Магістр наук з клінічного консультування з питань психічного здоров’я

Загальні відомості

Опис програми

Зробіть кар’єру турботи зі ступенем магістра в галузі консультування

Ступінь магістра університету Вілмінгтон з клінічного консультування з питань психічного здоров’я готує вас до професійної практики консультування, що охоплює цілий ряд проблем психічного здоров’я у різних груп населення.

Виберіть акредитовану ступінь консультування з питань психічного здоров’я за найвищими стандартами

MS в галузі клінічного консультування з питань психічного здоров'я - це єдина в нашому регіоні програма, акредитована Радою з акредитації консультацій та суміжних освітніх програм (CACREP). Після завершення програми ви будете готові здати іспит на національного радника, який проводить Національна рада сертифікованих радників, і згодом ви зможете почати працювати над тим, щоб стати Ліцензованим професійним радником з питань психічного здоров'я (LPCMH).

Зростайте завдяки значущій консультативній роботі на місцях / досвіду практикуму

Дворічна послідовність курсів консультування з питань психічного здоров’я супроводжується однорічним досвідом клінічного навчання, який застосовує теорію та нові знання у прикладній практиці. Ця комплексна і доступна трирічна магістерська програма з клінічного консультування з питань психічного здоров’я забезпечує базу знань та клінічні навички для індивідуальних, групових, сімейних та кар’єрних консультацій.

Дізнайтеся клінічне консультування з питань психічного здоров’я у відданих, активних практиків

Ви дізнаєтесь теорію та методології від викладачів, які є активними лідерами в галузі консультування з питань психічного здоров'я, і забезпечите відповідність змісту курсу викликам, які стоять перед сучасними консультантами. Ступінь магістра WilmU з клінічної програми консультування з питань психічного здоров’я має як високий рівень успішності на ліцензійних іспитах, так і високий рівень працевлаштування для випускників.

Останнє оновлення Жов 2020

Стипендія Keystone

Ознайомтеся з можливостями, які може дати наша стипендія

Про навчальний заклад

MISSION INTEGRATION STATEMENT The essential values of the College of Social and Behavioral Sciences are: personal worth, human dignity, social justice, integrity, intellectual curiosity, and academic ... Детальніше

MISSION INTEGRATION STATEMENT The essential values of the College of Social and Behavioral Sciences are: personal worth, human dignity, social justice, integrity, intellectual curiosity, and academic freedom. Within this value structure we provide quality education, professional guidance and opportunities to achieve an understanding of the Behavioral Sciences. We promote academic integrity, the prevailing codes of professional ethical behavior, and an environment that fosters social justice. We expect students to participate with faculty in embracing these values, challenge students to make a difference in the lives of others and the world at large, and encourage students to commit themselves to a process of lifelong learning. Згорнути