Магістр психічного здоров'я (медсестринство)

Загальні відомості

Детальніше про цю програму читайте на сайті закладу

Опис програми

  • Тривалість: Два роки, неповний робочий день
  • Просунутий стан: дзвоніть нам, щоб побачити, чи відповідаєте ви
  • Періоди дослідження: січень, березень, квітень, липень, вересень, листопад
  • Комісія: 2300 доларів США за одиницю, дізнатись про FEE-HELP
  • Елементи: 12

Створіть свої можливості для оптимальної допомоги пацієнта

Психічне здоров'я - все більша проблема, тому для високо кваліфікованих фахівців з медичної допомоги медичним працівникам необхідно забезпечити споживачів максимально доглянуте.

Вивчайте аспірантуру курсів медичного догляду за психічним здоров'ям онлайн з міжнародно визнаною Школою здоров'я та гуманітарних наук Південного Хреста. У цій програмі ви дізнаєтесь у провідних та клінічно активних науковців медсестри психічного здоров'я; а також отримувати доступ до актуальних та клінічно важливих курсових матеріалів на основі доказів шляхом адаптивного та інтерактивного навчального середовища.

Ця програма призначена для підготовки медсестер до ролей у державних та приватних установах охорони здоров'я та для глибокого розуміння того, як ефективно реагувати на людей, які переживають проблеми зі здоров'ям.

Цей курс медсестер визнаний Австралійським коледжем медичних сестер з психічного здоров'я (ACMHN), і курсові роботи безпосередньо відображають Національну основу для післядипломної психіатричної медсестринської освіти. Після завершення, ви можете використовувати нову кваліфікацію як частину вимог, щоб стати кваліфікованою медичною сестрою.

Це також перша аспірантська програма такого роду, розроблена з урахуванням найновіших стандартів галузі психічного здоров'я, встановлених Австралійським коледжем медичної сестри психічного здоров'я.

  • Поточні, клінічно відповідні курсові роботи, отримані міжнародно визнаною школою здоров'я та гуманітарних наук.
  • Отримайте доступ до інтерактивної та чуйної навчальної платформи, що дозволяє здійснювати зв'язок між студентами та вченими.
  • Ваш Pathway до того, щоб стати авторитетною медсестрою психічного здоров'я в Австралійському коледжі медичних сестер психічного здоров'я.
  • Постійна підтримка протягом усього навчального подорожі від спеціального радника з успішності студентів.

Щоб дізнатись більше про підрозділи, вимоги щодо вступу, варіанти навчання та можливості для кар'єрного росту, просто заповніть форму на право брошури з інформацією про програму.

Останнє оновлення Бер 2020

Про навчальний заклад

Southern Cross University is for real people with real lives and real ambition.

Southern Cross University is for real people with real lives and real ambition. Згорнути
Сідней , Австралія Інтернет , Порт Макварі , Лісмор , Кофс-Гарбор , Золотий берег , Мельбурн + 6 Більше Менше