Магістр наук з біохімії та молекулярної біології

Загальні відомості

Опис програми

Програма з двома семестровами випускників, призначена для збагачення та підвищення кваліфікації випускників, які подають заявку на вступ до медичних, стоматологічних та інших професійних програм охорони здоров'я.

Огляд програми

Це дворічний дисциплінарна програма, що веде до магістра біомедичних наук зі ступенем біохімії та молекулярної біології.

Програма спрямована, перш за все, на збагачення та вдосконалення академічних повноважень випускників. Наша відмітна програма підкреслює розвиток студента у чотирьох напрямках (курсова робота, вивчення досвіду, навички презентації та особистісний ріст), а також дозволяє студентам розширювати та зміцнювати свої академічні основи для подальшого інтелектуального розвитку, наприклад, отримати вступ до медичних, стоматологічних або медичних Професійні школи.

Основний навчальний план підкреслює клінічні застосування біохімії та молекулярних знань. Необхідні курси включають медичну клітинну біохімію людини та лікувальну медичну біохімію метаболізму, яка є еквівалентною курсу першої курсу медицини в галузі біохімії Tulane, медичного сегмента біохімії Grand Rounds Externship, який надає студентам унікальну можливість випробувати медичні великі раунди з біохімічних, молекулярних та клінічних перспектив , та семінар Департаменту Департаменту висвітлюючи студентів до нових досліджень у галузі біохімії.

Всі студенти користуються декількома іншими біохімічними або молекулярними біологічними курсами. Програма вибору варіює від більш медичних пов'язаних курсів, таких як хромосомної нестабільності та раку, молекулярної основи педіатричної хвороби та трансдукції сигналу та гормонів дії для більш пов'язаних з дослідженнями курсів, таких як дослідження біохімії, вища рівня біохімії та біомедичної статистики та аналізу даних . Крім того, програма має взаємні відносини з певними курсами в програмі випускників біомедичних наук та відділу мікробіології та імунології. Студенти можуть обирати прийом першого курсу медицини в Тулані в аспірантурі медичної мікробіології та медичної імунології, одночасно посилюючи свої навички написання та презентації з семінару з біохімії - курсу стилю журнального клубу.

Всі курси викладаються на факультеті денної форми навчання в Медичній школі Тулан.


Вимоги до прийому

Кандидати для вступу до магістра програми ступеня повинні мати ступінь бакалавра. Загалом, заявники повинні мати мінімальні ГПД (3.0), а також МСАТ (26, до 2015 року) (500, з 2015 року - теперішній час), DATS (19). Проте заявники, які мають вступні документи трохи нижче, також заохочуються до подання заявки.

Ми також шукаємо студентів з сильним досвідом у галузі хімії та біології: Студенти, які прийняли такі курси як органічна хімія, молекулярна або клітинна біологія, біохімія, генетика та ін. Відмінні рекомендаційні листи також важливі. Досвід дослідження лабораторії, хоча і не потрібний, є цінним для нашого розгляду заявки.


Вимоги до ступеня

Студенти повинні пройти 30 кредитних годин курсових робіт протягом осені та навесні семестри, щоб виконати вимоги до ступеня. Крім того, студенти зобов'язані приймати іспит на полиці NBME в галузі біохімії як кульмінаційний досвід. Хоча не дипломна робота, ця ступінь включає кілька письмових завдань та усних презентацій як частину необхідної курсової роботи. Необхідні дослідження не потрібні. Тому це розглядається як ступінь дипломної роботи.


Обов'язкові курси

 • Семінар з біохімії та молекулярної біології (GBCH-6020-01, падіння
 • Медична біохімія "Гранд Раунд Екстернаш" (GBCH-7540-01, осенний семестр, M-Th різні, F 1: 00-2: 00 дискусійне заняття; GBCH-7550-01 spring, M-Th various, F 1: 00-2: 00 дискусійна сесія, 3 кредитна годину / семестр, курс директор, Хуа Лу
 • Медична клітинна біохімія людини (GBCH-7500-01, осінній семестр, лекція / дискусія, 5 кредитних годин, курсовий директор: Давид Франклін)
 • Метаболічна біохімія захворювань людини (GBCH-7520-01, весняний семестр, лекційні / дискусійні заняття, 5 кредитних годин, курс директор: Давид Франклін)


Вибрані курси

 • Семінар з біохімії (BMSP-7100-01, осінній семестр, BMSP-7110-01, весняний семестр, 1-3 кредитні години / семестр, курсовий директор: Захарі Пурселл)
 • Принципи генетики (GBCH-7170-01, весняний семестр, 4 кредитні години / семестр, курс директор: Захарі Пурселл)
 • Хромосомна нестабільність та рак (GBCH-7180-01, осінній семестр, 4 кредитні години, курсовий директор: Артур Лустиг)
 • Вища медична мікробіологія (MIIM-7500-01, осінній семестр, 4 кредитних години, курс директор: Люсія Фрайтаг)
 • Трансдукція сигналу та гормональна дія (GBCH-7570-01, весняний семестр, 2 кредитні години, курсовий директор: Брайан Дж. Рован)
 • Справи з етики досліджень (GBCH-7590-01, весняний семестр, 2 кредитні години, курсовий керівник: Артур Лустиг)
 • Медична імунологія (MIIM-7600-01, осінній семестр, 2 кредити)
 • Медична фізіологія (GPSO-6010-01, осінній семестр, 6 кредитів)
 • (Серцево-судинна) фізіологія судин (GPSO-7600-01, весняний семестр, 3 кредити)
 • Передавальна фізіологія II (GPSO 7350-01, весняний семестр, 2 кредити)
 • Фізіологія нирок (GPSO-7320-01, весняний семестр, 3 кредити)
 • Молекулярна основа дитячої хвороби (GBCH-4060-01, весняний семестр, 2 кредити, співголови курсу: Самір Ель-Дахр і Зубайда Сайфудеен).
 • Біохімічні дослідження (Independent Study, падіння


