Магістр наук у галузі харчування та здоров'я

Загальні відомості

Детальніше про цю програму на сайті школи

Опис програми

Магістр наук (MS) у програмі харчування та оздоровчого процесу - поглиблене вивчення науки про харчування з акцентом на зміцнення здоров'я та благополуччя. МС пропонує багатовимірне дослідження здоров'я, включаючи зареєстрованих дієтологів (РД), в яких розглядаються такі теми:

  • Обмін речовин;
  • Наукова експертиза функціональних харчових продуктів і фітохімічних препаратів при різних захворюваннях;
  • Застосування втручань у клінічних, оздоровчих та оздоровчих закладах.

Студенти також закінчують дисертацію, яка включає планування дослідницького проекту, збір даних та проведення глибокого аналізу.

Бенедиктинські нагороди Успіх

Огляд стипендій

Нові онлайн MS студенти в галузі харчування і оздоровчих студентів мають право на стипендію бенедиктинців для випускників. Нагорода визнає студентів за їхню важку працю та відданість справі, пропонуючи останній клас програми безкоштовно.

Як це працює

Для того, щоб претендувати, студенти повинні зареєструватися в програмі MS протягом нашого поточного періоду вступу. Студенти також повинні:

  • Пройдіть остаточний курс протягом трьох років від початку програми,
  • Підтримувати накопичувальний 3,75 ГПа або вище
  • Залишається в доброму стані з бенедиктинським університетом.

Класи для наступного терміну починаються незабаром. Щоб розпочати роботу або дізнатися більше, заповніть форму праворуч.

Останнє оновлення Бер 2020

Про навчальний заклад

Founded in 1887, Benedictine University is dedicated to the education of undergraduate and graduate students. Benedictine is regionally accredited by the Higher Learning Commission of the North Centra ... Детальніше

Founded in 1887, Benedictine University is dedicated to the education of undergraduate and graduate students. Benedictine is regionally accredited by the Higher Learning Commission of the North Central Association of Colleges and Schools (NCA). Згорнути