Резюме

Магістр з медико-фармацевтичної біотехнології надає передові наукові розробки з питань біотехнології, орієнтованих на медицину та фармакологію, шляхом запозичення інтегрованих навичок на біохімічному, біологічно-молекулярному та клітинному рівнях. Курс також надає компетенції для створення та управління бізнесом.

Навчання в процесі роботи

Однією з особливостей курсу є широке залучення студентів до практичної лабораторної діяльності. Навчальний графік обох років забезпечує практичні заняття та сприяє відвідуванню в лабораторіях, де студенти виконують свою дисертацію стажування. Стажування можна проводити у висококваліфікованих університетських дослідницьких лабораторіях, в компаніях сектору біотехнологій та в Центрах досконалості, таких як Ospedale Policlinico San Martino-IRCCS, Istituto Italiano di Tecnologia (IIT) та Istituto Giannina Gaslini.

Кар'єра перспективи

Майстер-магістрант ("dottore magistrale") у галузі біотехнології має високі відповідальні завдання у різних сферах, таких як діагностика, біоінженерія, біосанітарія та фармакологія. Він / вона працює у сфері охорони здоров'я та у державних та приватних компаніях, що займаються біотехнологічними дослідженнями та виробництвом товарів та послуг. Його обов'язки також стосуються розробки та тестування інноваційних фармакологічних продуктів та патенту в галузі охорони здоров'я.

Що ти навчишся

Послідовність наступного покоління: декодування геному від А до Г.

Нейрологія: механізми, що регулюють біологію нервової системи.

Регенеративна медицина: інженерія клітин і тканин.

Нанотехнологія: маніпулювання речовиною в атомному та молекулярному масштабі.

Генна терапія: використання генів для лікування захворювань.

Біологія раку: молекулярні механізми пухлини та її мікросередовище.

Зміст

Ступінь магістра медико-фармацевтичної біотехнології має на меті надати студентам передові знання в галузі медико-фармацевтичної біотехнології. Курс викладається англійською мовою, рідною мовою для такого нового предмету, що дозволяє нашим студентам легко спілкуватися з колегами з усього світу.

Починаючи з основ, здобутих ступінь бакалавра, магістерський курс стосується останніх та сучасних тем та методів, навчальних технологій, таких як глибоке секвенування, протеоміка, геноміка, нанотехнології, імунологія раку, стовбурові клітини для відновлення тканин, молекулярна патологія, нейробіологія розвитку, біохімія органів та діагностичні технології.

Швидкі факти

  • Тип ступеня: магістр наук
  • Тривалість та кредити: 2 роки / 120 CFU
  • Клас: LM-9 Biotecnologie Mediche, Veterinarie e Farmaceutiche
  • Вхід: безкоштовний доступ
  • Седе: Генуя
  • Мова викладання: англійська
  • Режим навчання: лекції
  • Податки та збори: від 0 до 3000 євро на рік. Дізнайтеся, чи маєте ви право на стипендії та винятки
  • Міжнародні партнерства: студентський обмін
Доступні навчальні програми:
  • англійська
Останнє оновлення Серпень 10, 2019
Цей курс Кампус засновані
Duration
2 Років
Денне навчання
Price
- З безкоштовних до 3000 євро на рік. Зв'яжіться з нами, щоб дізнатись, чи маєте ви право на стипендії та винятки.
За розташуванням
За датою
Кінець терміну надання заяв
Location
Кінець терміну надання заяв
End Date