Магістр психологічної терапії в первинній медичній допомозі

Загальні відомості

Опис програми

Огляд

Наша магістерська психологічна терапія в первинній медичній допомозі надає експертну підготовку у наданні доказової когнітивно-поведінкової терапії (КПТ) для дорослих, які отримують первинну медичну допомогу. Здійснено спільно University of Stirling та Університетом Данді, розроблено фахівцями NHS та клінічними науковцями для надання вам клінічних і професійних навичок, необхідних для роботи в якості клінічного фахівця з прикладної психології в NHS.

Послуги по психічному здоров'ю у Великобританії стикаються з зростаючим попитом на терапевтичні послуги для лікування спільних розладів психічного здоров'я. Зобов'язання NHS щодо надання доказової терапії означає, що теоретична спрямованість цього курсу - це КПТ. Курс був розроблений спільно клініцистами NHS та клінічними науковцями в Медичному факультеті університету Данді та відділу психології University of Stirling . Ви будете проходити тренінг та клінічний нагляд в рамках NHS.

Курс буде розвивати свої знання про поширеність, діагностичні критерії, подання та лікування загальних психічних розладів в межах КПР. Ви будете розвивати свої здібності для безпечного виконання цілого ряду показників, а також конструктивно реагують на клінічний нагляд та відповідно до професійних та етичних правил.

Кандидати на цю програму одночасно подають заявку на роботу в NHS, і, якщо вони прийняті, їхні комісії за навчання сплачуються NHS Education для Шотландії.

Найголовніші причини для навчання з нами

# 1 Ви отримаєте клінічні та професійні навички, необхідні для роботи в якості клінічного фахівця прикладної психології в рамках NHS

# 2 Ви будете одночасно подавати заявку на роботу в NHS, і, якщо це буде прийнято, ваші гонорари за навчання оплачуються NHS Education для Шотландії

# 3 Курс розроблено фахівцями NHS та клінічними науковцями

Цілі курсу

Цей курс, який фінансується Національною освітньою службою освіти Шотландії (НЕЗ), покликаний розширити свої знання з теоретичних основ поведінки людей та психологічних розладів. Це допоможе вам розробити необхідні компетенції для надання доказової психологічної терапії для лікування загальних розладів психічного здоров'я у дорослих в умовах первинної медичної допомоги.

Робочі місця

Підготовка клінічних навичок здійснюється під наглядом NHS.

Деталі курсу

Курс має п'ять навчальних модулів та шостий дослідницький модуль. Перші три модулі контролюються Університетом Данді, а другий три - під керівництвом University of Stirling . Всі модулі є ядром, і немає додаткових модулів.

Викладання

Модулі будуть навчатися шляхом поєднання клінічних майстерень та семінарів та підтримуватиметься онлайновим навчальним матеріалом.

Роботодавці НСЗ надають відповідні засоби навчання, включаючи комп'ютери та підключення до Інтернету, щоб дозволити вам здійснювати академічну роботу на місці. Клінічну діяльність та доставку терапевтичних втручань контролюватимуться та керуватимуться клінічним керівником NHS в установі NHS. Вони нададуть керівництво по всіх аспектах клінічної компетенції відповідно до узгоджених рекомендацій. Рейтинги клінічної компетентності будуть ґрунтуватися на наявності доказів практики в установі NHS та спостереження за клінічною взаємодією учня з пацієнтами.

Вам буде виділений клінічний керівник NHS, який здійснює нагляд за клінічною діяльністю. Вам також буде виділено науковий керівник університету від команди курсу (який переглядає клінічну ефективність) та науковий керівник університету.

Оцінка

Курс складається з приблизно 50 відсотків академічних досліджень та 50 відсотків практичної роботи з клінічного працевлаштування.

Академічну оцінку складатимуть окремі доповіді на підставі клінічної роботи NHS, есе, іспитів та дисертації. Крім того, успішне завершення перших трьох модулів, перерахованих вище, буде залежати від отримання задовільної оцінки клінічної компетенції від вашого клінічного керівника NHS. Оцінки клінічної компетентності складаються на шість місяців і дев'ять місяців на курс. У цих пунктах буде висвітлена будь-яка незадовільна клінічна компетенція та забезпечена програма заходів з усунення від нещасних випадків, які повинні бути успішно здійснені до кінця модулів.

Подальша остаточна оцінка клінічної компетентності буде зроблена на початку грудня. Мінімальний рейтинг задовільно потрібний на даний момент.

Класні години

Студенти проводять 12 місяців у університетах Стерлінгу та Данді. Підготовка клінічних навичок проводиться як в наглядових закладах NHS, так і в практичних семінарах у вищих навчальних закладах. Це навчання підтримується онлайн-навчальним матеріалом. Ви повинні відвідувати той чи інший університет протягом чотирьох днів на місяць протягом дев'яти місяців року, на додаток до двох тижнів протягом січня для навчання особистих навичок.

Директор курсу

Д-р Фреда Макманус (Відділ психології, University of Stirling )

44 (0) 1786 466839

fvmcmanus@stir.ac.uk

Д-р Вілл Гудолл (відділ психіатрії, Університет Данді)

44 (0) 1382 632410

wg1@stir.ac.uk

Останнє оновлення Бер 2020

Про навчальний заклад

At the University of Stirling, being the difference is in our DNA – providing education with a purpose and carrying out research that helps to shape society.

At the University of Stirling, being the difference is in our DNA – providing education with a purpose and carrying out research that helps to shape society. Згорнути