Магістр спортивного тренінгу та харчування

Загальні відомості

Опис програми

(Мастер університетського університету та університету та депортації)

Ступінь магістра спортивного тренінгу та харчування призначена для надання студентам спеціалізованих знань з найсучасніших методів навчання, новітніх напрямків спортивного харчування та природних ергогенних засобів для підвищення спортивних показників.

ЦІЛЬ

Програма базується на надзвичайно практичній роботі методології. Для досягнення оптимального засвоєння знань ми поєднуємо колективну роботу, відвідування семінарів та індивідуальну роботу на об'єктах кампуса, оснащених новітніми технологіями, включаючи фізіологічні лабораторії з обладнанням для проведення тестів функціональної оцінки та навчальні випробування, а також Навчальна лабораторія для вимірювання міцності.

Все, що вивчається, також підкріплюється стажуванням у ряді найважливіших спортивних підприємств та клубів. Метою даного курсу є отримання студентами комплексної підготовки, яка готує їх до:

  • Програмування коротких, середніх та довготермінових навчальних планів у різних ситуаціях.
  • Прилади поводження з аналізом рухів людини та моніторинг тренувань.
  • Підготовка натуральних харчових та додаткових дієт, в поєднанні з тимчасовим споживанням.
  • Проведення оцінок ефективності та складу тіла.
  • Проведення наукових досліджень та розробок.

СПРЯМОВАНІ НА:

Ступінь магістра в спортивному тренуванні та харчуванні спрямована на випускників або аспірантів в галузі фізичної активності наук, дипломатів з харчування, дипломатів з викладання фізичного виховання, випускників у галузі медицини та дипломатів з фізіотерапії та медсестер. Інші випускники університетів з (акредитованим) досвідом у предметі також можуть зареєструватися, якщо вони пройдуть процес відбору.

Ключові аспекти

Програма базується на надзвичайно практичній роботі методології. Для досягнення оптимального засвоєння знань ми поєднуємо колективну роботу, відвідування семінарів та індивідуальну роботу на об'єктах кампуса, оснащених новітніми технологіями, включаючи фізіологічні лабораторії з обладнанням для проведення тестів функціональної оцінки та навчальні випробування, а також Навчальна лабораторія для вимірювання міцності.

Все, що вивчається, також підкріплюється стажуванням у ряді найважливіших спортивних підприємств та клубів.

КЛЮЧОВІ АСПЕКТИ

  • Це єдиний ступінь магістра університету, що спеціалізується на спортивному тренуванні та харчуванні, що веде до офіційної кваліфікації.
  • Майстер готує студентів до докторантури.
  • Викладачі складаються з найпрестижніших професіоналів у країні у галузі спортивного тренування та харчування.
  • Програма професійних тренінгів проводиться в провідних клубах та підприємствах галузі, які вимагають від студентів найкращих.

КВАЛІФІКАЦІЯ:

Наприкінці курсу студенти отримають ступінь магістра спортивного тренінгу та харчування, нагороджену Universidad Europea de Madrid.

МОДАЛИЗАЦІЯ:

Майстер має обов'язковий кампусний компонент, який складається з 24 вихідних з жовтня по червень, в якому будуть доставлятися конкретні предмети з високим теоретичним, практичним та прикладним контентом. Професійні стажування будуть включені як одна з вимог до рівня. Вони будуть проходити в центрі, пов'язані з зоною інтересу або знаннями студентів протягом періоду з грудня по вересень наступного року.

РІВЕНЬ:

П'ятниця та субота з 9.00 до 14.00. і з 15.00 до 20.00 годин. Період з 15.00 до 16.00 годин. призначений для іспитів та додаткових заходів.

ОБЛАДНАННЯ:

Майстер доставляється як в теоретичні заняття в класі для змісту модулів, так і в лабораторіях для навчання, фізіології та біомеханіки.

МЕТОДОЛОГІЯ:

Класи є теоретично-практичними з великою кількістю програм і планів дієт і вправ від кращих фахівців у цій країні.

Програма

  • МОДУЛЬ 1. - Біохімія та фізіологія, що застосовуються до навчання
МОДУЛЬ 2. - Харчування та ергогенні засоби
МОДУЛЬ 3. - Біомеханіка, що застосовується до спорту
МОДУЛЬ 4.- Спортивне навчання
МОДУЛЬ 5.- Психологія та соціологія спорту та змагань
МОДУЛЬ 6.- Біомеханіка спортивних травм
МОДУЛЬ 7.- Спеціальні семінари
МОДУЛЬ 8. Практикум
МОДУЛЬ 9.- Остаточний проект

Вхід

Процес вступу до програми Real Madrid Graduate School може проходити в будь-який час протягом року , хоча участь у будь-якій програмі буде залежати від наявності місць.

Останнє оновлення Чер 2019

Про навчальний заклад

In 2006 Real Madrid C.F.and Universidad Europea de Madrid created the first University School specialized in sports and its relationship with management, health, communications and leisure/recreation.

In 2006 Real Madrid C.F.and Universidad Europea de Madrid created the first University School specialized in sports and its relationship with management, health, communications and leisure/recreation. Згорнути