Магістр міжвузівських наук у галузі фармації та фармацевтичних технологій (спільно з грн.)

Загальні відомості

Детальніше про цю програму на сайті школи

Опис програми

Веб-сайт магістра: href = "https://www.ucm.es/master-fytf

Загальні адміністративні запити: Служба загальної інформації. Електронна адреса: informacion@ucm.es

Конкретні академічні консультації: пані Марія дель Росіо Ерреро Ванрелл (координатор). Електронна пошта: rociohv@farm.ucm.es

 • Тип освіти: віч-на-віч.
 • Кількість нових місць для входу: 40
 • Загальна кількість кредитів: 60
 • Викладаються мови: іспанська.
 • Орієнтовна ціна: 45,02 євро за кредит (для іспанців, іноземців та тих, хто має законний статус резидентів в Іспанії) та 84,07 євро за кредит для інших студентів.
 • Стипендія магістра: дивіться відповідну інформацію тут .

Про

Запропонований магістр має міжвузівський характер і відбуватиметься головним чином на фармацевтичному факультеті UCM . У деяких предметах, пов'язаних з різними предметами, пропонується провести деякі заходи в університеті Алькала. Все це, крім глобальної організації, здійснюватиметься таким чином, що дозволяє оптимально розподілити віч-на-віч діяльності та самостійну роботу.

Навчальний рік 2020-21

Курс 1

Код

Тема

Характер

Кредити

Пропонується

607224

Застосування параметрів полярності при формуванні лікарських засобів

Необов'язково

3.0

Так

607216

Біофармацевтичні, фармакокінетичні та фармакотерапевтичні аспекти лікарських речовин

Обов'язковий

6,0

Так

607217

Успіхи в покритті твердих фармацевтичних форм

Обов'язковий

6,0

Так

607213

Галенічний розвиток

Обов'язковий

3.0

Так

607214

Стабільність ліків

Обов'язковий

3.0

Так

607220

Форми чрескожного введення місцевої або системної дії

Необов'язково

3.0

Так

607218

Дослідження в галузі біоеквівалентності загальних лікарських засобів

Обов'язковий

6,0

Так

607215

Дослідження твердих фармацевтичних форм

Обов'язковий

6,0

Так

607222

Дослідження та розробка нових систем очного адміністрування

Необов'язково

3.0

Так

607219

Методика фармацевтичної історії, законодавства та етики

Обов'язковий

6,0

Так

607221

Підготовка досьє до реєстрації ліків

Необов'язково

3.0

Так

607230

Магістерська дисертація

Магістерська дисертація

12,0

Так

607223

Векторизація та тривале вивільнення ліків парентеральним шляхом. Полімерні системи та Наномеді

Необов'язково

3.0

Так

мети

Мета цього ступеня магістра університету - передати студентам нові знання, теоретичні та експериментальні, необхідні в різних галузях, де фармацевт здійснює свою професійну діяльність; Незалежно від того, чи це Управління охорони здоров'я, Громадська та лікарняна аптека, зосереджуючись на технологічних аспектах лікарського засобу, фармацевтичному законодавстві та етиці, а також у галузі досліджень лікарських засобів та фармацевтичної промисловості, з особливим інтересом у придбанні знання та навички, характерні для виготовлення, досліджень та розробок (R + D + i) та контролю якості лікарських засобів.

Студент отримає не тільки теоретичну та практичну підготовку, необхідну і необхідну для розвитку своєї професійної діяльності, але зможе розвинути необхідні навички, щоб їх інтеграція на ринок праці відбувалася безперебійно.

одержувачі

Ступінь магістра фармації та фармацевтичних технологій призначена для випускників фармації та випускників, які хочуть здобути знання та навички, необхідні для всебічної підготовки фармацевта.

Система прийому в усіх загальних аспектах буде адаптована до правил прийому до магістерських ступенів, визначених та затверджених Universidad Complutense de Madrid . Конкретні критерії, які будуть застосовуватися при відборі студентів, враховуватимуть:

 1. Отримайте ступінь бакалавра або аспірантуру з фармації.
 2. Академічний запис.
 3. Попередній професійний чи дослідницький досвід у дослідницьких центрах чи компаніях.
 4. Особисте інтерв'ю з підтвердженням знань мови для студентів, що не говорять іспанською мовою.
 5. Інші заслуги.

Чому навчатися цьому майстру?

Цей магістр університету здійснює підготовку студентів у різних галузях, де фармацевт здійснює свою професійну діяльність, таку як: Офіс аптеки для громад та лікарні; фармацевти на різних посадах Адміністрації охорони здоров'я (Міністерство охорони здоров'я, Іспанське агентство з лікарських засобів та медичних препаратів, Європейське агентство з лікарських засобів); фармацевтична промисловість та суміжні галузі (харчова, косметика, медичні засоби); Дослідження у галузі фармації та фармацевтичних технологій.

Вимоги до вступу до магістрів

Невміючі університетські магістри

 • Майте будь-який з наступних назв:
  • Іспанський офіційний університетський ступінь .
  • Назва, видана установою Європейського простору вищої освіти (ЄПВО) та надає повноваження в країні видачі для доступу до магістерської освіти.
  • Назва освітніх систем за межами ЄПВО, що надає повноваження в країні видачі на отримання доступу до магістерської освіти, гомологізована або оголошена еквівалентною ступеня та академічного рівня ступеня або ступеня Міністерством освіти та професійної підготовки . У разі відсутності згаданої гомологізації чи еквівалентності, необхідно мати дозвіл або дозвіл доступу, наданий цим університетом.
 • Або проводити під час курсу, в якому попередньо зареєстровані дослідження, що ведуть до отримання будь-якого з попередніх ступенів, і зможете довести отримання такого до дати, встановленої у відповідному дзвінку (див. Href = "https: //www.ucm.es/requisitos-de-admision-a-masteres ).
 • Крім того, студенти із зарубіжних освітніх систем, чия рідна мова відрізняється від іспанської, повинні довести рівень В2 іспанської мови (або вище) .
 • Конкретні вимоги, які може мати будь-який із запитуваних майстрів. Ви можете проконсультуватися з цим, зайшовши на веб-сайт самого Майстра.
Останнє оновлення Жов 2020

Про навчальний заклад

La Universidad Complutense de Madrid (UCM) es una institución de larga trayectoria y amplio reconocimiento social que aspira a situarse entre las primeras universidades de Europa y a consolidarse como ... Детальніше

La Universidad Complutense de Madrid (UCM) es una institución de larga trayectoria y amplio reconocimiento social que aspira a situarse entre las primeras universidades de Europa y a consolidarse como centro de referencia para el continente latinoamericano. Згорнути