Магістр стійкої промислової фармацевтичної біотехнології

Загальні відомості

Детальніше про цю програму читайте на сайті закладу

Опис програми

ЗАСТОСУВАТИ ЗАРАЗ!

Інновації та стійкість

Кафедра передового досвіду хімії та фармації біотехнології університету Сієни - це абсолютно новий ступінь магістра другого циклу з питань стійкої промислової фармацевтичної біотехнології (SIPhaB).

Наша увага приділяється промисловому біотехно-фармацевтичному сектору, де Італія займає перше місце в Європі за експортом та виробництвом та першим у світі за інноваційними контрактами.

Для збереження конкурентних переваг необхідні парадигматичні зміни в освіті, де важливі елементи повинні бути включені в соціально-екологічну та економічну стійкість, а також на глибоку цифрову трансформацію охорони здоров'я та промисловості 4.0.

SIPhaB - це унікальна нова навчальна програма, що поєднує біохіміку з знаннями про управління та сталого розвитку.

Роман-професіонал

У нас є амбіція виховувати нову полівалентну, багатокомпетентну, наскрізну професійну роль, яка відіграє відповідальність у галузі біотехно-фармації.

Таким чином, студент SIPhaB отримає високофакторні та мультидисциплінарні знання на надійній біомолекулярній передовій науковій основі за допомогою найбільш інноваційного та стійкого зеленого біоіндустріального сценарію.

Випускник з набутими міжнародних управлінських та регуляторних компетенцій, пов'язаних із сталим розвитком.

Нарешті, випускник, який має 10 найвищих навичок, зазначених третім Світовим економічним форумом.

Романна освітня модель

Щоб ефективно поєднати ноу-хау, ми створили SIPhaB з гуманістичними та економічними університетськими кафедрами та, головним чином, з нашими промисловими партнерами.

Програма SIPhaB надає широкий навчальний час для проведення етапів, семінарів та вебінарів у співпраці з позаакадемічним та індустріальним світом з питань, що не розкриваються в будь-якій іншій університетській програмі.

Ми застосовуємо інноваційні та іммерсивні методи викладання, використовуючи промислові територіальні лабораторії, сприяючи розвитку пристрасті, інтересу, цікавості, емоційного розуміння, здатності колективної роботи проти звичайних індивідуальних університетських програм.

Ми пропонуємо нову інтегровану та гнучку навчальну модель.

ЗАСТОСУВАТИ ЗАРАЗ!

Вимоги щодо вступу

Кандидати повинні мати трирічну ступінь бакалавра / бакалаврату (або вище).

(BA) в одній з наступних галузей дослідження:

 • Біотехнологія
 • Біологічні науки
 • Сільське господарство та лісове господарство
 • Сільськогосподарські науки та технології
 • Хімічні науки та технології
 • Фармацевтична наука та технології
 • Фізичні науки та технології

Прийом іноземних студентів оцінюватиметься ЕК за допомогою стенограми та навчальних програм, можливо, інтегрованих через онлайн-інтерв'ю.

Прийом перед зарахуванням

Комітет SIPhaB оцінює стенограми та навчальні програми кожного заявника.

Тест вибіркової оцінки

Успішно оцінені заявники беруть участь у обов'язковому вибірковому оцінюванні.

Після оцінки

Після того, як заявник пройде Вибіркову оцінку, він / вона отримає офіційний лист про прийняття від University of Siena який необхідний для заявки на отримання візи, якщо це потрібно.

ЗАСТОСУВАТИ ЗАРАЗ!

Архів фотографій Університету Сієни / Шуттерсток

ЗАСТОСУВАТИ ЗАРАЗ!

Академічний календар

Факультети University of Siena прийняли семестрову систему.

Навчальний рік ділиться на два терміни: з жовтня по січень і з березня по травень. Наприкінці кожного терміну планується період розгляду.

Проте кожен відділ має свій власний академічний календар, який можна знайти на веб-сайті департаментів (у розділі "Didattica"): http://www.unisi.it/strutture/dipartimenti

2020-2021 орієнтовний академічний календар

Осінній термін (1-й семестр)

 • Період лекції: 1 жовтня 2020 р. - 18 січня 2021 р
 • Період іспиту: 21 січня - 1 березня 2021 року

Навесні термін (2-й семестр)

 • Період лекції: 4 березня - 14 червня 2021 року
 • Термін іспиту: 17 червня - 31 липня 2021 року

ЗАСТОСУВАТИ ЗАРАЗ!

Вартість навчання

Визначення суми внесків

Сума внеску, що належить кожному студенту, який навчається на курсах магістратури, магістерських курсах або магістерських курсах, що пропонуються одноциклами, що пропонуються в University of Siena , визначається на основі таких елементів:

 • Категорія, до якої належить курс;
 • Економічний стан найближчої родини студента, оскільки це виражається еквівалентним показником економічної ситуації (ISEE) за рік, що передує року зарахування;
 • Рік зарахування;
 • Зароблені університетські кредити (кредити ECTS) за дванадцять місяців до 10 серпня.

Навчальний курс підпадає під одну з трьох нижчезазначених категорій:

 • Гуманітарні та соціальні дослідження (США)
 • Техніко-наукові (TS)
 • Регульована в ЄС охорона здоров'я (ЄС)

Примітка. Для студентів, які є громадянами країн, що не є членами ЄС та не є резидентами Італії, а також студентам, яким розрахунок ISEE не застосовується до їх найближчих родичів, коефіцієнт коригування залежно від країни походження може бути застосований.

University of Siena надає сторінку нарахування плати за навчання: https://www.maprin.unisi.it/tasse19_20/index_eng.php

Архів фотографій Університету Сієни / Шуттерсток

Сильна міжнародна місія

У своїй вісімстолітній історії University of Siena проводить широкий спектр досліджень у багатьох різних сферах культури.

Протягом багатьох років University of Siena вдосконалював свою стратегію інтернаціоналізації, прагнучи зміцнити свої міжнародні академічні зв'язки та залучити студентів та дослідників з різних куточків світу.

На початку 21 століття ця історична установа змогла зіткнутися з викликами, пов'язаними з глобалізацією навчання, знань та досліджень за допомогою широкої кількості міжнародних співпраць.

Щорічно встановлюються нові міжнародні угоди про співпрацю та проекти, що збільшує кількість випускних ступенів та курсів англійською мовою, що забезпечує хороше місце у національному та міжнародному рейтингах; ось деякі сильні моменти University of Siena .

Ласкаво просимо в Сієну

University of Siena - один із найстаріших університетів Європи, заснований у 1240 році.

Його історія розвивалася поряд із культурною традицією Тоскани від середньовіччя до сучасності.

Сієна розташована в самому центрі Тоскани серед ландшафту м'яко пагорбів. Побудований на трьох крутих пагорбах і оточений старовинними стінами, це унікальне місто, де студенти можуть провести вигідний період навчання, повний можливостей для особистого збагачення.

ЗАСТОСУВАТИ ЗАРАЗ!

Останнє оновлення May 2020

Про навчальний заклад

The University of Siena is one of the oldest universities in Europe, having been founded in 1240. Its history has evolved alongside Tuscany’s cultural tradition from the Middle Ages to modern times.

The University of Siena is one of the oldest universities in Europe, having been founded in 1240. Its history has evolved alongside Tuscany’s cultural tradition from the Middle Ages to modern times. Згорнути