Магістр клінічної психології

Загальні відомості

Детальніше про цю програму на сайті школи

Опис програми

Огляд

 • Інтегративний психотерапевтичний підхід, який надає учням унікальну гнучкість у осмисленні та лікуванні клінічних презентацій протягом усього життя.
 • Випускник може претендувати на реєстрацію в якості психолога в Австралії.
 • Навчитися осмислювати та лікувати клінічні презентації, включаючи реляційні психодинамічні, когнітивно-поведінкові та системні терапевтичні підходи.
 • Отримайте досвід стажування у нашій спеціалізованій клініці психології та консультації, а також з клінічною підготовкою у зовнішніх лікарнях, громадських організаціях та установах психічного здоров'я.
 • Можливість закінчити навчальну програму, яка поєднує в собі магістерську клінічну психологію в частковому режимі неповного робочого дня з одночасним, але шаховим, завершенням доктора філософії (Ph.D.).

Чого очікувати

Майстер клінічної психології спирається на останній процес психотерапії та результати досліджень результатів і використовує інтегративний підхід до підготовки студентів до оцінки та лікування проблем психічного здоров'я та розладів. Такий підхід допомагає студентам розробити гнучкий та орієнтований на клієнта підхід до практики, що відповідає сучасним стандартам доказової практики клінічної психології.

Студенти вчаться осмислювати та лікувати клінічні презентації, використовуючи реляційні психодинамічні, когнітивно-поведінкові, системні та наративні терапевтичні підходи. Випускники цього курсу володіють знаннями та компетентністю, щоб забезпечити оцінку та лікування протягом усього життя.

Опція комбінованої навчальної програми

Студенти в цьому курсі можуть бути в змозі завершити навчальну програму, яка поєднує в собі магістр QUT з клінічної психології в частковому режимі неповний робочий день з одночасним (але шаховим) завершенням доктора філософії (Ph.D.). Це дозволяє студентам, які закінчують ступінь магістра, розвивати свою кандидатську дисертацію. пропозиція та робота щодо етапів, необхідних для Ph.D. проекту. Явне поєднання досліджень між двома програмами забезпечує потужну синергію. Зверніться до нашої команди з курсів психології, щоб поговорити про ваші варіанти.

Вимоги до курсу

Існують вимоги, які вам потрібно буде зустріти як студента в цьому курсі. Вам необхідно визначити ці вимоги та забезпечити достатній час для їх задоволення. Деякі з цих вимог пов'язані з витратами.114245_Image10GPCampuspicture_3000Wx1373H.jpg

Результати кар'єри

Цей курс забезпечує академічну основу для кар'єри в клінічній психології. Клінічні психологи працюють у широкому спектрі медичних та консультаційних послуг, а також можуть працювати як незалежні (приватні) практики. Клінічна психологія також може бути трампліном для іншої кар'єри, що підлягає додатковій або додатковій підготовці.

Зверніть увагу, що в той час як успішне завершення курсу призводить безпосередньо до загальної реєстрації як психолога, схвалення як клінічний психолог вимагає додаткового періоду затвердженої практики. Додаткову інформацію можна знайти на веб-сайті http://www.psychologyboard.gov.au

Після схвалення випускники можуть звертатися за спеціальними посадами в якості клінічних психологів і користуватися збільшеним обсягом практики і більш гнучкими механізмами в рамках програми Medicare, коли працюють у приватній практиці.

Професійне визнання

Випускники мають право подати заявку на реєстрацію як психолог в Австралії. Курс відповідає вимогам акредитації Австралійської ради з акредитації психології (APAC), Австралійського коледжу психологічного суспільства клінічних психологів і Ради психології Австралії.

Можливі кар'єри

 • Менеджер змін
 • Клінічний психолог
 • Радник
 • Критичний інцидент або менеджер реагування на катастрофи
 • Судово-психолог
 • Психолог охорони здоров'я
 • Оцінювач програми
 • Психолог
 • Науковий співробітник

Збори

Ваші фактичні збори можуть різнитися залежно від того, які одиниці ви виберете. Ми переглядаємо збори щорічно, і вони можуть підлягати збільшенню.

2020: $ 30 400 на рік повний робочий день (96 кредитів)114246_Image2QUT_KG_Education_Building.jpg

Останнє оновлення Бер 2020

Про навчальний заклад

QUT is a major Australian university with a global outlook and a real-world focus. We are one of the nation’s fastest-growing research universities and our courses are in high demand. Our graduates in ... Детальніше

QUT is a major Australian university with a global outlook and a real-world focus. We are one of the nation’s fastest-growing research universities and our courses are in high demand. Our graduates include eight Rhodes Scholars, five of these awarded in the past six years. Згорнути