка продуктивності лабораторії вашим керівником (10% до остаточної оцінки курсу)

Пропозиція дослідницького проекту

Перш ніж розпочати свій другий дослідницький проект, пов'язаний з регенеративною медициною та ремонтом тканин, ви будете працювати над вибраним вами дослідницьким проектом у консультації з вашим керівником, щоб детальніше розробити його. Ви напишете це як пропозицію дослідницького проекту з детальним планом проекту (максимум 3500 слів). Пропозиція буде написана як заявка на грант, яка буде подана у квітні 2020 року для оцінки вашому магістра за дослідженнями з регенеративної медицини та ступеня ремонту тканин. Пропозиція дослідницького проекту має 20 кредитів на загальну суму 180 кредитів.

Курс написання науково-дослідницького проекту надає практичний досвід розробки та планування дослідницьких проектів. Курс дозволяє розвивати свої академічні навички письма. Застосовуючи формат грантової пропозиції, ви навчитеся писати в межах обмежень, які цей формат створює для дослідника. Важливо відзначити, що курс написання проектних пропозицій дозволяє вам взяти на себе відповідальність за свій дослідницький проект з самого початку.

Ви отримаєте неофіційний відгук від свого керівника та письмовий відгук щодо вашої пропозиції після оцінки. Ваше письмове проектно-технічне пропозиція буде офіційно оцінено, і оцінювання буде внесено 100% до остаточної оцінки курсу.

Семінари, курси та навчання під керівництвом студентів

Серія семінарів та навчальних посібників, що охоплюють теми, що стосуються регенеративної медицини та ремонту тканин, доповнюють програму, забезпечуючи широту і глибину ваших дослідницьких проектів і навчання. CRM проводить щотижневі семінари місцевих та запрошених доповідачів, піддаючи вам широкий спектр дослідницьких тем, пов'язаних з регенеративною медициною, біологією стовбурових клітин, біологією розвитку та відновленням тканин. Крім того, ви зможете відвідувати ряд серій семінарів по всьому університету, в тому числі в різних біомедичних дослідницьких центрах в кампусі, де ви будете базуватися (кампус Маленька Франція, Едінбургський біоквартер).

Ви будете відвідувати журнальні клуби та брати участь у дискусійних групах під керівництвом студентів групи CRM, де ви навчитеся навичкам критичного мислення та навичкам рецензування рукопису.

Протягом всієї програми ви можете відвідати цілий ряд курсів з переказних навичок, починаючи від статистики до комунікативних навичок та професійного розвитку, включаючи ті, що пропонуються Інститутом академічного розвитку університету (IAD).

Результати навчання

Випускники нашої програми зможуть:

 • продемонструвати критичне розуміння фундаментальних принципів регенеративної медицини, біології розвитку, біології стовбурових клітин, досліджень запалення та відновлення тканин
 • продемонструвати передові знання концепцій, що лежать в основі регенерації та репарації різних тканин і органів
 • продемонструвати фундаментальні знання з проектування та проведення біомедичних дослідницьких проектів
 • сформулювати дійсну дослідницьку гіпотезу та мету дослідження, спираючись на їхні знання та самостійне навчання
 • досліджувати гіпотезу дослідження, успішно плануючи та застосовуючи різноманітні відповідні біомедичні експериментальні підходи

Карєрні можливості

Випускники нашої програми будуть в змозі успішно здобути ступінь доктора філософії в галузі біомедицини або взяти на себе складні професійні ролі в академічних та медичних галузях.

Ви набудете цінних навичок, які будуть корисними для широкого кола професій.

Вимоги до вступу

Прийнятність

 • Щоб мати право на магістра з досліджень в області регенеративної медицини та ремонту тканин, ви повинні мати диплом з відзнакою Великобританії 2: 1 або її міжнародний еквівалент у відповідній біологічній, медичній, стоматологічній або ветеринарній медицині. Кандидати повинні відповідати стандартним вимогам щодо вступу до англійської мови в Единбурзькому університеті. Від усіх кандидатів до університету буде запропоновано продемонструвати рівень володіння англійською мовою, незалежно від національності чи країни проживання.

