Магістр поширеної охорони здоров'я

Загальні відомості

Опис програми

Зміст курсу

Магістр Розширеного охорони здоров'я розроблений, щоб надати більше можливостей для випускників досліджень охорони здоров'я. Вона має ту ж саму структуру, що і Магістр громадського здоров'я, з додатковою вимогою другої спеціалізації поглибленого навчання - додаткові 24 кредитні бали як курсових, так і наукових досліджень. Це дозволяє адаптувати своє навчання до кар'єрних прагнень.

Це гнучка ступінь, розроблена для того, щоб дати вам широке уявлення про суспільне здоров'я, надаючи вам навички та знання для визначення, критичної оцінки та вирішення проблем громадського здоров'я в громаді.

Якщо ви вирішили не завершити навчання магістра громадської охорони здоров'я, ви маєте можливість вийти рано з магістра громадської охорони здоров'я (міжнародні або внутрішні студенти) або відповідний сертифікат випускника (тільки для домашніх студентів).

Що ти навчаπшся

Ця гнучка та орієнтована на інтерес програма дозволяє розробляти, аналізувати та впроваджувати політику, планувати та оцінювати медичні послуги та програми, працюючи над досягненням ваших кар'єрних цілей. Програма структурована таким чином, що відповідає постійно змінюваним питанням охорони здоров'я та соціальним питанням як на місцевому, так і на міжнародному рівні. Доступні такі спеціалізації:

 • Просування здоров'я
 • Харчування в галузі охорони здоров'я *
 • Здоров'я та безпека праці
 • Інформатика охорони здоров'я
 • Дослідження громадського здоров'я

* З урахуванням остаточного схвалення, спеціалізація з питань громадського здоров'я буде перейменована в «Продукти та здоров'я».

Результати навчального курсу

Результати вивчення курсу - це твердження про досягнення в навчанні, які виражаються в термінах того, що від учня очікується знати, розуміти і вміти робити після завершення курсу. Студенти, які закінчать цей курс, зможуть:

 1. Продемонструвати передові та інтегровані знання складного набору знань в одній або декількох дисциплінах охорони здоров'я або його під-дисциплінах.
 2. Продемонструйте спеціалістські знання та критично проаналізуйте соціальні детермінанти здоров'я, включаючи міркування місцевих, національних, глобальних та аборигенів і острівців Торресова протоки.
 3. Застосовувати відповідні методи та методи дослідження для критичного аналізу та оцінки інформації про здоров'я населення для розробки інноваційних та стабільних рішень для складних проблем охорони здоров'я.
 4. Моделювання навичок лідерства та адвокації для сприяння, розвитку та підтримки ефективних та справедливих досягнень у сфері охорони здоров'я.
 5. Відображати та застосовувати відповідні етичні, професійні, публічні та особисті поведінки в різних контекстах, що мають відношення до громадського здоров'я та його спеціалізації.
 6. Аналізувати та інтерпретувати інформацію про здоров'я та ефективно спілкуватися з цілою низкою спеціалізованих та неспеціалізованих аудиторій, використовуючи відповідні технології та комунікаційні мережі.

Структура курсу

Щоб претендувати на здобуття ступеня, магістра розширеного охорони здоров'я, кандидат повинен успішно виконати принаймні 96 кредитів, включаючи:

a. 48 кредитних пунктів основних суб'єктів охорони здоров'я;

b.24 кредитні бали за обрану спеціалізацію; і

c. 24 кредитні бали за другу спеціалізацію.

Основні предмети

Тема коду

* Будь ласка, запиши:

 • HAS 820 завершується на першому сеансі дослідження.
 • HAS 903 завершується на заключній сесії дослідження.
 • Студент, який має намір провести спеціалізацію дослідження громадської охорони здоров'я, не повинен заповнювати HAS 903 і повинен обрати альтернативний предмет за консультацією з директором академічної програми.

Спеціалізації

Є п'ять спеціалізацій, доступних для магістра розширеного охорони здоров'я.

 • Здоров'я (24 кредитні бали);
 • Їжа та здоров'я (24 кредитні бали);
 • Дослідження охорони здоров'я (24 кредитні бали);
 • Безпека праці (24 кредитні бали); і
 • Інформатика з охорони здоров'я (24 кредитні бали)

Чому вибирати цей курс?

UOW є домом для дослідників громадського здоров'я, які є лідерами у своїй галузі в Австралії та за кордоном. Наші вчені будуть контролювати вас, щоб створити свою власну дослідницьку кар'єру через наші громадські проекти охорони здоров'я та серію наших дослідницьких семінарів. У UOW ви матимете можливість розвивати свої практичні навички громадського здоров'я та професійні мережі, щоб ви були конкурентоспроможними в робочій силі.

Акредитація

Випускники магістра громадського здоров'я мають право на членство в Австралійській асоціації зі сприяння здоров'ю та Асоціації громадського здоров'я Австралії.

Вхід

Прийом до магістра громадської охорони здоров'я Advanced вимагає ступінь бакалавра з будь-якої дисципліни.

Кредит на попереднє навчання

Кандидати з наступними кваліфікаціями можуть бути допущені до магістра охорони здоров'я з 24 кредитними пунктами кредитування, що дозволяє завершити курс з еквівалентним 1,5-денним навчанням:

 • Диплом з відзнакою бакалавра з охорони здоров'я або пов'язаної з нею дисципліни;
 • Сертифікат випускника UOW в галузі охорони здоров'я;
 • Випускник сертифікованого сертифіката УОУ зі зміцнення здоров'я, або
 • Ступінь бакалавра з мінімальним дворічним досвідом роботи.

Кредит на конкретні дисципліни буде надано після консультації з координатором курсу.

Студенти, які навчаються в магістрах охорони здоров'я, які закінчили принаймні 24 кредитні бали з принаймні середньою кредитною, можуть подати заяву на переведення до магістра з питань охорони здоров'я Advanced з повним кредитом для завершеного навчання.

Англійська Вимоги до іноземних студентів

Щоб отримати доступ до цієї програми, потрібно мати наступний рівень англійської мови:

IELTS Academic

 • Загальна оцінка: 6.5
 • Читання: 6.0
 • Письмо: 6.0
 • Прослуховування: 6.0
 • Виступаючи: 6.0

TOEFL (Інтернет)

 • Загальна оцінка: 86
 • Читання: 18
 • Письмо: 18
 • Слухання: 17
 • Говорячи: 17

Коледж UOW: Англійська мова для вищих навчальних закладів: Кредит (середньозважений бал 65 загалом і мінімум 50 в академічному читанні та письмі)

Інші кваліфікації також можуть бути розглянуті. Докладні відомості можна знайти на нашому сайті англійською мовою.

Останнє оновлення Бер 2020

Про навчальний заклад

In just 40 years, University of Wollongong has become a benchmark for Australia’s new generation of universities; dynamic, agile, innovative and prominent in national and international rankings for th ... Детальніше

In just 40 years, University of Wollongong has become a benchmark for Australia’s new generation of universities; dynamic, agile, innovative and prominent in national and international rankings for the quality of our teaching and research. The University began as an institute for the then the New South Wales University of Technology, Sydney at a single location in Wollongong. Since gaining independence in 1975, UOW has grown into an international multi-campus University, expanding to occupy two Sydney campuses and five regional campuses, as well as locations in Hong Kong and Dubai. With now over 36,000 students, more than 2,400 staff, and an economic impact of around $2 billion in activity annually, UOW is an influential part of its communities and the catalyst for Wollongong’s transformation into a University city. Згорнути