Магістр мікробіології та паразитології: дослідження та розробки

Загальні відомості

Детальніше про цю програму на сайті школи

Опис програми

Веб-сайт магістра: href = "https://www.ucm.es/master-micro-para

Загальні адміністративні запити: Служба загальної інформації. Електронна адреса: informacion@ucm.es

Конкретні академічні запити: пані Марія Моліна Мартін (координатор). Електронна пошта: molmifa@farm.ucm.es

 • Тип освіти: віч-на-віч.
 • Кількість нових місць для входу: 40
 • Загальна кількість кредитів: 60
 • Викладаються мови: іспанська.
 • Орієнтовна ціна: 45,02 євро за кредит (для іспанців, іноземців та тих, хто має законний статус резидентів в Іспанії) та 84,07 євро за кредит для інших студентів.
 • Стипендія магістра: дивіться відповідну інформацію тут .

мети

Основна мета - забезпечити підвищення кваліфікації, спеціалізовану та багатодисциплінарну, академічну та наукову, спрямовану на їх включення до науково-дослідної кар'єри в галузі мікробіології чи паразитології, або в професійній галузі НДДКР, особливо в екологічних аспектах, біотехнології, охорони здоров'я, контролю якості та / або управління та оцінки досліджень. Для цього ступінь магістра пропонує інтегроване та високооновлене викладання з питань екофізіології, генетики та молекулярної біології різних мікроорганізмів та паразитів, експериментальної конструкції та методології, що використовується при її дослідженні, включаючи найсучасніші геномні та протеомічні технології.

Цей ступінь магістра університету має орієнтацію на дослідження, розробки та інновації та дозволяє нам заглибитися в різні мікробіологічні та паразитологічні аспекти, такі як експлуатація мікробних систем, патогенез та контроль мікроорганізмів та паразитів, а також забезпечення якості мікробіології.

Навчальний рік 2020-21

Курс 1

Код

Тема

Характер

Кредити

Пропонується

603671

Біоінформатика: програми для аналізу ДНК та білка

Необов'язково

3.0

Так

603660

Експериментальне проектування та методологія дослідження

Обов'язковий

6,0

Так

603661

Управління та оцінка досліджень

Обов'язковий

6,0

Так

603670

Клітинна сигналізація

Необов'язково

3.0

Так

603666

Молекулярні основи патогенезу та антимікробну та протипаразитарну терапію

Необов'язково

6,0

Так

603665

Виявлення забруднення та біоремедія

Необов'язково

6,0

Так

603663

Мікробна екофізіологія та системна біологія

Обов'язковий

6,0

Так

603672

Бродіння та здоров'я

Необов'язково

3.0

Так

603662

Геноміка та протеоміка

Обов'язковий

6,0

Так

603664

Нитяні грибки та дріжджі: біотехнологічні застосування

Необов'язково

6,0

Так

603667

Паразитизм та глобалізація

Необов'язково

6,0

Так

603668

Мікробіологічна безпека: аналітичні методи

Необов'язково

6,0

Так

603674

Магістерська робота (мікробіологія та паразитологія)

Магістерська дисертація

18.0

Так

одержувачі

Випускники та випускники кафедри фармації, біології, медицини, ветеринарної медицини, хімії, біохімії, біотехнології, харчових наук та технології, наук про навколишнє середовище та інших суміжних ступенів, в яких вивчаються предмети мікробіології та паразитології, які хочуть збагатити свої основні знання про мікробіології та придбати більш спеціалізовані, щоб вони могли відповідати на вимоги НДДКР у державному та приватному секторах у цій галузі. Студенти повинні мати середній рівень письмового розуміння англійської мови.

Чому навчатися цьому майстру?

Ступінь магістра з мікробіології та паразитології: дослідження та розробки мають науково-науковий та дослідницький характер, орієнтований на професійні можливості у галузі НДДКР i мікробіології чи паразитології, як у державній сфері (університети, лікарні та дослідження) як приватні (галузі: фармацевтична, біотехнологічна тощо), особливо в аспектах екології, біотехнології, охорони здоров'я, контролю якості та управління дослідженнями та оцінки.

Вимоги до вступу до магістрів

Невміючі університетські магістри

 • Майте будь-який з наступних назв:
  • Іспанський офіційний університетський ступінь .
  • Назва, видана установою Європейського простору вищої освіти (ЄПВО) та надає повноваження в країні видачі для доступу до магістерської освіти.
  • Назва освітніх систем за межами ЄПВО, що надає повноваження в країні видачі на отримання доступу до магістерської освіти, гомологізована або оголошена еквівалентною ступеня та академічного рівня ступеня або ступеня Міністерством освіти та професійної підготовки . У разі відсутності згаданої гомологізації чи еквівалентності, необхідно мати дозвіл або дозвіл доступу, наданий цим університетом.
 • Або проводити під час курсу, в якому попередньо зареєстровані дослідження, що ведуть до отримання будь-якого з попередніх ступенів, і зможете довести отримання такого до дати, встановленої у відповідному дзвінку (див. Href = "https: //www.ucm.es/requisitos-de-admision-a-masteres ).
 • Крім того, студенти із зарубіжних освітніх систем, чия рідна мова відрізняється від іспанської, повинні довести рівень В2 іспанської мови (або вище) .
 • Конкретні вимоги, які може мати будь-який із запитуваних майстрів. Ви можете проконсультуватися з цим, зайшовши на веб-сайт самого Майстра.
Останнє оновлення Жов 2020

Про навчальний заклад

La Universidad Complutense de Madrid (UCM) es una institución de larga trayectoria y amplio reconocimiento social que aspira a situarse entre las primeras universidades de Europa y a consolidarse como ... Детальніше

La Universidad Complutense de Madrid (UCM) es una institución de larga trayectoria y amplio reconocimiento social que aspira a situarse entre las primeras universidades de Europa y a consolidarse como centro de referencia para el continente latinoamericano. Згорнути