Англійська мова вимоги

Всі заявники повинні мати одну з наступних кваліфікацій як доказ їх здатності до англійської мови:

 • ступінь бакалавра або магістра, що викладалася і оцінювалася англійською мовою в більшості англомовних країн, як це визначено у візах та імміграції Великобританії (UKVI).
 • IELTS Academic: загальна кількість 6.5 (щонайменше 6.0 в кожному модулі)
 • TOEFL-iBT: загальна кількість 92 (принаймні 20 у кожному модулі)
 • PTE (A): загальна кількість 61 (у кожному з розділів "Комунікативні навички" принаймні 56; розділи "Активні навички" не розглядаються)
 • CAE та CPE: всього 176 (принаймні 169 у кожному модулі)
 • Трійця ISE: ISE II з відмінностями у всіх чотирьох компонентах

Ступені, які викладаються та оцінюються англійською мовою, не повинні перевищувати трьох з половиною років на початку вашої програми. IELTS, TOEFL, Pearson Test англійської мови та Trinity ISE повинні бути не більше двох років на початку програми. *

(* Переглянуто 8/11/2018 для надання більш точної інформації про терміни закінчення терміну дії англійської мови).

Комісії та фінансування

Плата за навчання

Загальні щорічні витрати на навчання на повний робочий день, один рік магістра з досліджень в регенеративної медицини та програми ремонту тканин на навчальний рік 2019/2020 включають плату за навчання, яка залежить від вашого статусу плати, плюс фіксована сума для додаткової програми витрат, як зазначено нижче.

 • Ставка плати за навчання додому / ЄС: 8 300 фунтів стерлінгів
 • Закордонна / міжнародна плата за навчання: 26 600 фунтів стерлінгів
 • Додаткові витрати програми: £ 4000

Стан плати за навчання

Як і інші університети Сполученого Королівства, Університет встановлює різні ставки плати за навчання для студентів, які мають статус «додому» (тобто, Сполучене Королівство або Європейський Союз) і ті, чий статус «за кордоном». Всі шотландські університети зобов'язані визначати статус плати відповідно до положень, затверджених Шотландським Парламентом - Правилами освіти (збори) (Шотландія) 2011 року.

Ваш статус плати за навчання та рівень плати за навчання, який ви сплачуєте, визначається національною національністю та країною, де ви звичайно проживаєте.

Коли ви подаєте заяву на навчання у нас, Університет Единбурга намагатиметься розрахувати ваш статус плати за навчання на основі інформації, яку ви надаєте у своїй заяві про вашу національність та країну перебування. Ви будете повідомлені про стан вашого збору через Центр заявника після подання Вашої заявки. Якщо ми не змогли визначити ваш статус плати, вам необхідно буде заповнити анкету статусу зборів.

Університетські збори та Європа

Уряд Великої Британії підтвердив, що студенти аспірантури ЄС, які починають навчання в 2019/20 рр., Зберігатимуть статус плати та право на підтримку дослідницької ради на час їхньої програми.

Майбутні механізми фінансування для студентів ЄС будуть визначені в рамках обговорення Великобританії щодо його майбутніх відносин з ЄС.

Плата за навчання знижками

Університет Единбурга пропонує 10% знижку на плату за навчання післядипломної освіти для випускників, які закінчили з бакалаврату в Единбурзькому університеті.

Університет також пропонує 10% знижку на плату за навчання післядипломної освіти для студентів, які раніше навчалися за програмою «Відвідування» як студента та закінчили мінімум один семестр навчання в Единбурзькому університеті.

