Магістр наук (MS) в адміністрації медичної системи фармації

Загальні відомості

Опис програми

Про

Просуньте свою аптеку до адміністративної, фінансової

Онлайн навчання забезпечує зручність

 • 67% наших студентів є мешканцями аптек
 • 50% фармацевтів системи охорони здоров'я будуть виходити на пенсію протягом наступних 10 років
 • 33% наших нинішніх студентів є практикуючими фармацевтами

Навчальний план

Поставка навчальних програм є повністю онлайн, забезпечуючи зручну та гнучку можливість для того, щоб поточні медичні працівники могли отримати навички, необхідні для зайняття керівних та керівних посад у лікарнях та медичних системах.

Магістр наук (MS)

Працівники середньої кар'єри, які навчаються тільки в ступені магістратури, можуть закінчити програму за два-шість років. Всі курси пропонуються онлайн через Кентський державний університет (KSU) через систему управління навчанням (LMS) під назвою Blackboard.

Магістр наук (MS) / Резиденція

Очікується, що студенти, прийняті в одночасному післядипломному навчальному закладі HSPA, завершать програму протягом двох років. Американське товариство фармацевтів систем охорони здоров'я (ASHP), акредитовані післядипломні резиденції, завершені одночасно з дворічною програмою MS, дозволяють студентам негайно застосувати практичний досвід, набутий через клінічні та адміністративні зміни, а також знання, отримані в класі, для реального життя професійні, клінічні та управлінські ситуації. Одночасна дворічна спеціалізована резиденція в адміністрації фармації в даний час проводиться в клінічній клінічній клініці Клівленда або клініці Клівленда Акрон Генерального медичного центру.

Навчання та збори

За кредитну годину: $ 553

Загальна сума навчання (37 кредитних годин): $ 20,461

Вартість програми складає $ 553 за кожну кредитну годину, плюс 38 доларів за загальний університетський збір. Додаткову плату в розмірі 276 доларів США за годину кредиту вимагають нерезиденти Огайо.

Уся програма може коштувати приблизно 22 392 долари для резидента Огайо та $ 32,604 для нерезидента на основі поточних 37 кредитних годин програми HSPA, включаючи навчання, загальні збори та книги.

Вимоги до застосування

Магістр програма є повністю онлайн випускник програми ступінь, що забезпечує лідерство і управління навчанням в системі управління аптеки системи охорони здоров'я.

Програма також доступна як доріжка MS / Residency для мешканців, прийнятих у програму резиденції адміністрації аптеки в клінічній клініці Cleveland або в клініці Кливленда Akron General Medical Center.

Передумовами для прийняття в магістерську програму є:

 • Має мати ступінь доктора фармацевтичних наук (Pharm.D.) Або ступінь бакалавра в області фармації.
 • Переважно мінімум 3-річний досвід роботи.
 • Має бути ліцензованим фармацевтом або має право на ліцензування
 • Випускний тест прийому на управління (GMAT) відмовляється від кандидатів з Pharm.D. або ступінь вищої освіти, а також загальний середній бал 3,0 або еквівалентний академічний статус у коледжі фармації.

Кандидати повинні

 • Заповніть програму NEOMED online
 • Надішліть три рекомендаційні листи
 • Надішліть транскрипти та результати тестів
 • Надайте поточну біографію
 • Надіслати особисту заяву (тобто, чому ви хочете взяти цю програму)

Контакти

Келлі Шрок

330.325.6784 | kshrock@neomed.edu

Останнє оновлення May 2019

Про навчальний заклад

Northeast Ohio Medical University is committed to the health, economy, and quality of life in Northeast Ohio through the medicine, pharmacy and health sciences education of students and practitioners ... Детальніше

Northeast Ohio Medical University is committed to the health, economy, and quality of life in Northeast Ohio through the medicine, pharmacy and health sciences education of students and practitioners at all levels; the development of new knowledge through research in the biomedical, community health and behavioral sciences; and the provision of community service and wellness education throughout the region. Згорнути