Магістр медичної біотехнології

Загальні відомості

Опис програми

Я знайду своє майбутнє в University of Bologna .

Підпишіться на Alma Orienta Virtual Fair і приєднатися до нас в Інтернеті на 14 і 15 травня.

У НУ матиме можливість приєднатися до живої презентації , дані викладачів, вихователів і професійних співробітників, а також взаємодіяти з ними запитувати інформацію і задавати питання.

href = "https://eventi.unibo.it/almaorientavirtualfair

__________________________________

Студенти медичної біотехнології розвивають навички координації дослідницьких проектів у галузі біотехнології та молекулярної медицини. Програма передбачає гострий препарат у молекулярній технології для біотехнологічного використання прокаріотичних та еукаріотичних клітин; студенти вчаться розробляти та розробляти дослідницькі стратегії, спрямовані на застосування нових технологій у галузі медицини; наші науково-дослідні лабораторії надають можливості для підвищення кваліфікації за допомогою сучасного наукового обладнання. використання англійської мови як офіційної мови виробляє випускників з міжнародним профілем, оснащуючи їх набором навичок, що підвищують їх працевлаштування в міжнародних робочих умовах.

5 причин для зарахування на ступінь програми

1. Ваша відправна точка для кар’єри в галузі біотехнологічних досліджень у галузях, що цікавлять вас.

2. Навчіться допомагати лікарям у діагностичних та терапевтичних процедурах, що стосуються маніпуляцій із клітинами, генами та біосистемами.

3. Приєднуйтесь та організовуйте лабораторні заходи, використовуючи передові методи діагностики виробництва біотехнологічних продуктів.

4. Розвивати м'які навички та використовувати їх для застосування спеціалізованих знань у міжнародному робочому середовищі.

5. Англійська мова як мова для доступу до міжнародних обмінів та розширення можливостей аспірантури.

Вимоги до прийому

Існують конкретні процедури зарахування для кожної програми ступеня. Ви можете знайти детальну інформацію про те, як подати заявку, вартість навчання та терміни на href = "https://corsi.unibo.it/2cycle/MedicalBiotechnology/how-to-enrol

Вивчення грантів та субсидій

Студенти університету можуть отримати економічну підтримку під час навчання в регіоні Емілія-Романья, University of Bologna та інших зовнішніх органів.

href = "https://www.unibo.it/en/services-and-opportunities/study-grants-and-subsidies"

Виняткові витрати на оплату навчання

Перевірте наш веб-сайт, щоб дізнатися, які документи необхідні для подання заяв на повне звільнення та спеціальні субсидії.

href = "https://www.unibo.it/TuitionFees

Останнє оновлення May 2020

Про навчальний заклад

The Alma Mater Studiorum, the oldest university in the Western world, paves the way for innovation through an increasingly rich programme catalogue, cutting-edge research and a constant and increasing ... Детальніше

The Alma Mater Studiorum, the oldest university in the Western world, paves the way for innovation through an increasingly rich programme catalogue, cutting-edge research and a constant and increasingly broad international perspective. Згорнути
Болонья , Чезена , Форлі , Равенна , Ріміні , Буенос-Айрес + 5 Більше Менше