Магістр наук з догляду (MSN)

Загальні відомості

Опис програми

Програма ступеня MSN пропонується виключно за допомогою дистанційного навчання, в першу чергу Інтернету. Студенти можуть обрати одну з двох областей спеціалізації: адміністрація сестринської справи або сестринська освіта. Програма вимагає завершення 30 кредитних годин випускника з 10 курсів. Всі студенти виконують основний контент, який складається з 18 кредитних годин (6 курсів). Крім того, студенти будуть зосереджені на їх обраної спеціалізації в сестринському адміністрації або сестринського освіти, кожен з яких вимагає успішного завершення 12 кредитних годин (4 курси) з CGPA 3,0 і не відсутні оцінки. Ця вимога відповідає вимогам для інших магістерських програм університету.

Результати навчання студентів MSN

Метою магістра наук у програмі медсестринства є розбудова освіти та професійного досвіду студентського бакалавра та підготовка їх до просування в кар'єрі.

Випускники програми MSN зможуть:

  1. Синтезувати передові знання з наук, гуманітарних наук, інформатики та технологій, а також науково обгрунтовані результати досліджень як основу для просунутих ролей (медсестринство, досконалість).
  2. Аналізувати та критикувати дані результатів за допомогою критичного мислення, систематичного розслідування та обґрунтованого судження для розробки стратегій, які підтримують передовий сестринський догляд протягом життя та через континуум охорони здоров'я (Сестринська справа, Довкілля, Досконалість).
  3. Сприяти правовим і етичним принципам, професійним цінностям і стандартам безпечної передової сестринської практики для поліпшення результатів і послуг для осіб, сімей і населення (охорона здоров'я, особа, довкілля, догляд, доброчесність).
  4. Виступати за політику та фінансування в галузі охорони здоров'я, які сприяють, зберігають і відновлюють здоров'я населення, особливо для різноманітних, вразливих і малозабезпечених верств населення (медсестринство, охорона здоров'я, догляд, різноманітність).
  5. Розробка стратегій, які сприяють розвитку професійної ролі в просунутих сестринських і довічних навчаннях для подальшого професійного зростання (догляд, доброчесність, досконалість).
  6. Оцінюйте культурні, етнічні та соціально різноманітні концепції, щоб поліпшити доступність, доставку та результати медичної допомоги в мультикультурному середовищі (медсестринство, особа, турбота, різноманітність).
  7. Використовуйте передові знання та навички лідерства, співпраці та спілкування для розробки стратегій, які впливають на постійне поліпшення якості та безпеку в організаціях та системах охорони здоров'я (медсестринство, довкілля, різноманітність, досконалість).

Навчальна програма MSN

Навчальний план сприяє підвищенню почуття професіоналізму, приділяючи особливу увагу теорії сестринського виховання, досліджень і технологій, доказовій практиці, безпеці та поліпшенню якості, а також політиці та питанням, які сьогодні представлені в галузі охорони здоров'я. Курси призначені для підготовки професійних медсестер для лідерства в управлінні або освіті в різних умовах і на практиці в складних і динамічних умовах охорони здоров'я.

Місія та концептуальні рамки інтегровані в план навчальної програми і відображені в методах оцінки. Студенти виконують науковий проект з важливого питання або проблеми, пов'язаного з адміністрацією сестринського персоналу або сестринським освітою. Є остаточна оцінка сукупного навчального портфоліо студента, призначеного членами факультету медсестер. По завершенні програми студенти готові просуватися в кар'єрі медсестер.

Акредитація та затвердження

Університетські каталоги надають інформацію про акредитацію та затвердження Салем. Всі студенти отримують копію як частину процесу реєстрації. Каталоги доступні для завантаження з веб-сайту університету за адресою: www.salemu.edu.

Курси програми MSN

Потрібно для всіх студентів MSN

Курс №


Спеціалізація для медсестринського управління

Курс №


Спеціалізація для медичних сестер

Курс №

Вимоги до відповідності

Медсестри, які бажають подати заявку на онлайн-програму MSN, повинні:

  • Тримайте поточну, необмежену ліцензію RN у штаті студента.
  • Мати ступінь бакалавра з сестринської справи в акредитованій установі з сукупним середнім балом середнього рівня щонайменше 2,5 за шкалою 4,0.
  • Підтримувати ліцензування протягом всієї програми навчання.
Останнє оновлення Бер 2020

Про навчальний заклад

Established in 1888 as Salem College, Salem University has a tradition of academic excellence and innovation. The beautiful 100-acre campus is nestled in the Appalachian mountains of West Virginia. Th ... Детальніше

Established in 1888 as Salem College, Salem University has a tradition of academic excellence and innovation. The beautiful 100-acre campus is nestled in the Appalachian mountains of West Virginia. The campus offers student housing and traditional campus clubs and activities. Згорнути