Магістр наук у галузі медсестер

Загальні відомості

Опис програми

Ви не зобов'язані подавати результат іспиту TOEFL для того, щоб подати заяву і бути прийнятим до університету.

Огляд

Все частіше медичні сестри, які прагнуть перейти на керівні посади або вищі навчальні посади в лікарнях та інших закладах охорони здоров'я, повинні мати ступінь магістра в галузі сестринства.

Майстер CalSouthern's в галузі медсестер (MSN) онлайн ступеня є ідеальною програмою для медсестри, яка хоче просунутися в своїй практиці, але чий напружений графік вимагає гнучкості онлайн-програми. У CalSouthern, ви можете працювати на ступінь вашого магістра в області сестринства за вашим власним графіком, без шкоди для вашого професійного або особистого життя.

MSN MSN є унікальним серед ступенів магістра в області сестринства в тому, що це багатопрофільна програма. Ви будете проходити курси підвищення кваліфікації, починаючи від охорони здоров'я населення до патофармакології, оцінки стану здоров'я та практики, заснованої на фактичних даних. Тим не менш, ви також можете включити курси від CalSouthern's Schools of Business, щоб додати спеціалізовані знання в таких сферах, як стратегічний менеджмент, інформатика в охороні здоров'я або управління змінами.

Це ступінь інноваційного магістра в області сестринства, яка допоможе вам розлучитися на конкурентному ринку праці, адаптуючи свою освіту до спеціальності, що представляє особливий інтерес. Курси за вибором дозволяють сконцентрувати свої дослідження на таких напрямах, як керівництво медсестринства, управління охороною здоров'я, освіта медсестри і освіта сестринського персоналу.

Цілі програми

Визначити та синтезувати ролі вихователя медсестри або керівника медсестри при виконанні особистих та професійних цілей у ході навчання та виконання вказового проекту.

Аналізувати і застосовувати різні теорії догляду, наукові знання з різних областей, дослідження, критичне мислення і тенденції течії в медичній допомозі і догляду, які можуть бути використані майстрами підготували медсестру, щоб поліпшити і підвищити турботу в різних умовах.

Підтримка технологій та різних методів комунікації для підвищення рівня знань та взаємодії з пацієнтами, сім'ями, організаціями, іншими медсестрами та громадою для покращення результатів здоров'я.

Сприяти лідерству, критичному мисленню, прийняттю рішень та принципам культурної компетентності та культурно доцільної допомоги сім'ї для клієнтів та сімей.

Практикуйте пропагування здоров'я в системах, щоб забезпечити ефективну взаємодію, роботу в команді та покращену якість та безпеку в різних установах та програмах охорони здоров'я

Залучити викладачів до навчання, орієнтованого на учнів, за допомогою інноваційних та розвиваючих навчальних програм і технологій, а також можливостей для розвитку або досліджень.

Аналізувати та застосовувати принципи етики, економіки, епідеміології та зміцнення здоров'я до різних параметрів для різних типів клієнтів.

Використовуйте дані та оцінку для вдосконалення та вдосконалення навчання та навчальної програми протягом всієї програми магістратури.

Результати

CalSouthern School of Nursing розробила магістр наук у програмі медсестринства для отримання наступних результатів:

Письмове повідомлення

Продемонструйте здатність використовувати розширені письмові навички, щоб продемонструвати здатність аналізувати та вирішувати проблеми, що призводять до покращення догляду та кращого розуміння під час роботи з пацієнтами, сім'єю та міждисциплінарною командою охорони здоров'я.

Усні спілкування

Досвід компетенції у забезпеченні належних навичок усного спілкування для успішного взаємодії з пацієнтами, сім'ями та командою охорони здоров'я з метою забезпечення якісного догляду за пацієнтами.

Критичне мислення

Застосовуйте навички критичного мислення та міркування на основі теоретичної та доказової інформації для прийняття клінічних рішень у практиці сестринської справи, освіти та адміністрування.

Культурне та соціальне розуміння

Визнати важливість соціального, екологічного та культурного розмаїття для розробки перспективи, заснованої на вдосконаленому аналізі різноманітних факторів, які впливають на особисте, сімейне та глобальне медичне обслуговування.

Інформаційна грамотність

Проаналізуйте характер та обсяг необхідної інформації та методи для отримання та використання такої інформації для підтримки дослідницької та доказової практики сестринського догляду при управлінні медичним обслуговуванням у континуумі охорони здоров'я.

Особистісний розвиток

Інтеграція формального академічного навчання з особистим досвідом для пропагування професійного зростання, теоретичної та доказової допомоги та навчання протягом усього життя у професійній сестринській практиці.

