Магістр стоматології та стоматологічної стоматології

Загальні відомості

Детальніше про цю програму на сайті школи

Опис програми

Ступінь одноциклу (див. Опис італійської університетської системи)

Бакалаврський курс зі стоматології - перший в Італії англійською мовою за погодженням з Асоціацією стоматологічної європейської освіти (ADEE), європейською установою, яка збирає всі найбільш відомі / відомі школи стоматології.

ЗАСТОСУВАТИ ЗАРАЗ!

Фотоархів університету Сієна

Основна мета нового курсу - закінчити відмінних стоматологів, доповнивши засвоєння усталених концепцій традиційного навчального курсу із досягненням усіх знань та навичок, які вимагають найвищі міжнародні стандарти, добре використовуючи нещодавно доступні технологій та цифрових пристроїв, які роблять нас передовими в базових і клінічних дослідженнях, а також у професійній підготовці. Іноземні студенти матимуть можливість інтегруватися з італійськими колегами та в місцеву спільноту Сієни, зазнаючи міжнародного та міжкультурного досвіду / формаційного досвіду / досвіду освіти.

Відмінні характеристики майбутніх випускників будуть дотримуватися гідності людей та сумлінної турботи про потреби пацієнтів.

Наші дипломовані стоматологи матимуть можливість знайти роботу не тільки в Італії, але і в інших європейських країнах, а також у країнах, що розвиваються у світі.

Нещодавнє опитування Італійської асоціації стоматологів показало, що 91,5% стоматологів стабільно працюють протягом трьох років після закінчення навчання, як і в інших європейських країнах.

Це програма обмеженого доступу до доступу з тестуванням доступу та обмеженою участю (30 4 студента, що не є членами ЄС)

ЗАСТОСУВАТИ ЗАРАЗ!

Вимоги щодо вступу

Міжнародні студенти, які бажають подати заявку на магістратуру з Лореї (магістр), повинні мати ступінь або університетський трирічний диплом або іншу навчальну кваліфікацію з-за кордону, визнану як підходящу, та з конкретними реквізитами навчальної програми та відповідною особистою підготовкою, перевіреною режимами викладені в регламенті навчання для кожного курсу магістратури, які також містять конкретні критерії доступу.

Зверніть увагу, що деякі програми можуть мати обмежений доступ, і заявка може бути предметом тестів на вступ.

Міжнародні студенти, які бажають записатись на перший цикл (бакалавр - триєнале Лореї), який викладається італійською чи англійською мовами або на ступінь одноциклу з обмеженим доступом у Джуріпруденці в Сієнському University of Siena , можуть подати свої документи для отримання листа прийняття через Інтернет-платформу протягом строку, встановленого університетом на кожен навчальний рік.

Заявки на онлайн-платформі для оцінювання вступних кваліфікацій іноземних студентів, які бажають вступити на першу (магістратуру) або другу (магістерську) програму циклу, що викладаються італійською чи англійською мовами в University of Siena , матимуть різні часові рамки відповідно до різні курси. Студентів пропонують періодично відвідувати цю платформу - http://enrolment.unisi.it/ - для того, щоб побачити, які заявки відкриті та відповідні терміни.

Університети та вищі навчальні заклади мають право офіційно визнати міжнародну кваліфікацію.

Будь ласка, пам'ятайте, що ця процедура не перетворює диплом іноземної середньої школи на італійську кваліфікацію.

Архів фотографій Університету Сієни / Шуттерсток

Академічний календар

Факультети University of Siena прийняли семестрову систему.

Навчальний рік ділиться на два терміни: з жовтня по січень і з березня по травень. Наприкінці кожного терміну планується період розгляду.

Проте кожен відділ має свій власний академічний календар, який можна знайти на веб-сайті департаментів (у розділі "Didattica"): http://www.unisi.it/strutture/dipartimenti

ЗАСТОСУВАТИ ЗАРАЗ!

2020-2021 орієнтовний академічний календар

Осінній термін (1-й семестр)

 • Період лекції: 1 жовтня 2020 р. - 18 січня 2021 р
 • Період іспиту: 21 січня - 1 березня 2021 року

Навесні термін (2-й семестр)

 • Період лекції: 4 березня - 14 червня 2021 року
 • Термін іспиту: 17 червня - 31 липня 2021 року

Вартість навчання

Визначення суми внесків

Сума внеску, що належить кожному студенту, який навчається на курсах магістратури, магістерських курсах або магістерських курсах, що пропонуються одноциклами, що пропонуються в University of Siena , визначається на основі таких елементів:

 • Категорія, до якої належить курс;
 • Економічний стан найближчої родини студента, оскільки це виражається еквівалентним показником економічної ситуації (ISEE) за рік, що передує року зарахування;
 • Рік зарахування;
 • Зароблені університетські кредити (кредити ECTS) за дванадцять місяців до 10 серпня.

Навчальний курс підпадає під одну з трьох нижчезазначених категорій:

 • Гуманітарні та соціальні дослідження (США)
 • Техніко-наукові (TS)
 • Регульована в ЄС охорона здоров'я (ЄС)

Примітка. Для студентів, які є громадянами країн, що не є членами ЄС та не є резидентами Італії, а також студентам, яким розрахунок ISEE не застосовується до їх найближчих родичів, коефіцієнт коригування залежно від країни походження може бути застосований.

University of Siena надає сторінку нарахування плати за навчання: https://www.maprin.unisi.it/tasse19_20/index_eng.php

Архів фотографій Університету Сієни / Шуттерсток

Сильна міжнародна місія

У своїй вісімстолітній історії University of Siena проводить широкий спектр досліджень у багатьох різних сферах культури.

Протягом багатьох років University of Siena вдосконалював свою стратегію інтернаціоналізації, прагнучи зміцнити свої міжнародні академічні зв'язки та залучити студентів та дослідників з різних куточків світу.

На початку 21 століття цей історичний інститут зміг зіткнутися з викликами, пов'язаними з глобалізацією навчання, знань та досліджень за допомогою широкого кола міжнародних співпраць.

Щорічно встановлюються нові міжнародні угоди про співпрацю та проекти, що збільшує кількість випускних ступенів та курсів англійською мовою, що забезпечує хороше місце у національному та міжнародному рейтингах; ось деякі сильні моменти University of Siena .

Ласкаво просимо в Сієну

University of Siena - один із найстаріших університетів Європи, заснований у 1240 році.

Його історія розвивалася поряд із культурною традицією Тоскани від середньовіччя до сучасності.

Сієна розташована в самому центрі Тоскани серед ландшафту м'яко пагорбів. Побудований на трьох крутих пагорбах і оточений старовинними стінами, це унікальне місто, де студенти можуть провести вигідний період навчання, повний можливостей для особистого збагачення.

Останнє оновлення May 2020

Про навчальний заклад

The University of Siena is one of the oldest universities in Europe, having been founded in 1240. Its history has evolved alongside Tuscany’s cultural tradition from the Middle Ages to modern times.

The University of Siena is one of the oldest universities in Europe, having been founded in 1240. Its history has evolved alongside Tuscany’s cultural tradition from the Middle Ages to modern times. Згорнути