Магістр клінічної та психосоціальної епідеміології

Загальні відомості

Опис програми

Чи надихаєте ви проводити якісні інноваційні дослідження з сильним акцентом на психічне та фізичне здоров'я? А ви прагнете працювати разом із всесвітньо відомими дослідниками, які є абсолютними лідерами у своїй галузі? Іншими словами, ви хочете стати лідером у науці? Приєднуйтесь до нашого майстра досліджень з клінічної та психосоціальної епідеміології!

Психічне та фізичне здоров'я та взаємний зв’язок між цими двома складають основу програми. Основна ідея полягає в тому, що всі психологічні, біологічні та соціальні аспекти відіграють певну роль у будь-якому фізичному чи психічному стані. Програма CPE навчає студентів для вирішення поточних проблем зі здоров’ям, застосовуючи інноваційні дослідницькі розробки та статистичні методи, використовуючи найсучасніші засоби в дійсно мультидисциплінарній обстановці. Існує сильна увага до профілактики, діагностики та лікування фізичних та психічних станів, враховуючи клінічні, охорону здоров'я та психосоціальні фактори. Наші студенти працюють з існуючими великими базами даних або збирають власні дані серед людей із хронічним захворюванням або без нього, протягом усього вікового діапазону.

У рамках CPE працюють чотири науково-дослідні відділи: епідеміологія, охорона здоров'я, психологія здоров'я та психіатрія. Кращі дослідники з цих чотирьох кафедр викладають курси, даючи студентам можливість повноцінно ознайомитися з різними напрямами досліджень. У другому семестрі студенти зможуть вибрати, в якому відділі вони хотіли б провести свої дослідження для магістерського проекту, ставши частиною дослідницької групи кафедри. Студенти навчаться проектувати власні кандидати наук. проект як частина програми, що робить їх висококваліфікованими для здобуття ступеня кандидата наук. положення в будь-якій точці світу. Кращим студентам буде запропонована можливість продовжити докторську ступінь. в університетському медичному центрі Гронінген (UMCG).

Ми пишаємось тим, що для наших студентів є багато особистої уваги. Програма побудована таким чином, що сильно спонукає студентів зосередитись на своєму індивідуальному розвитку як дослідника, в унікальній та багатопрофільній обстановці. Оскільки CPE - це невелика програма, кожен студент знає своє ім’я та має широкі можливості для взаємодії та дискусій з викладацьким колективом. Наш студентський пейзаж - це ще один справді унікальний актив програми. Цей повністю обладнаний простір присвячений студентам-магістратам Вищої школи медичних наук, в яких вони можуть збиратися, обговорювати проекти та вчитися. Оскільки він розташований прямо через зал від відділу дослідницьких магістрів, студенти можуть легко зайти в офіс, щоб задати будь-які питання щодо їх програми.

З вересня 2019 року програма CPE запропонує новий трек під назвою CPE Track Health Systems and Prevention. Цей трек поєднує науково-дослідний напрямок CPE з системою охорони здоров'я, політикою охорони здоров'я та профілактикою. Програма - це співпраця між Університетським медичним центром Гронінген та Школі громадського здоров'я Алетти Джейкобс. Студенти HSP Track дотримуються основної програми CPE, але з акцентом на системи охорони здоров’я та профілактику. Цей фокус в основному закладений у проекті магістерської дисертації, який для студентів HSP також включає стажування в неакадемічній (охорони здоров’я) організації, курсах за вибором та науково-дослідних зборах.

Отже, чи уявляєте ви себе стати частиною нашої дослідницької спільноти? Застосувати зараз!

Навіщо вивчати цю програму в Гронінгені?

 • Піонерство в галузі досліджень поряд з топовими дослідниками університетського медичного центру Гронінген
 • Унікальна програма, яка пов’язує клінічну, охорону здоров'я та психосоціальну теорію з методологічними знаннями
 • Багатопрофільне середовище
 • Навчіться використовувати інноваційні методи для вирішення сучасних проблем зі здоров’ям
 • Невелика програма, орієнтована на ваш індивідуальний розвиток
 • Можливість повністю зануритися в дослідницьку тему на власний вибір
 • Можливість отримати ступінь доктора філософії. положення

Програма

Рік 1

Перший рік починається з утвердження ваших основ психології, медицини та епідеміології. Сильна увага приділяється також епідеміологічним методам досліджень та статистиці.

Курси

 • Основи клінічної та психосоціальної епідеміології (8 ЕК)
 • Клінічна епідеміологія (10 EC)
 • Пропозиція магістерської роботи (13 EC)
 • Психосоціальна епідеміологія (12 EC)

Рік 2

Другий курс в основному складається з магістерського проекту: збір даних, аналіз даних та написання дипломної роботи. Під час проекту магістерської роботи студенти обирають деякі факультативні курси, виходячи зі своєї області інтересів, базових знань та теми свого проекту у відділах громадського здоров’я, психології здоров’я, епідеміології чи психіатрії.

