Магістр медичної біотехнології

Загальні відомості

Опис програми

Зміст курсу

Майстер медичної біотехнології призначений для студентів, які шукають знання і технологічні знання в конкретних областях клітинної і молекулярної біології, що є основою сучасних біотехнологічних досліджень і розробок.

Що ти навчаπшся

Цей ступінь буде інтегрувати ваші навички робочої практики, щоб дозволити вам перевести свої навички в атрибути кар'єри готові. Суб'єкти дають ознайомлення з основними елементами сучасної клітинної та молекулярної біології, перш ніж перейти до інтенсивного навчання в сучасній біотехнології та її застосуванню в галузі медицини, сільського господарства та молекулярної біології.

Це ступінь

Цей ступінь розроблений через призму глобальних перспектив у науці, де ви також будете схильні до нових технологій, таких як використання безпілотних літаків, штучного інтелекту AI, кодування та віртуальної реальності (google VR) у зборі та аналізі наукових даних під час першого основних предметів року.

Навчальні посібники та лабораторна практична робота пропонуються, і у вас є можливість вивчити нові технології, розроблені в галузі дослідження. Додаткові підготовчі предмети зосереджені на лабораторній роботі та навичках спілкування з наукою.

Маючи відповідну кваліфікацію та лабораторні навички, ви можете отримати передовий статус для цих підготовчих предметів.

Результати навчального курсу

Результати навчального курсу - це твердження про досягнення в навчанні, яке виражається в плані того, що учень, як очікується, повинен знати, зрозуміти і вміти робити після завершення курсу. Студенти, які закінчать цей курс, зможуть продемонструвати:

 1. Продемонструйте критичне мислення та судження щодо концепцій, перспектив та останніх подій, пов'язаних з медичною біотехнологією.
 2. Консолідувати та синтезувати знання принципів і методів дослідження, що стосуються медичної біотехнології
 3. Досліджувати, аналізувати та синтезувати інформацію, проблеми та теорії, пов'язані з медичною біотехнологією.
 4. Консолідація лабораторних навичок у медичній біотехнології та оцінка того, як ці навички застосовуються в дослідженні.
 5. Плануйте, виконуйте і повідомляйте про результати істотних науково-дослідних ініціатив рефлексивно та етично для академічної та професійної практики.
 6. Продемонструйте критичне мислення, вирішення проблем і роздуми.
 7. Обґрунтуйте, інтерпретуйте та повідомте гіпотези, методології та висновки.

Структура курсу

Щоб претендувати на здобуття ступеня, магістра медичної біотехнології, кандидати повинні успішно завершити 96 кредитних балів, як зазначено нижче.

Рік 1

Осінь

Тема коду

Весна

Тема коду

Для переходу до 2-го курсу студенти повинні досягти WAM ≥ 70% І ≥ 70% у дисципліні (BIOL). Якщо студенти мають WAM

Рік 2

Для студентів, які розпочали перший рік у весняній сесії - будь ласка, зверніться до Академічного директора програми (APD) для академічних консультацій.

Осінь

Тема коду

Весна

Студенти з WAM 75% або вище можуть вибрати один з трьох варіантів нижче. SCIE900 вимагає схвалення керівником студентів.

Тема коду

Студенти з WAM 60% -74% можуть вибрати один з двох варіантів нижче.

Тема коду

Студенти з WAM менше 60% обирають 24 кредитні бали з наступного списку предметів управління.

Тема коду

Чому вибирати цей курс?

Навички з науки, техніки, інженерії та математики (STEM) в Австралії стають швидко зростаючою областю, що створює нові перспективи для роботи. Прогнозується, що професійні, наукові та технічні послуги зростуть на 10,2% з 2018 по 2023 рік, що відображає постійний попит на послуги кваліфікованих та високоосвічених працівників. Джерело: Прогнози зайнятості

Дослідження в біологічних науках в УОУ охоплюють багато областей. Основні напрямки: екологія, еволюційна біологія, морська біологія, біологія збереження, клітинна біологія та біотехнологія, поведінка тварин, фізіологія

Наші дослідники включають в себе викладачів, наукових співробітників, аспірантів, магістрів досліджень і відзнак студентів, а також ряд співробітників в інших установах, таких як Національні парки і дикої служби, NSW морських парків, NSW сільського господарства, і Гарван Інститут медичних досліджень .

Вхід

Спектр варіантів прийому доступний для студентів різного віку та академічної освіти. Процедури, що регулюють прийом, визначені в Процедурах прийому УОУ та політиці прийому коледжу УОУ.

Для будь-яких конкретних порад або питань, що стосуються програми, будь ласка, зв'яжіться з командою майбутніх студентів.

Англійська Вимоги до іноземних студентів

Щоб отримати доступ до цієї програми, потрібно мати наступний рівень англійської мови:

IELTS Academic

 • Загальна оцінка: 6.5
 • Читання: 6.0
 • Письмо: 6.0
 • Прослуховування: 6.0
 • Виступаючи: 6.0

TOEFL (Інтернет)

 • Загальна оцінка: 86
 • Читання: 18
 • Письмо: 18
 • Слухання: 17
 • Говорячи: 17

Коледж UOW: Англійська мова для вищих навчальних закладів: Кредит (середньозважений бал 65 загалом і мінімум 50 в академічному читанні та письмі)

Інші кваліфікації також можуть бути розглянуті. Докладні відомості можна знайти на нашому сайті англійською мовою.

Останнє оновлення Бер 2020

Про навчальний заклад

In just 40 years, University of Wollongong has become a benchmark for Australia’s new generation of universities; dynamic, agile, innovative and prominent in national and international rankings for th ... Детальніше

In just 40 years, University of Wollongong has become a benchmark for Australia’s new generation of universities; dynamic, agile, innovative and prominent in national and international rankings for the quality of our teaching and research. The University began as an institute for the then the New South Wales University of Technology, Sydney at a single location in Wollongong. Since gaining independence in 1975, UOW has grown into an international multi-campus University, expanding to occupy two Sydney campuses and five regional campuses, as well as locations in Hong Kong and Dubai. With now over 36,000 students, more than 2,400 staff, and an economic impact of around $2 billion in activity annually, UOW is an influential part of its communities and the catalyst for Wollongong’s transformation into a University city. Згорнути