Магістр прикладних медичних наук

Загальні відомості

Опис програми

Мультипрофесійний - Науково-дослідний - Інноваційний

Практичні та науково-дослідницькі навички дозволяють випускникам брати участь у розширених сферах діяльності та завданнях, таких як консультування та координація роботи служб охорони здоров'я в установах первинної медичної допомоги або координація та обробка клінічних випробувань в установах охорони здоров'я з мандатом дослідження.


цільова група

Цільовою групою є люди, які готові вирішувати виклики та зміни в галузі охорони здоров'я, зокрема використання нових цифрових технологій та інтеграції інновацій, пов'язаних із здоров'ям, та розвинути свою професійну практику.


шляху кар'єри

Як випускник ви можете працювати в різних установах охорони здоров'я та рівнях догляду (первинна, середня, третя освіта): консультування або управління в внутрішньосерійному районі; самозайнятість з або без позашлюбного консультування або відповідальності керівництва, або в державному управлінні, а також клінічні дослідження.


Подробиці про дослідження

Вони активно залучаються до пропаганди здоров'я, профілактики, охорони здоров'я, довгострокового догляду та реабілітації, а потім консультують з метою виділення та використання медичних послуг; з розвитком багатопрофільних та міждисциплінарних втручань для підтримки та підвищення здоров'я. Вони знайомляться з сучасним управлінням знаннями для посилення впровадження персоналізованої та доказової терапії та мають можливість брати участь у дослідницькій діяльності закладів охорони здоров'я з дослідницькими завданнями.


мелірування

Різноманітність, культура, стійкість та етика - це основа цієї програми. Завдяки широкій та дисциплінованній, але міждисциплінарній освіті ви будете готові до оперативних та стратегічних завдань у різних сферах охорони здоров'я. Включені сфери "індивідуалізованої та доказової терапії та її оцінка в багатопрофільній та міждисциплінарній команді", "прикладна наука та дослідження" та "інновації та здоров'я", розвиток інновацій та просування по службі, охорона здоров'я та медичні технології та телемедицина та електронне здоров'я. в центрі.


На перший погляд
 • Тривалість: 2 роки / 4 семестри
 • Формат: позабіржовий
 • Лекція Мова: німецька
 • Ступінь: Магістр наук у галузі охорони здоров'я (MSc)
 • Початок навчання: кожен рік у вересні
 • Вартість навчання: € 363,36 за семестр для громадян ЄС / ЄЕП
  4900 євро для громадян, що не є членами ЄС / ЄЕЗ


Для більш детальної інформації теж

 • Вимоги щодо доступу,
 • Процедура прийому,
 • Дати та терміни і
 • Інтернет додатки

ми маємо на увазі наш веб-сайт www.fh-krems.ac.at .

Останнє оновлення Бер 2020

Про навчальний заклад

IMC University of Applied Sciences Krems (IMC Krems) is widely regarded as Austria’s most modern and international university of applied sciences. The university offers innovative and globally accred ... Детальніше

IMC University of Applied Sciences Krems (IMC Krems) is widely regarded as Austria’s most modern and international university of applied sciences. The university offers innovative and globally accredited Bachelor and Master degree programmes in business, digitalisation and engineering, health sciences and life sciences. The Universum Talent Research survey underlines the high level of satisfaction among Austrian and international students at IMC Krems: the university regularly secures top spot in the student satisfaction category. Згорнути