Курси

 • Тренерські групи (5 ЄС)
 • Проект магістерської роботи (39 ЄС)
 • Інструменти дослідження (7 EC)
 • Семінар та науково-дослідна зустріч (2 ЄК)
 • Курси спеціалізації (11 ЄС)
 • Написання успішної пропозиції щодо дослідження (8 ЄС)

Навчальна навантаження

В середньому 40 годин занять та самостійного навчання на тиждень

Навчальний план

Клінічна та психосоціальна епідеміологія складається як з обов’язкових, так і з факультативних курсів.

Залежно від ваших знань, ви дізнаєтесь про основи медицини чи основи психології та психосоціальні фактори. Окрім розширення своїх знань у галузі охорони здоров’я та детермінантів здоров’я, ви вивчите сфери громадського здоров’я, психології здоров’я, громади та медицини праці та психіатричної епідеміології. Сильна увага приділяється епідеміологічним методам досліджень та статистиці. Ви зможете вибрати додаткові курси відповідно до ваших інтересів. Ваш індивідуальний розвиток як дослідника є центральним у програмі, і тому ви будете проводити дослідження поряд з науковцями, які є провідними фахівцями у своїй галузі. Більше того, CPE розташований в Університетському медичному центрі Гронінген (UMCG), що означає, що ви можете скористатися унікальною та цікавою клінічною обстановкою та унікальною наявністю великих груп.

Протягом другого курсу ви напишете магістерську роботу, яка може слугувати основою вашої власної кандидата наук. пропозиція. Студентам високого рангу буде запропоновано повну стипендію для продовження повністю фінансуваного трирічного доктора філософії. програма!

Навчатися за кордоном

 • Навчання за кордоном не є обов'язковим

Серед можливостей є стажування (за кордоном). Наша міжнародна мережа простягається по всій Європі, від Латинської Америки до Азії!

Вимоги до прийому

Голландський диплом

Конкретні вимоги Більше інформації
Мовний тест Студенти, які мають диплом середньої школи на рівні VWO, включаючи англійську, відповідають вимогам англійської мови.
Попередня освіта Біо (медичні) науки, Фармацевтичні науки, Науки про здоров'я, Психологія, Соціальні науки, Науки про рух людини, Науки про життя, Біологія, Соціологія, Економетрія, Педагогіка, Економіка, Демографічні науки.
Рекомендаційний лист Студенти повинні подати один рекомендаційний лист академічного чи попереднього керівника.

Міжнародний диплом

Конкретні вимоги Більше інформації
Мовний тест

Студенти повинні відповідати вимогам англійської мови, зазначеним нижче:

 • Загальний діапазон IELTS 6,5, не менше 6,0 на кожній секції
 • 580 на паперовій основі TOEFL, не менше 55 на кожному розділі
 • На базі комп'ютерів TOEFL 237, не менше 21 на кожному розділі
 • Інтернет TOEFL 92, не менше 21 на кожному розділі
 • Cambridge Англійська: Кембриджський сертифікат C1 Advanced або C2 Proficiency (раніше відомий як CAE / CPE)
 • University of Groningen LCET: Мінімальний бал за секцією C2 або C1 (дозволено один B2)
 • Міжнародний бакалавр, з англійською мовою як засоби навчання
Попередня освіта

Ступінь бакалавра (або еквівалент) з біологічних (медичних) наук, фармацевтичних наук, наук про здоров'я, психології, соціальних наук, наук про рух людини, наук про життя, біології, соціології, економетрії, педагогіки, економіки, демографічних наук

Рекомендаційний лист

Студенти повинні подати один рекомендаційний лист академічного чи попереднього керівника.

Інші вимоги до прийому

Студенти, які не є членами ЄС, можуть подати заявку на отримання стипендії для CPE. Процес отримання стипендії є надзвичайно вибірковим, і студентам, які не є членами ЄС, потрібно буде в мотиваційному листі вказати, залежать вони від стипендії, щоб мати змогу записатись на CPE чи ні. Обов’язково мотивуйте, чому ми повинні обрати вас для отримання стипендії.

Мовні вимоги

Іспит Мінімальний бал
C1 Advanced (раніше CAE) С1
Професійність C2 (раніше CPE) С2
Загальний діапазон IELTS 6.5
IELTS слухає 6
IELTS читання 6
IELTS написання 6
IELTS кажучи 6
TOEFL на паперовій основі 580
На базі комп'ютерів TOEFL 237
Інтернет на базі TOEFL 80

Мовні вимоги

Іспит Мінімальний бал
Загальний діапазон IELTS 6.5
TOEFL на паперовій основі 580
На базі комп'ютерів TOEFL 237
Інтернет на базі TOEFL 92

Процедура реєстрації

Після заповнення заявки комісія з відбору оцінить, чи відповідає ваша освітня / академічна освіта та мотивація конкретним програмним вимогам. Якщо це так, студентів буде запропоновано взяти участь в інтерв'ю, під час якого вони зможуть представити свої дослідження (дисертація на бакалавр) та розробити свою мотивацію стати дослідником. Крім того, допустимі студенти повинні скласти і пройти онлайн-тест статистики, в якому перевіряються базові статистичні знання.