Навчання

Денне навчання за навчальний рік становить 25 946 доларів, що сплачується за два семестри (12 973 доларів США за семестр). Це знижена ставка від регулярного навчання Тулан в розмірі 23 163 доларів за семестр. Для цієї програми не існує жодного навчання чи стипендії. Інформацію про можливість отримання кредитів на фінансову допомогу можна знайти на веб-сайті Управління фінансової допомоги Університету Тулан за адресою http://www.finaidhsc.tulane.edu/.

Студенти також стягуватимуть наступні передбачувані комісії за семестр: послуги академічної підтримки (макс. 400 доларів), діяльність студентів (120 доларів США), релігійний центр Reily (180 доларів) та послуги зі здоров'я студентів (320 доларів США).


Процес застосування

Заявка на вступ до магістра біомедичної науки ступінь програми повинні бути передані до програми випускників в галузі біомедичних наук. Заявки будуть переглянуті, оскільки вони будуть отримані, і заявники будуть допущені на конкурсній основі. Тому раннє подання заявок дуже заохочується.

 • Щоб подати заявку на програму, необхідно заповнити онлайнову заявку.

ПРИМІТКА. Кілька кандидатських дисертацій. і MS-програми в Тулані використовують цю службу додатків. Будьте обережні, щоб вказати, що ви подаєте заявку на отримання ступеня магістра в галузі біології. Ви також можете надіслати електронний лист до Dr. David S. Franklin (директор програми, franklin@tulane.edu ), доктор Уільям Уімлі (співвиконавець програми, wwimley@tulane.edu ) або Келлі Рагленд Бойд (старший координатор програми , kraglan@tulane.edu ), щоб повідомити нам, що ви подали онлайн-заявку до нашої програми.


Окрім онлайн-програми, ви також повинні надати всі наступні елементи:

 1. Особиста заява
 2. Плата за заявку в розмірі 50,00 дол. США, що підлягає оплаті онлайн в Університеті Тулан, під час подання вашої заявки. Цей збір не підлягає відшкодуванню та не підлягає передачі.
 3. GRE або MCAT оцінки. Якщо звітність MCAT відповідає студентам, їхні 16-тизначні коди ВЕРИФІКАЦІЇ повинні бути розміщені на веб-сайті AAMC. Міжнародні студенти повинні також мати офіційні бали TOEFL, а всі матеріали заявки повинні бути англійською.
 4. Офіційний переклад із кожен коледж чи університет. Ваш реєстратор повинен надіслати офіційні стенограми безпосередньо на таку адресу:
  Увага: магістерські програми
  Кафедра біохімії та молекулярної біології, № 8643
  Медична школа університету Тулан
  Проспект Тулан, 1430
  Новий Орлеан, LA 70112
 5. Три рекомендаційних листи від професорів, бажано з ваших наукових класів. Замість рекомендаційних листів, підготовлених спеціально для цієї заявки, рекомендації, подані в відділення кар'єрних розробок студентів, можуть бути подані, але нам потрібно більше ніж одне сумарне листа. Цього року ви можете надсилати листи через CollegeNet через Інтернет. Веб-сайт додатків, зв'язаний вище, повинен пояснити цю процедуру.
 6. Резюме / резюме (необов'язково). Заявки приймаються на постійній основі для осені та навесні семестри. Кваліфіковані студенти будуть розглянуті до весни 2018 року, поки клас не буде заповнено. Кандидати, які подають заявку після закінчення класу "Весна", будуть розглянуті для прийому на семестр осені 2018 року. Всі матеріали повинні бути отримані для розгляду вашої заявки.
Останнє оновлення Бер 2020

Про навчальний заклад

The Graduate Program in Biomedical Sciences (BMS) is a part of the Tulane School of Medicine. It is organized as an interdisciplinary, interdepartmental, and intercampus program, comprised of faculty ... Детальніше

The Graduate Program in Biomedical Sciences (BMS) is a part of the Tulane School of Medicine. It is organized as an interdisciplinary, interdepartmental, and intercampus program, comprised of faculty actively engaged in biomedical research. The goal of the program is to train scientists in a collaborative scientific community driven by creativity and innovation. Tulane’s Graduate Program in Biomedical Sciences brings together some of the world’s most talented young people with nationally- and internationally-recognized teachers and researchers: all in the context of a vibrant city replete with opportunities both in and out of the lab and classroom. Згорнути