Магістр з традиційної китайської медицини та культури

Загальні відомості

Опис програми

University of Malta , у співпраці з Шанхайським університетом традиційної китайської медицини , забезпечить комплексну теорію та практичну програму навчання, яка дозволить особам, які вже отримали ліцензії як медичні працівники, отримати знання, пов'язані з акупунктурою.

Курс полегшить навчання в рамках структурованої структури, що охоплює теми, що стосуються практики спеціальності.

Етос цього курсу полягає в тому, щоб майбутні випускники мали змогу внести значний внесок не тільки в клінічну допомогу, а й у просуванні академічних аспектів спеціальності у навчанні та дослідженні. За допомогою цього курсу студенти зможуть зрозуміти важливу теорію китайської медицини, ознайомитися з знаннями та технікою акупунктури, а також безпечно керувати загальними відповідними умовами за допомогою акупунктури.

Програма навчання спрямована на охоплення основних предметів китайської медицини взагалі та акупунктури, зокрема. Цей курс відповідає вимогам щодо статусу визнання, визначеного Радою Мальти для фахівців, які доповнюють медичну допомогу.

Результати навчання

В кінці курсу учасники зможуть інтегрувати традиційну китайську медицину як форму терапії, щоб доповнити сучасну західну клінічну практику або як предмет для наукових досліджень в рамках їх клінічної роботи або спеціальності.

Курс призначений для

Курс традиційної китайської медицини та культури призначений для ліцензованих фахівців у галузі охорони здоров'я.

Вимоги про вступ та просування

Курс відкритий для заявників, які мають ступінь бакалавра з цього університету або іншої установи, визнаної Сенатом з цією метою, з принаймні відзнаками другого класу в галузі навчання, пов'язаної з медичною професією (такими як медична, медсестринська, акушерство, фізіотерапія).

Також розглядаються кандидати, які не мають першого ступеня, але які мають іншу кваліфікацію та досвід у сфері охорони здоров'я. Такі заявники будуть запрошені на співбесіду, щоб визначити, чи зможуть вони пройти курс з прибутком. Виборча комісія, призначена Радою, складається, як мінімум, з трьох членів.

Останнє оновлення Бер 2020

Про навчальний заклад

The University of Malta (UM) is the highest teaching institution in Malta. It is publicly funded and is open to all those who have the requisite qualifications. There are some 11,000 students and abou ... Детальніше

The University of Malta (UM) is the highest teaching institution in Malta. It is publicly funded and is open to all those who have the requisite qualifications. There are some 11,000 students and about twelve per cent of the student population is international. Згорнути