Магістр наук у галузі медсестринства: дорослий геронтолог практика медсестри - гостра догляд

Загальні відомості

Детальніше про цю програму на сайті школи

Опис програми

Про нас

Seton Hall, заснований в 1856 році, є однією з провідних католицьких університетів країни. Багатий історією, Seton Hall також є установою на підйомі. Американські новини ставлять нас до числа кращих університетів, і ми перейшли на 13 місць за п'ять років. Наші дослідницькі гранти також зросли на 75 відсотків протягом останніх п'яти років, а 11 наших факультетів отримали нагороди Фулбрайт за останні три роки.

Завдяки інтерактивним програмам, таким як наш магістр наук з догляду за лікувальною практикою, спеціаліст із медсестри дорослих-геронтологів, ми пропонуємо вам інтелектуально складне середовище, реальний досвід та культуру оптимізму, яка стимулює великий розум. Ми культивуємо тих видів лідерів, які вирівнюють особисті амбіції з глибокою прихильністю до громадянського блага.


Акредитація

Усі програми Університету Сетона Холла регіонально акредитовані Асоціацією коледжів та шкіл Середніх держав. Майстер науки Сетона Холла в медсестер, лікар-медсестра дорослих-геронтологів (MSN, AGNP). Програма додатково акредитована Комісією з колегіальної медсестринської освіти (CCNE).


Рейтинги та нагороди

Університет Сетон-Холл та його сестринські програми визнаються на національному рівні за їх академічну майстерність та освітню цінність. Наші останні рейтинги включають:

 • # 65 Краща медична школа - Новини США
 • "Найкраща онлайн-програма NP" на 2016-17 роки доступними коледжами онлайн
 • Топ 50 онлайн-магістрів в програмі медсестер - SuperScholar
 • # 124 Національний університет - Новини США
 • Один з кращих американських коледжів - Forbes
 • Одна з найкращих коледжів у нації для жінок - кращі коледжі Америки
 • Одна з найкращих коледжів у нації за ваші гроші - CNNMoney
 • Один з американських коледжів Best-Bang-for-Buck - Washington Monthly


Опис програми

В Інтернеті MSN, AGNP від ​​Університету Сетона Холла будує навички випускники повинні служити підліткам для людей похилого віку, як медсестра-практикуючий у гострих медичних закладах або в областях первинної медичної допомоги. Студенти готуються до іспиту AANPCP, а випускник готовий надати свідоме співчутливий догляд та вдосконалення своїх спільнот. Програма дає студентам можливість вибрати один з двох навчальних треків. Пріоритетна допомога спрямована на профілактику захворювань, пропаганду здоров'я та управління пацієнтами з мультисистемними проблемами зі здоров'ям. Студенти готуються до навчання в кабінеті первинної медичної допомоги, лікувально-оздоровчій клініці або університетській лікарні. Дорога гострого догляду готує студентів до того, щоб піклуватися про пацієнтів з гострим та хронічним захворюванням у лікарні, терміновому догляді, амбулаторії та підгострий обстановці. Навчальна програма фокусується на популяції пацієнтів з гострими, критичними та хронічними захворюваннями, інвалідністю або травмами.


Прийом

 • Кандидати повинні мати ступінь бакалавра з магістрами для виховання з акредитованої програми NLNAC або CCNE.
 • Зареєстрована професійна ліцензія на медсестру в американському штаті та в Нью-Джерсі, якщо клініка проводиться в Нью-Джерсі.
 • Професійне страхування відповідальності.


Кар'єра Outlook

За даними Американської асоціації лікарів-медиків, в даний час в даний час існує 205 000 ліцензованих медичних сестер, у порівнянні з 106 000 в 2004 році. Очікується, що ця цифра продовжувати зростати, оскільки країна стикається з постійним дефіцитом висококваліфікованих медсестер. Програма MSN, програма AGNP від ​​Сетона Холла готує випускників для високооплачуваних посадових практикуючих медсестер, які, згідно з опитуванням річного окладу Клінічного радника 2016 року, пропонують середню річну заробітну плату у розмірі 101 989 доларів США. Випускники цієї програми отримали 98 відсотків проходження іспиту AANPCB протягом останніх п'яти років, що є ознакою його якості. Seton Hall також надає різноманітні кар'єрні ресурси для полегшення успішності післядипломної освіти своїх студентів.

Останнє оновлення Бер 2020

Про навчальний заклад

Founded in 1856, Seton Hall is one of the country’s leading Catholic universities. Rich in history, Seton Hall is also an institution on the rise. U.S. News ranks us among the top universities, and we ... Детальніше

Founded in 1856, Seton Hall is one of the country’s leading Catholic universities. Rich in history, Seton Hall is also an institution on the rise. U.S. News ranks us among the top universities, and we have moved up 13 places in just five years. Згорнути