Студентство та фінансування студентів

На додаток до фінансової допомоги, наданої урядовими установами Великої Британії та зовнішніми джерелами фінансування, Університет пропонує низку загальних та специфічних схем фінансування. Конкретну інформацію про міжнародні стипендії та фінансування для аспірантів можна отримати на нашому сайті.

Як застосовувати

Застосовуйте онлайн через EUCLID

Заявки на вступ до магістра з досліджень в області регенеративної медицини та програми ремонту тканин подаються через Інтернет-програму студентського університету та реєстраційний сервіс EUCLID. Доступ до EUCLID можна отримати за допомогою посилання на сторінці програми пошуку ступеню.

Вам не потрібно заповнювати свою заявку в одному сеансі, тому що ви зможете зберегти свою програму в будь-який момент процесу і повернутися до неї, коли ви будете готові продовжити.

Супровідні документи

Щоб дозволити команді програми переглянути Вашу придатність до програми, Вам необхідно надати наступні документи, з перекладами, де це можливо:

 1. Два довідкові літери. Якщо ви надасте адреси електронної пошти рефері на формі, система EUCLID автоматично зв'яжеться з ними. Якщо у вас вже є копії довідкових листів, ви можете завантажити їх безпосередньо до програми. Довідкові листи повинні бути не більше 1 року на дату початку програми (вересень 2019) і повинні бути на папері, датованому і підписаному.
 2. Підтвердження вашого ступеня плюс стенограма ваших знаків або тимчасового розшифрування у випадку, якщо вам все одно доведеться завершити ступінь.
 3. Особиста заява, в якій ви описуєте не більше 500 слів, чому ви хотіли б приєднатися до програми і чому ви підходящий кандидат.
 4. Для носіїв, які не є носіями англійської мови, сертифікат (протягом останніх двох років), який відповідає вимогам до програми англійської мови або інформації про те, коли ви очікуєте, що це можливо.

Зверніть увагу на те, що пропозиція дослідження не потрібна для програми - будь ласка, заповніть "Дослідницькі проекти будуть обрані після того, як програма буде виконуватися" і ігноруйте будь-які автоматично генеровані електронні листи з запитом на цю інформацію. Процес подачі заявки в Інтернеті також вимагає детального опису теми дослідження. Будь ласка, надайте докладну інформацію про свої поточні наукові інтереси. Це не обмежить ваш вибір дослідницьких проектів, як тільки ви будете працювати в програмі.

Особиста заява

Ваша особиста заява є важливою частиною вашої заявки. Це допоможе нам вирішити, чи ви добре підходите для нашої програми, і, як важливо, чи наша програма підходить саме вам.

Міжнародні студенти

Якщо ви подаєте заяву з-за меж Великобританії, наш Міжнародний офіс може допомогти вам дотримуватися всіх необхідних процедур застосування.

Терміни подання заявки

 • Дата початку програми: 9 вересня 2019 року
 • Термін подачі заявок: 2 серпня 2019 року

Ми настійно рекомендуємо вам подати вашу заявку якнайшвидше, особливо якщо ви також подаєте заявку на отримання фінансування або вам буде потрібно віза. Ми можемо розглянути пізні програми, якщо у нас є доступні місця.

Доступні навчальні програми:
 • англійська
The University of Edinburgh - College of Medicine & Veterinary Medicine

Переглянути 35 інших курсів в The University of Edinburgh - College of Medicine & Veterinary Medicine »

Останнє оновлення Травень 14, 2019
Цей курс Кампус засновані
Start Date
Вер 9, 2019
Duration
1 Рік
Денне навчання
Price
8,300 GBP
Ставка плати за навчання додому / ЄС: 8 300 фунтів стерлінгів; Закордонна / міжнародна плата за навчання: 26 600 фунтів стерлінгів; Додаткові витрати програми: £ 4000
За розташуванням
За датою
Start Date
Вер 9, 2019
End Date
Сер 2020
Кінець терміну надання заяв

Вер 9, 2019

Location
Кінець терміну надання заяв
End Date
Сер 2020