Магістр синтезу, каталізу та молекулярного дизайну

Загальні відомості

Детальніше про цю програму на сайті школи

Опис програми

Ступінь магістра університету з синтезу, каталізу та молекулярного дизайну надає студентам поглиблені теоретичні знання з галузі та нових методик синтезу продуктів, розробки каталізаторів, управління екологічно чистими хімічними процесами та обчислювального дизайну. Це насамперед орієнтоване на наукові дослідження, тому випускники зможуть проводити дослідження, розробки та інновації у галузі.

Ця магістерська програма була акредитована національним агентством якості з етикеткою Excellence, найвищою в іспанській університетській системі.

AQU Síntesis, Catálisis y Diseño Molecular 1

Цілі

i) Забезпечити високу наукову підготовку в галузі молекулярного синтезу, каталізу та дизайну, щоб випускники могли пройти докторські дослідження та продовжити наукову чи академічну кар’єру.

ii) Надати випускникам потенціал для інновацій та необхідні навички синтезувати стійкі хімічні продукти та процеси в професійному світі.

Метою курсів є:

  • Надати студентам можливість використовувати синтетичні методології та розробляти способи отримання нових продуктів з інструментами обчислювальної хімії.
  • Ознайомити учнів із сучасними методиками характеристики молекулярних сполук, поверхонь та твердих тіл.
  • Надати інструменти для розуміння найсучасніших принципів та застосувань каталізу.
  • Підготувати студентів до розробки хімічних процесів у лабораторних або промислових масштабах за допомогою каналів, які відповідають стандартам стійкості та екологічності.
  • Надати студентам, які бажають здійснити докторські дослідження, більш досконалими, конкретними знаннями, що стосуються їхніх досліджень: синтез, каталіз чи моделювання.

Карєрні можливості

Це перш за все науково-орієнтована програма, але підходить для випускників, які бажають продовжити кар'єру у виробничому секторі.

Він надає наступні можливості кар'єри:

  • Докторантура
  • Провідні галузі виробництва, які мають міждисциплінарні дослідницькі групи. Спектр широкий, оскільки для більшості промислових процесів потрібні каталізатори. Однак сектори, в яких найбільше займається ступінь магістра, - це тонкі хімічні речовини в цілому: синтез проміжних продуктів, фармацевтична хімія, сільськогосподарська хімія, засоби захисту рослин та синтез полімерів та розумних матеріалів. Випускники зможуть проектувати та розробляти нові продукти та процеси в хімічних компаніях загалом

Вхід

Цей магістерський ступінь призначений для студентів, які мають офіційний університетський ступінь з хімії, біохімії, фармації, хімічної інженерії або суміжних наук.

Students at Campus Sescelades, Tarragona

Останнє оновлення Жов 2020

Про навчальний заклад

We are a young and dynamic university serving the needs of society, with an international outlook and a close relationship with our immediate socioeconomic environment.

We are a young and dynamic university serving the needs of society, with an international outlook and a close relationship with our immediate socioeconomic environment. Згорнути
Таррагона , Таррагона , Таррагона , Реус , Таррагона , Таррагона , Реус , Таррагона , Таррагона , Таррагона , Таррагона , Таррагона + 11 Більше Менше