Кількісні міркування

Продемонструйте здатність використовувати аналітичні навички для розуміння та оцінки систем під час більш просунутої практики як основи для охорони здоров'я, що базується на фактах.

Наукове обґрунтування

Продемонструйте систему дослідження, яка залежить від емпіричних доказів, щоб оцінити якісні та кількісні дослідження як основу для практик сестринського догляду, що ґрунтується на фактичних даних.

Етичні, юридичні та професійні питання

Застосовуйте етичні, правові та особисті принципи та відповідальність за дії, які сприяють пропаганді, співпраці та керівництву, коли майстри підготували медсестру

Курси

Необхідні основні курси
 • Теоретичні основи NUR 86500 і сучасні тенденції в просунутій практиці догляду - 3 кредити
 • NUR 86502 Розширена патофармакологія - 3 кредити
 • NUR 86504 Покращена оцінка стану здоров'я - 3 кредити
 • NUR 86506 Здоров'я населення та заохочення здоров'я через культури - 3 кредити
 • NUR 86508 Етика, політика та фінанси в системі охорони здоров'я - 3 кредити
 • NUR 86510 Науково-аналітичні підходи до вдосконаленої доказової практики - 3 кредити
 • CAP 89002A Проект по догляду за дитиною I - 2 Кредити
 • CAP 89002B Проект по догляду за хворими Capstone II - 1 Кредити
Виборні курси - обрати 15 кредитів
Виборні лідери Виконавчий лідер
 • NUR 86520 Розширене лідерство - 3 кредити
 • NUR 86525 Управління питаннями в охороні здоров'я - 3 кредити
 • NUR 86530 Політика охорони здоров'я - 3 кредити
 • NUR 86535 Фінанси охорони здоров'я та фінансовий менеджмент - 3 кредити
 • NUR 86536 Організаційна поведінка в охороні здоров'я - 3 кредити
 • MGT 86507 Стратегічний менеджмент - 3 кредити
 • MGT 86535 Управління змінами - 3 кредити
 • HCA 86810 Інформатика з охорони здоров'я - 3 кредити
 • HCA 86806 Управління епідеміологією - 3 кредити
Факультативи з управління охороною здоров'я
 • HCA 86800 Адміністрація охорони здоров'я - 3 кредити
 • HCA 86802 Дотримання охорони здоров'я, закон і етика - 3 кредити
 • HCA 86804 Економіка охорони здоров'я - 3 кредити
 • HCA 86806 Управління епідеміологією - 3 кредити
 • HCA 86810 Інформатика з охорони здоров'я - 3 кредити
 • HCA 86812 Контроль якості в охороні здоров'я - 3 кредити
 • HCA 86814 Культурне розмаїття в охороні здоров'я - 3 кредити
Медсестра викладач факультети
 • NUR 86540 Ролі та обов'язки педагога-вихователя - 3 кредити
 • NUR 86542 Інноваційні стратегії навчання та навчання у сестринському догляді - 3 кредити
 • NUR 86544 Основи сестринської освіти - 3 кредити
 • NUR 86546 Інтеграція технологій у сестринську освіту - 3 кредити
 • NUR 86548 Теорія навчальної програми, основи та дизайн у сестринській освіті - 3 кредити
 • NUR 86550 Стратегії та методи оцінки для сестринської освіти - 3 кредити

Починаємо

Початок роботи над магістром з медичного страхування - це швидкий і простий процес. Немає вступних іспитів і курси починаються щомісяця протягом року; Ви можете почати свою програму, як тільки ваш графік дозволить. Просто виконайте ці п'ять кроків:

 • Заповніть заявку на реєстрацію
 • Надішліть офіційні академічні стенограми Вашої здобутої ступеня медсестринства
 • Напишіть та подайте особисту заяву
 • Сплачуйте плату за внесення $ 75
 • Після прийняття підпишіть свою Угоду про вступ

Після отримання підписаного договору про вступ до вас буде зв'язана Ваша академічна група підтримки, включаючи Вашого наукового керівника та консультанта з успішності студентів. Вони підтвердять дату початку вашого першого курсу і пройдуть через швидкий, але ретельний процес орієнтації, який дасть вам всю необхідну інформацію для початку роботи. І вони будуть там для вас на кожному кроці, щоб забезпечити успішне завершення програми.

Останнє оновлення Бер 2020

Про навчальний заклад

California Southern University is a regionally accredited, online university offering degrees in psychology, business, criminal justice and nursing at the associate, bachelor’s, master’s and doctoral ... Детальніше

California Southern University is a regionally accredited, online university offering degrees in psychology, business, criminal justice and nursing at the associate, bachelor’s, master’s and doctoral levels. Згорнути