Магістр системної біології зі спеціалізацією біоінформатика

Загальні відомості

Опис програми

Недавні досягнення в біотехнологіях революціонізували нашу здатність розуміти біологічні системи в багатьох молекулярних шарах. Це відкриває потужні шляхи вивчення механізмів, що лежать в основі здоров'я та хвороб. Біоінформатика та системна біологія надає компетенції, необхідні для перетворення широкомасштабних біологічних даних у нові знання.

Про програму

Системна біологія зі спеціалізацією в галузі біоінформатики - це міждисциплінарна магістерська програма, яка поєднує галузі біології, інформатики та статистики. Програма надає знання та навички, необхідні для ефективного вирішення проблем аналізу даних у сучасних біомедичних та молекулярно-біологічних дослідженнях.

Фокус вашого навчання

Магістерська програма триває два роки і включає поглиблені орієнтовані на дослідження курси з системної біології та біоінформатики. Протягом першої частини програми ви будете вивчати курси підвищення біоінформатики, програмування, експериментального дизайну та актуальних тем дослідження. У другій частині ви продовжите курси підвищення кваліфікації з багатовимірної статистики, аналізу даних виразів, мережевого аналізу та системної біології. Під час третьої частини програми ви будете вивчати аналіз даних послідовності наступного покоління, підготовку бібліотеки та контроль якості. Разом це дає вам міцну основу в методологіях дослідження, що використовуються в біоінформатиці та системній біології.

Програма завершується магістерським проектом (45 кредитів) протягом другого курсу. У цьому проекті ви сформулюєте та вирішите відповідну дослідницьку проблему, що дозволить поєднати ваші теоретичні знання та практичні навички. Дипломна робота виконується самостійно під керівництвом кваліфікованого керівника з University of Skövde . Робота може виконуватися в університеті, в одній з наших компаній-партнерів або в інших університетах, компаніях чи науково-дослідних інститутах.

Системна біологія зі спеціалізацією в галузі біоінформатики - це міжнародна програма, і курси проводяться англійською мовою.

Після закінчення навчання

В даний час бракує дипломованих біоінформатиків та системних біологів, і ви маєте широкий спектр можливостей на ринку праці. Зростає потреба в експертах, які можуть аналізувати великі біологічні дані та розробляти нові інструменти та методи такого аналізу. Після навчання ви можете працювати в галузі науки про життя, наприклад, у біотехнологічних або фармацевтичних компаніях, або в науково-дослідних лабораторіях державного сектору. Ви також будете добре підготовлені до продовження докторантури.

143005_pexels-photo-4491454.jpeg

Вимоги до прийому

Для участі в програмі необхідна ступінь бакалавра (еквівалентна шведській ступеня бакалавра) зі спеціальністю в біологічній або медичній галузі. Біологічну область можна визначити, наприклад, як молекулярну біологію, біохімію, мікробіологію або фізіологію. Медична область тут визначається як біомедицина. Подальшою вимогою є підтвердження знань англійської мови, еквівалентних навчанням на вищому рівні середньої школи у Швеції, відомих як курс англійської мови 6 / курс англійської мови B. Це зазвичай демонструється за допомогою міжнародно визнаного тесту, наприклад, IELTS або TOEFL або еквівалента.

Відбір

Нагороди.

Мова

Курси проводяться англійською мовою.

Застосування

  • 16 жовтня 2020 - 15 січня 2021
  • Код заявки HS-41276 на університеті университетів.се

Коли? Де? Як?

  • Період навчання: 30 серпня 2021 - 4 червня 2023
  • Місцезнаходження: Skövde, кампус
  • Темп навчання: 100%
Останнє оновлення Лис 2020

Про навчальний заклад

The University of Skövde is a government agency under the Department of Education. The Vice-Chancellor is the head of the agency. The University Board leads the university and is responsible for makin ... Детальніше

The University of Skövde is a government agency under the Department of Education. The Vice-Chancellor is the head of the agency. The University Board leads the university and is responsible for making sure that the agency performs according to official decisions. Згорнути