Магістр лікарської хімії

Загальні відомості

Опис програми

Зміст курсу

В даний час існує високий попит на випускників з медичної хімії. Ступінь магістра лікарської хімії забезпечує професійне навчання, а також спеціалізовані курсові роботи та невеликий дослідницький проект.

Що ти навчаπшся

Додаткові підготовчі предмети зосереджені на лабораторній роботі та навичках спілкування з наукою. Вона забезпечує альтернативний шлях кар'єри до аспірантури або підвищення кваліфікації для галузі.

Це ступінь

Цей ступінь розроблений через призму глобальних перспектив у науці, де ви також будете схильні до нових технологій, таких як використання безпілотних літаків, штучного інтелекту AI, кодування та віртуальної реальності (google VR) у зборі та аналізі наукових даних під час першого основних предметів року.

Програма також інтегрує ваші навички випускник практики роботи, щоб дозволити вам перевести свої навички в кар'єрі готові атрибути.

Маючи належні кваліфікації та лабораторні навички, ви можете отримати передовий статус для цих підготовчих предметів.

Результати навчання

Результати навчального курсу - це твердження про досягнення в навчанні, яке виражається в плані того, що учень, як очікується, повинен знати, зрозуміти і вміти робити після завершення курсу. Студенти, які закінчать цей курс, зможуть продемонструвати:

 1. Продемонструйте критичне мислення та судження щодо концепцій, перспектив та останніх розробок у галузі медичної хімії.
 2. Консолідувати та синтезувати знання принципів і методів дослідження, що стосуються медичної хімії.
 3. Досліджувати, аналізувати та синтезувати інформацію, проблеми та теорії, пов'язані з медичною хімією.
 4. Розробка та оцінка гіпотез та методологій шляхом проведення експериментів.
 5. Плануйте, виконуйте і повідомляйте про результати істотних науково-дослідних ініціатив рефлексивно та етично для академічної та професійної практики.
 6. Продемонструйте критичне мислення, вирішення проблем і роздуми.
 7. Обґрунтуйте, інтерпретуйте та повідомте гіпотези, методології та висновки.

Структура курсу

Щоб отримати право на здобуття ступеня, магістр лікарської хімії, кандидати повинні успішно завершити 96 кредитних балів, як зазначено нижче.

Рік 1

Осінь

Тема коду

Весна

Тема коду

Для переходу до 2-го курсу студенти повинні досягти WAM ≥ 70% і ≥ 70% у дисципліні (CHEM).

Якщо студенти мають WAM

Рік 2

Для студентів, які розпочали перший рік у весняній сесії - будь ласка, зверніться до Академічного директора програми (APD) для академічних консультацій.

Осінь

Тема коду

Весна

Студенти з WAM 75% або вище

Тема коду

Студенти з WAM 60% -74%, обирають 2 з наступних 3-х суб'єктів на загальну 24cp для весняної сесії, рік 2;

Тема коду

Студенти з WAM менше 60% обирають 24 кредитні бали з наступного списку предметів управління.

Тема коду

Чому вибирати цей курс?

Навички з науки, техніки, інженерії та математики (STEM) в Австралії стають швидко зростаючою областю, що створює нові перспективи для роботи. Прогнозується, що професійні, наукові та технічні послуги зростуть на 10,2% з 2018 по 2023 рік, що відображає постійний попит на послуги кваліфікованих та високоосвічених працівників. Джерело: Прогнози зайнятості

Ми визнали сильні та конкурентноздатні на міжнародному рівні дослідницькі програми з хімії білків, розробки ліків та відкриттів, органічної хімії, біологічної мас-спектрометрії та атмосферної науки.

Ми добре обладнані, мають спеціалізовані дослідницькі лабораторії та інструменти для різноманітних аналітичних методів у біологічних, хімічних і природознавчих науках. Крім того, ми забезпечуємо доступ до обчислювальної техніки та автомобілів на повний привід для польових робіт.

Вхід

Спектр варіантів прийому доступний для студентів різного віку та академічної освіти. Процедури, що регулюють прийом, визначені в Процедурах прийому УОУ та політиці прийому коледжу УОУ.

Для будь-яких конкретних порад або питань, що стосуються програми, будь ласка, зв'яжіться з командою майбутніх студентів.

Англійська Вимоги до іноземних студентів

Щоб отримати доступ до цієї програми, потрібно мати наступний рівень англійської мови:

IELTS Academic

 • Загальна оцінка: 6.5
 • Читання: 6.0
 • Письмо: 6.0
 • Прослуховування: 6.0
 • Виступаючи: 6.0

TOEFL (Інтернет)

 • Загальна оцінка: 86
 • Читання: 18
 • Письмо: 18
 • Слухання: 17
 • Говорячи: 17

Коледж UOW: Англійська мова для вищих навчальних закладів: Кредит (середньозважений бал 65 загалом і мінімум 50 в академічному читанні та письмі)

Інші кваліфікації також можуть бути розглянуті. Докладні відомості можна знайти на нашому сайті англійською мовою.

Останнє оновлення Бер 2020

Стипендія Keystone

Ознайомтеся з можливостями, які може дати наша стипендія

Про навчальний заклад

In just 40 years, University of Wollongong has become a benchmark for Australia’s new generation of universities; dynamic, agile, innovative and prominent in national and international rankings for th ... Детальніше

In just 40 years, University of Wollongong has become a benchmark for Australia’s new generation of universities; dynamic, agile, innovative and prominent in national and international rankings for the quality of our teaching and research. The University began as an institute for the then the New South Wales University of Technology, Sydney at a single location in Wollongong. Since gaining independence in 1975, UOW has grown into an international multi-campus University, expanding to occupy two Sydney campuses and five regional campuses, as well as locations in Hong Kong and Dubai. With now over 36,000 students, more than 2,400 staff, and an economic impact of around $2 billion in activity annually, UOW is an influential part of its communities and the catalyst for Wollongong’s transformation into a University city. Згорнути