Магістр медичної антропології та глобального здоров'я

Загальні відомості

Детальніше про цю програму на сайті школи

Опис програми

Ступінь магістра університету з медичної антропології та глобального здоров'я забезпечить вам міцну основу в теоріях, методах та методологіях медичної антропології для перетворення соціальних проблем на питання антропологічних досліджень та перетворення цього дослідження в практичну політику, яка може допомогти створити соціальні інновації та знайти нові моделі медичного втручання.

Карєрні можливості

Випускники ступеня магістра університету з медичної антропології та глобального здоров'я можуть приєднатися до ринку праці в таких напрямках:

  • Державні та приватні установи, які надають оцінку в галузі охорони здоров'я
  • Міжнародне здоров'я, оздоровлення та освіта та охорона здоров'я
  • Викладання соціології здоров'я в університетах та інших установах
  • Управління та планування здоров'я
  • Культурна психіатрія та психологія
  • Геронтологія та вік
  • Міжнародне медичне втручання
  • Здоров'я в екологічній сфері
  • Міжнародне дослідження високого рівня глобального здоров'я

Вхід

Націлений на студентів та професіоналів у галузі охорони здоров'я (медичні науки, сестринські послуги, фізіотерапію та соціальну роботу), які працюють або цікавляться міжнародними організаціями охорони здоров’я у галузі навколишнього середовища, соціального виховання чи медіації та бажають пройти підготовку в соціальних наук, щоб дати відповідь на кращу та ефективнішу соціальну інтервенцію. Вона також спрямована на тих, хто бажає розвивати дослідження в галузі соціально-охорони здоров'я. Студенти, які навчаються в галузі соціальної та культурної антропології та інших соціальних кар'єрах, таких як соціологія, які зацікавлені у спеціалізації в галузі охорони здоров'я.

Останнє оновлення Бер 2020

Про навчальний заклад

We are a young and dynamic university serving the needs of society, with an international outlook and a close relationship with our immediate socioeconomic environment.

We are a young and dynamic university serving the needs of society, with an international outlook and a close relationship with our immediate socioeconomic environment. Згорнути
Таррагона , Таррагона , Таррагона , Реус , Таррагона , Таррагона , Реус , Таррагона , Таррагона , Таррагона , Таррагона , Таррагона + 11 Більше Менше