Магістр психофармакології та зловживань

Загальні відомості

Детальніше про цю програму на сайті школи

Опис програми

 • Тип освіти: віч-на-віч.
 • Кількість нових місць для входу: 40
 • Загальна кількість кредитів: 60
 • Викладаються мови: іспанська.
 • Орієнтовна ціна: 45,02 євро за кредит.
 • Стипендія магістра: дивіться відповідну інформацію тут .

Про

Цей офіційний магістр, маючи досвід викладання з 2006/2007 навчального року , пропонує спеціалізовану програму навчання як у галузі психофармакології та наркоманії, так і з клінічної чи дослідницької точки зору. Центром, відповідальним за це, є факультет психології , хоча за його мультидисциплінарним профілем викладання також викладається на факультетах медицини та освіти.

Навчальний рік 2020-21

Курс 1

Код

Тема

Характер

Кредити

Пропонується

606645

Методологічні, епідеміологічні та оздоровчі аспекти в галузі психофармакології та лікарських засобів

Обов'язковий

6,0

Так

606641

Концептуальні основи поведінкової фізіології, біохімії та фармакології

Обов'язковий

6,0

Так

606647

Комунікаційна наука: як писати та оцінювати стипендії, проекти та наукові статті

Необов'язково

6,0

Так

606650

Нейропсихологічна оцінка та втручання у наркоманії

Необов'язково

6,0

Так

606651

Оцінювання та психологічне лікування при наркоманії та подвійній патології

Необов'язково

6,0

Так

606643

Нейробіологія залежності

Обов'язковий

6,0

Так

606642

Основні та когнітивні нейронауки

Обов'язковий

6,0

Так

606644

Нейрофармакологія та клінічна психофармакологія

Обов'язковий

6,0

Так

606646

Нові досягнення в галузі психофармакології та наркоманії

Необов'язково

6,0

Так

606652

Практикум

Зовнішні практики

6,0

Так

606649

Профілактика наркоманії

Необов'язково

6,0

Так

606648

Когнітивні процеси, психотропні засоби та наркотики

Необов'язково

6,0

Так

606653

Магістерська дисертація

Магістерська дисертація

6,0

Так

мети

 • Забезпечити студенту розуміння процесу звикання з багатодисциплінарної точки зору.
 • Підготувати майбутніх фахівців, які здійснюють свою діяльність як у сфері допомоги наркозалежним, так і в галузі досліджень психофармакології та наркотиків.
 • Надайте найсучасніші знання в цій галузі, що дозволяє безпечно та ефективно керувати психотропними препаратами в клінічній практиці фахівців з психічного здоров'я.
 • Забезпечити логічну стратегію лікування, засновану на постійних наукових досягненнях, інтегрованих з іншими методами терапії та підтвердженими клінічними випробуваннями та щоденною практикою.
 • Розуміти умови вивчення поведінки з Психобіології, а також методи та методи, що характеризують планування того, як поведінка обробляється нервовою системою.
 • Забезпечте студента найбільшим тягарем термінології, на якій ґрунтується його науково-технічне вираження, тим самим дозволяючи йому розуміти термінологію наук про здоров'я.

одержувачі

Ступінь магістра університету призначена для студентів ступенів (ступенів або бакалаврів) у галузі біопсихосанітарії (психологія, медицина, фармація, медсестринство, біологія) або психосоціальних (трудотерапія, соціальне виховання, соціальна робота), які хочуть спеціалізуватися на психофармакології та / або в Наркотичні залежності.

Чому навчатися цьому майстру?

Цей магістр університету пропонує спеціалізовану навчальну програму, як в галузі психофармакології, так і в галузі наркозалежностей, з клінічної та дослідницької точки зору. Він особливо показаний для людей, які цікавляться цими предметами та хочуть розвивати свою професійну кар’єру в цій галузі. Заголовок має мультидисциплінарний характер, в якому намагається інтегрувати теоретичні знання з біомедичних та біопсихологічних, з найбільш практичним застосуванням предметів.

Студенти можуть знайти доповнення до свого навчання в якості клініцистів завдяки знанням, яке передбачає оволодіння психофармакологічними терапіями. Крім того, вони також знайдуть психосанітарну підготовку в галузі наркоманії, і, звичайно, це дуже хороший інструмент для всіх, хто хоче продовжити дослідницьку кар'єру в галузі психофармакології та наркоманії.

Вимоги до вступу до магістрів

Невміючі університетські магістри

 • Майте будь-який з наступних назв:
  • Іспанський офіційний університетський ступінь .
  • Назва, видана установою Європейського простору вищої освіти (ЄПВО) та надає повноваження в країні видачі для доступу до магістерської освіти.
  • Назва освітніх систем за межами ЄПВО, що надає повноваження в країні видачі на отримання доступу до магістерської освіти, гомологізована або оголошена еквівалентною ступеня та академічного рівня ступеня або ступеня Міністерством освіти та професійної підготовки . У разі відсутності згаданої гомологізації чи еквівалентності, необхідно мати дозвіл або дозвіл доступу, наданий цим університетом.
 • Або виконувати під час курсу, в якому ви попередньо зарахуєте навчання, що призводять до отримання будь-якого з попередніх ступенів, і зможете довести його отримання до 30 вересня 2020 року .
 • Крім того, студенти із зарубіжних освітніх систем, чия рідна мова відрізняється від іспанської, повинні довести рівень В2 іспанської мови (або вище) .
 • Конкретні вимоги, які може мати будь-який із запитуваних майстрів. Ви можете проконсультуватися з цим, зайшовши на веб-сайт самого Майстра.
Останнє оновлення Кві 2020

Про навчальний заклад

La Universidad Complutense de Madrid (UCM) es una institución de larga trayectoria y amplio reconocimiento social que aspira a situarse entre las primeras universidades de Europa y a consolidarse como ... Детальніше

La Universidad Complutense de Madrid (UCM) es una institución de larga trayectoria y amplio reconocimiento social que aspira a situarse entre las primeras universidades de Europa y a consolidarse como centro de referencia para el continente latinoamericano. Згорнути