Магістр медсестер з критичної допомоги та невідкладної допомоги

Загальні відомості

Опис програми

Про

Ми готуємо фахівців, готових зіткнутися зі проблемами зі здоров’ям критичних пацієнтів, які звертаються до служб швидкої допомоги та приймаються до відділень критичної допомоги в лікарні, не забуваючи про дослідження, професійне керівництво та вирішення проблем зі здоров’ям.

Якщо вам цікаво навчитися

 • Визнавати та систематично інтерпретувати орієнтовні прояви тяжкості у критичних пацієнтів у відділеннях критичної та невідкладної допомоги.
 • Застосовувати передові методи реанімації та стабілізацію критичних пацієнтів.
 • Робота в команді в критичних ситуаціях, включаючи можливість ефективного спілкування з іншими професіоналами.
 • Провести конструктивну дискусію в колективі охорони здоров’я, який опікується критичними пацієнтами, захищаючи найкращі варіанти згідно наукових даних.
 • Класифікуйте пацієнтів за ступенем їх тяжкості та визначте їх пріоритет у залежності від очікуваної користі від процедури, що застосовується.

Що ми вам пропонуємо

Щорічні практики у надзвичайних ситуаціях, серцевій та критичній реакціях, наркозі та реанімації, відділеннях інтенсивного терапії, коронарних, UCI-педіатричних та недоношених послугах університетського комплексу допомоги в Леоні.

Професійні виїзди

Робота у відділеннях критичної та невідкладної допомоги

компетенціями

загальні навички

 • Поглиблені знання щодо організації систем критичної та невідкладної допомоги.
 • Визначення відмінностей між різними процесами догляду у надзвичайних ситуаціях та критичною допомогою.
 • Набуття навичок спілкування для взаємозв'язку допомоги у надзвичайних ситуаціях та надзвичайних ситуаціях.
 • Управління, надання та оцінка комплексної допомоги в умовах критичної та невідкладної допомоги.
 • Ставлення до роботи, використання культури в клінічній безпеці з оцінкою, ідентифікацією, оцінкою та повідомленням про частіші побічні явища.
 • Розробка наукового методу, щоб мати змогу здійснювати дослідницькі проекти ІДІ в критичній та невідкладної допомоги.
 • Здатність керувати критичною допомогою та невідкладними службами.

конкретні навички

 • Щоб студенти мали можливість систематично розпізнавати та інтерпретувати прояви тяжкості у пацієнтів, використовуючи як клінічну оцінку життєвих ознак, так і наявний технологічний прогрес. Набуття знань та навичок, необхідних для ведення складних методів лікування, спеціально розроблених для ведення критично важливого пацієнта, та вимагають використання передових і високоспеціалізованих технологій (з використанням навичок сестринства, втручань та заходів, призначених для забезпечення оптимального догляду та результатів сестринської допомоги на основі доказів).
 • Щоб студенти знали, як застосовувати принципи профілактики та безпеки, включаючи мобілізацію серйозних пацієнтів, запобігання нозокоміальної інфекції та застосування передових реанімаційних методів та стабілізацію критично важливих пацієнтів (використовуючи навички, втручання та медичні послуги, розроблені для забезпечити оптимальний догляд та отриманий на основі доказової сестри).
 • Щоб студенти мали можливість працювати в командах у критичних ситуаціях, включаючи здатність ефективно спілкуватися з іншими професіоналами, і знати, як виконувати функції керівника чи допомагати керівнику залежно від конкретних обставин кожного випадку; можливість належним чином та безпечно делегувати догляд.
 • Щоб студенти мали можливість розпізнавати емоційні, фізіологічні та психологічні потреби серйозних пацієнтів, надаючи їм необхідну допомогу у підтримці харчування, адаптованого до їхньої ситуації, забезпечуючи ефективний контроль за болем пацієнта та допомагаючи їм у процесі смерті (включаючи підтримка членів сім’ї) за необхідності.
 • Застосування принципів біоетики у процесі догляду за критично важливими пацієнтами, включаючи аспекти, пов'язані з обмеженням терапевтичних зусиль.
 • Щоб студенти мали знання про специфічний догляд за дитиною та серйозного новонародженого. Визначте ознаки тяжкості в цих віках. Визнайте емоційні, фізіологічні та психологічні потреби дітей та новонароджених, а також необхідність включення їх батьків чи опікунів у процес догляду за цими пацієнтами. Набути навичок застосовувати складні прийоми, призначені для догляду за новонародженою та критичною дитиною.
 • Щоб студенти мали можливість класифікувати пацієнтів за ступенем їх тяжкості та визначати пріоритетність їх догляду залежно від переваг, передбачених процедурою, що застосовується. Здатність організовувати критичні ситуації організовано шляхом їх попереднього планування, включаючи розподіл людських та матеріальних ресурсів відповідно до поставлених потреб.
 • Щоб студенти мали можливість систематично повідомляти про серйозну ситуацію пацієнта, критично аналізуючи можливі терапевтичні варіанти.
 • Можливість провести конструктивну дискусію в колективі охорони здоров’я, який опікується критичними пацієнтами, захищаючи найкращі варіанти догляду за цими пацієнтами на основі наукових даних. Можливість передавати інформацію про серйозних пацієнтів членам сім'ї, включаючи їх участь у прийнятті важких рішень. Можливість повідомляти погані новини.
 • Щоб студенти мали можливість розробити науково-дослідне дослідження та отримати результати з нього, потенційно опубліковані в науковому журналі чи комунікабельно на конгресі, та засвоїти з критичним почуттям наукову літературу, що стосується їхньої галузі інтересів, інтегруючи знання та вміння Основи методології дослідження.
 • Щоб студенти мали змогу надавати допомогу важкохворим пацієнтам, включаючи професійні цінності, спілкування в галузі охорони здоров’я, міркування, засновані на наукових доказах, клінічному менеджменті та критичному судженнях, інтегруючи у професійну практику знання, вміння та ставлення доглядальниці, соратників до компетенцій, описаних у цілях та предметах, що складають ступінь магістра, шляхом незалежного повороту контрольованих клінічних практик та підсумкової оцінки.
Останнє оновлення Бер 2020

Про навчальний заклад

Existen al menos diez razones para escoger León como destino académico aunque estamos seguros de que tú encontrarás muchas más.

Existen al menos diez razones para escoger León como destino académico aunque estamos seguros de que tú encontrarás muchas más. Згорнути