Терміни подання заявки

Тип студента Кінцевий термін Почати курс
Голландські студенти

01 травня 2020 року

01 вересня 2020 року

Студенти ЄС / ЄЕП

01 травня 2020 року

01 вересня 2020 року

студенти, які не є членами ЄС та ЄЕП

01 травня 2020 року

01 вересня 2020 року

Вартість навчання

Національність Рік Гонорар Форма програми
ЄС / ЄЕП 2019-2020 роки 2083 євро повний день
поза ЄС / ЄЕП 2019-2020 роки € 15500 повний день
ЄС / ЄЕП 2020-2021 2143 євро повний день

Перспективи роботи

Ваша магістерська робота може слугувати основою вашого власного доктора філософії. пропозиція. Студентам високого рангу буде запропоновано повну стипендію для продовження трирічного доктора філософії. програма в UMCG!

Якщо ви не хочете продовжувати працювати дослідником, є багато інших можливостей. В даний час випускники працюють консультантами Всесвітньої організації охорони здоров'я (ВООЗ), політиками в уряді, консультантами фармацевтичних або біотехнологічних компаній або викладачами університетів.

Дослідження

Клінічна та психосоціальна епідеміологія характеризується її проблемним дослідженням; наші дослідницькі групи зосереджуються на діагностиці, профілактиці, лікуванні та профілактиці проблем психічного здоров’я. Будучи студентом, ви будете вчитися та працювати поруч із провідними вченими. Вас вважатимуть членом однієї з цих передових науково-дослідних груп і таким чином збирати безцінний практичний досвід дослідження.

Сфери досліджень

У рамках CPE беруть участь 4 кафедри з різними напрямами досліджень:

 1. Громадське здоров'я
 2. Епідеміологія
 3. Психіатрія
 4. Психологія здоров'я

Приклади дослідницьких питань:

 • Як працюють люди на роботі, переживши рак?
 • Яка ефективність сімейно-орієнтованого підходу у профілактиці охорони здоров'я дітей?
 • Який вплив психічного здоров’я на перехід школи до роботи молодих людей?
 • Чи може уважність підтримувати людей у боротьбі з хронічними захворюваннями?
 • Як пацієнти можуть навчитися ставати більш стійкими (як вони можуть вирватися з негативної ментальної петлі)?
 • Чи відчувають пацієнти та їхні партнери менш депресивні симптоми, коли вони здатні поділитися своїми турботами?
 • Як партнери мають справу з одним із них із хронічною чи небезпечною для життя хворобою?

Що кажуть наші студенти?

«Я думаю, що найкраща частина CPE - це те, що ти справді відчуваєш, що таке бути дослідником. Ви можете присвятити великий відсоток свого навчального часу своєму дослідницькому проекту, що дозволяє по-справжньому зосередитись на дослідженні. За рік ви стаєте експертом своєї теми. Крім того, написання доктора філософії. пропозиція є невід’ємною частиною цього магістра, що значно полегшує продовження навчання з докторантом.

Моє дослідження під час моєї магістерської роботи - і зараз - у докторантурі. - подивіться, як вибір способу життя впливає на результати працевлаштування. Наприклад: як впливають фізичні навантаження та вибір дієти на лікарняному? Мені це подобається, наскільки це практично. Іноді дослідження здаються дуже теоретичними, але для мого дослідження відразу зрозуміло, як це можна використати для покращення життя людей ».

- Патрісія Оц, колишня студентка CPE, нині доктор наук. науковий співробітник Вищої школи медичних наук

------

«У моєму році є шістнадцять студентів з десяти різних національностей. Професори та дослідники, які навчають нас, спонукають нас до обміну ідеями та проведення фонових досліджень за власною ініціативою. З успіхом. Кожен студент є вмотивованим та причетним.

- Манон Шалліг, студент CPE

------

«Важливо ділитися наукою. Теми, які ми досліджуємо в Гронінгені, можуть мати велике значення для інших країн і навпаки. Якщо говорити про це, то це призводить до нових перспектив і, можливо, навіть можливостей для подальших досліджень дослідників-однодумців ».

- Матеус Сілва Гургель-ду-Амарал - колишній студент CPE, а тепер - доктор наук. науковий співробітник Вищої школи медичних наук

Останнє оновлення Бер 2020

Про навчальний заклад

The University of Groningen has a rich academic tradition dating back to 1614. From this tradition arose the first female student and the first female lecturer in the Netherlands, the first Dutch astr ... Детальніше

The University of Groningen has a rich academic tradition dating back to 1614. From this tradition arose the first female student and the first female lecturer in the Netherlands, the first Dutch astronaut and the first president of the European Central Bank. Geographically, the University is rooted in the Northern part of the Netherlands, a region very close to its heart. Згорнути