Магістр молекулярної біотехнології

Загальні відомості

Опис програми

Ви хочете допомогти розробити нові методи, які сприятимуть покращенню життя людей? Це може включати можливість виявлення захворювань або генетично модифікуючих клітин.

Молекулярна біотехнологія - це зростаюча наукова галузь, яка поєднує молекулярну біологію, біологію клітин, мікробіологію, біохімію та імунологію з метою розвитку продуктів та послуг у фармацевтичній, сільськогосподарській та харчовій галузях.

Складові курси в навчальній програмі

Протягом першого семестру ви вивчите курси підвищення кваліфікації з молекулярної біології, біостатистики та біоінформатики. Ви будете працювати з сучасним лабораторним обладнанням для аналізу ДНК, РНК та білків. Використовувані методи включають qPCR, мутагенез, клонування та експресію білка. Ви також навчитесь використовувати молекулярні біологічні та біоінформатичні аналізи даних та здійснювати пошук у базі даних.

Протягом другого семестру ви виконаєте дипломний проект, в якому ви застосуєте свої теоретичні та практичні знання для вирішення дослідницької проблеми в рамках молекулярної біотехнології. Це індивідуальний дипломний проект і може здійснюватися в бізнесі чи навчальному закладі в Швеції чи за кордоном.

Молекулярна біотехнологія - міжнародна програма, курси проводяться англійською мовою.

Магістерські програми з молекулярної біотехнології починаються з осіннього семестру. Магістерська програма на 120 кредитів пропонується протягом двох навчальних років (чотири семестри), а програма 60 кредитів пропонується в одному навчальному році (два семестри).

Карєрні можливості

Після навчання ви можете працювати у фармацевтичній або харчовій галузях, в біотехнологічних компаніях або в лабораторному аналізі, наприклад, в державних або приватних науково-дослідних лабораторіях.

Можливості для подальшого навчання

Після закінчення ступеня ви можете продовжувати навчання третього циклу (докторантура).

Можливості для міжнародних досліджень

Ви матимете можливість здійснити частину вашого дипломного проекту за кордоном.

131210_54e0d6434854a914f6da8c7dda7930791c3bd8e2554c704c7d2e7dd3924fc25e_1280.jpgкколосов / Піксабай

Вимоги до прийому

Щоб мати право на програму, необхідна ступінь бакалавра (еквівалентна ступеня бакалавра Швеції) зі спеціальністю в біологічній або медичній галузі. Біологічна область може бути визначена як, наприклад, молекулярна біологія, біохімія, мікробіологія або фізіологія. Медична область тут визначається як біомедицина, але також може включати такі предмети, як Фармакологія.

Наступною вимогою є доказ навичок англійського еквівалента досліджень на вищій середній рівень у Швеції, відомий як курс англійської мови 6 / курс англійської мови B. Це зазвичай демонструється за допомогою міжнародно визнаного тесту, наприклад IELTS або TOEFL або його еквівалента.

Останнє оновлення Бер 2020

Про навчальний заклад

The University of Skövde is a government agency under the Department of Education. The Vice-Chancellor is the head of the agency. The University Board leads the university and is responsible for makin ... Детальніше

The University of Skövde is a government agency under the Department of Education. The Vice-Chancellor is the head of the agency. The University Board leads the university and is responsible for making sure that the agency performs according to official decisions. Згорнути