Магістр наук в галузі інформатики охорони здоров'я

Загальні відомості

Опис програми

39323_39224_colorful_campus_photo.jpg

Огляд

Зі збільшенням застосування та використання обчислювальної техніки в галузі охорони здоров'я, існує безпрецедентна потреба у професіоналах, які можуть використати творчу силу інформаційних технологій, щоб вплинути на придбання, зберігання, керування та пошук даних пацієнтів, а також доступ до медичних даних, необхідних для поліпшення догляду за хворими, досліджень і освіти. Майстри інформатики в галузі охорони здоров'я надають фахівцям розуміння формальної медичної термінології, клінічних процесів і керівних принципів; розуміння того, як інформаційні та комунікаційні системи можуть бути використані для успішного надання інформації про пацієнта в різних установах охорони здоров'я.

План навчання

MS в інформатиці охорони здоров'я доступна тільки в Інтернеті. Він застосовує творчу силу інформаційних технологій до інформаційних та інформаційних потреб охорони здоров'я. Програма пропонує два треки: трек клініцистів і трек аналітиків.

Програма призначена для роботи професіоналів у різноманітних клінічних та технологічних установах охорони здоров'я. Навчальний план складається з 7 основних курсів і відбору з 6 курсів. Ці курси треку будуть зосереджені на розробці програмного забезпечення, системній інтеграції, аналізі даних, побудові клінічного застосування, системному аналізі та управлінні проектами. MS в галузі інформатики охорони здоров'я спирається на міждисциплінарних сил коледжів в Рочестерському технологічному інституті, разом зі своїм партнером з охорони здоров'я, Рочестерської регіональної системи охорони здоров'я (RRH).

Промисловості

 • Охорона здоров'я
 • Інтернет та програмне забезпечення
 • Науково-технічний консалтинг
 • Дослідження

Навчальний план

Інформатика здоров'я, ступінь магістра, типова послідовність курсів

Перший рік

 • Основи HCIN-610 взаємодії людини з комп'ютером
 • MEDI-701 Вступ до інформатики охорони здоров'я
 • MEDI-704 Практика охорони здоров'я (літо)
 • Структури медичних знань MEDI-705
 • MEDI-735 Клінічні інформаційні системи

Другий рік

 • Управління проектами ISTE-764
 • MEDI-788 Capstone в інформатиці охорони здоров'я
 • Вибірка треків

39324_39225_real_aerial_of_campus_with_river.jpg

Вимоги до прийому

Для того, щоб бути прийнятим до програми MS з інформатики в галузі охорони здоров'я, кандидати повинні відповідати наступним вимогам:

 • Заповніть програму для випускників.
 • Майте ступінь бакалавра (або еквівалент) акредитованого університету або коледжу.
 • Надішліть офіційні розшифровки (англійською мовою) усіх попередньо завершених курсових робіт.
 • Мають мінімальний сукупний середній бал 3,0 (або еквівалент).
 • Надайте два рекомендаційні листи від осіб, які можуть оцінити потенціал заявника до успіху в програмі.
 • Надайте поточне резюме або біографію.
 • Міжнародні заявники, чия рідна мова не є англійською, повинні подавати оцінки з TOEFL, IELTS або PTE. Необхідний мінімальний бал TOEFL 88 (на основі Інтернету). Мінімальна оцінка IELTS - 6,5. Вимоги до тестування англійської мови відмовляються від носіїв англійської мови або для тих, хто подає стенограми з ступенів, отриманих в американських установах.
 • Кандидати з міжнародних університетів повинні подавати оцінки GRE.
 • Рекомендується, щоб заявники мали мінімум трирічний досвід роботи в організації охорони здоров'я, охорони здоров'я або інформаційних технологій. Кандидатам, які не відповідають цій вимозі, може бути запропоновано заповнити певні курси для студентів / випускників як необхідні умови.
 • Також може знадобитися інтерв'ю з приймальною комісією програми.

Будь ласка, зверніть увагу: Заявки повинні бути подані на падіння. Для пріоритетного розгляду, будь ласка, подайте всі матеріали заявки мінімум за шість тижнів до передбачуваної дати початку.

Деякі країни підлягають комплексному ембарго під контролем експорту США, які забороняють практично всі експортні, імпортні та інші операції без ліцензії або інших дозволів уряду США. Учні з Сирії, Судану, Північної Кореї, Криму, України, Ірану та Куби не можуть зареєструватися для онлайн-курсів RIT. Фізичні особи в списку Спеціально призначених громадян США та Міністерства торгівлі США не можуть включати окремих осіб у таблицю Deny Orders. Реєструючись на онлайн-курси RIT, ви заявляєте та гарантуєте, що ви не знаходитесь у, під контролем, або громадянином, або резидентом будь-якої такої країни або будь-якого такого списку.

Передумови

Очікується, що майбутні студенти, які планують проводити трек аналітиків, матимуть досвід у фундаментальних концепціях інформаційних технологій, включаючи об'єктно-орієнтоване програмування та статистику. Студенти, які не мають необхідного досвіду, повинні заповнити попередні умови перед подачею до програми. Проте, мовні курси доступні для задоволення передумов.

Програма Bridge

Студенти, у яких підготовка студентів або досвід роботи не задовольняють передумов, можуть компенсувати ці недоліки, заповнивши попередні мовні курси, як визначено директором програми. Мостові курси не є частиною 30-ти семестрових кредитних годин, необхідних для отримання ступеня магістра. Оцінки за мостові курси не включаються до середнього балу студента, якщо курси приймаються до закінчення навчання; вони включаються, якщо вони завершені після зрілості. Оскільки мостові програми можуть бути розроблені різними способами, директор програми випускників допоможе студентам у плануванні та відборі курсу.

Останнє оновлення Липень 2019

Про навчальний заклад

With more than 80 graduate programs in high-paying, in-demand fields and scholarships, assistantships and fellowships available, we invite you to take a closer look at RIT. Don't be fooled by the word ... Детальніше

With more than 80 graduate programs in high-paying, in-demand fields and scholarships, assistantships and fellowships available, we invite you to take a closer look at RIT. Don't be fooled by the word "technology" in our name. At RIT, you will discover a university of artists and designers on the one hand, and scientists, engineers, and business leaders on the other – a collision of the right brain and the left brain. Згорнути