Магістр розвитку та терапевтичної гри

Загальні відомості

Опис програми

Огляд курсу

Отримати розширене розуміння того, як діти навчаються та розвиваються завдяки грі зі ступенем нашого магістра з розвиваючої та терапевтичної гри.

Ви вивчите практику, засновану на доказах, у грі в різних професійних контекстах, поєднуючи поглиблену теорію з досвідом роботи на місцях.

Сюди входить те, як навколишнє середовище та соціальна взаємодія підтримують зростаючий репертуар ігрових навичок дітей, з особливим акцентом на притаманну цінність дитячого досвіду самонаправленої гри дітей.

Протягом навчання ви будете вдосконалювати критичні дослідницькі та аналітичні навички, що оцінюються роботодавцями, та розробляти професійні методи рефлексивної практики.

Чому розвивальна та лікувальна гра в Свонсі?

Виходячи з нашого Коледжу наук про людину та здоров'я, ви отримаєте користь від різноманітного навчального та дослідницького середовища, маючи багато можливостей для встановлення зв’язків між дисциплінами.

Відповідно до останньої Рамки досконалості досліджень у 2014-2021 роках, понад 75% досліджень, проведених у коледжі, мали міжнародну чи світову якість.

Ми маємо міцні зв’язки з низкою науково-дослідних мереж та подібних кафедр в університетах Європи та у всьому світі, тому ваше навчання інформується за останніми розробками політики та практики.

Ваш досвід розвитку та терапевтичної гри

Наші академічні працівники активно працюють у широкому спектрі науково-дослідних напрямків, пропонуючи неперевершений поєднання академічних досконалості та сучасної експертизи щодо політики та практики.

Ви вступите до університету, який займає перше місце у Великобританії за задоволенням аспірантів (What Uni 2017).

Розвиваюча і лікувальна ігрова кар'єра

Ваша післядипломна кваліфікація з розвитку та терапевтичної гри відкриває цілий ряд кар'єрних можливостей у галузях, включаючи:

 • Освіта
 • Міжнародна допомога
 • Консультування та пастирська допомога
 • Соціальна робота
 • Охорона здоров'я
 • Ігрові роботи
 • Команди з домашнього насильства
 • Служба в'язниці

Вимоги щодо вступу

Щоб подати заявку на цей курс, вам знадобиться мінімум з відзнакою другого класу Великобританії (2.2) або вище з відповідної дисципліни.

Ми також вітаємо недипломні програми, якщо у вас є відповідний досвід роботи. (Будь ласка, надішліть електронний менеджер програми для отримання індивідуальних порад).

Вас можуть попросити взяти участь у співбесіді, і вам знадобиться перевірка служби розголошення та заборони (DBS) (раніше відома як Бюро кримінальних справ або CRB, Check)

Міжнародні заявники

Вимоги до англійської мови - це мінімальна оцінка IELTS 6,5 з мінімальним рівнем 6,0 у всіх областях, або еквівалент, затверджений університетом, до початку завершення програми перевірки DBS або затвердженого університетського еквівалента.

Кар'єра та працездатність

Кар'єра та працевлаштування Академія зайнятості Swansea (SEA) буде підтримувати вас на кожному етапі вашого кар'єрного шляху, допомагаючи вам будувати яскраве майбутнє.

Наші служби підтримки кар'єри включають:

 • Майстерні з працевлаштування, бесіди роботодавців, влаштовані заходи та ярмарки кар’єри
 • Індивідуальні поради та рекомендації від професійно кваліфікованих консультантів з кар'єри.
 • Допомога у пошуку роботи, стажуванні, робочих місцях та можливостях волонтерства.
 • Доступ до інформаційних ресурсів з широкого кола тем управління кар'єрою.
 • Фінансування для підтримки студентських можливостей стажування та студентського суспільства / клубних заходів.

Ми також надаємо допомогу та консультації для випускників Swansea University до двох років після закінчення навчання.

Останнє оновлення Бер 2020

Про навчальний заклад

Swansea University is a research-led university that has been making a difference since 1920. The University community thrives on exploration and discovery, and offers the right balance of excellent t ... Детальніше

Swansea University is a research-led university that has been making a difference since 1920. The University community thrives on exploration and discovery, and offers the right balance of excellent teaching and research, matched by an enviable quality of life. Згорнути