Магістр суспільного здоров'я та поведінкового здоров'я

Загальні відомості

Детальніше про цю програму на сайті школи

Опис програми

Навіщо отримувати подвійний ступінь у галузі громадського та поведінкового здоров'я?

The

Після закінчення програми подвійного навчання, випускники матимуть два ступені: як майстер громадського здоров'я, так і МС в області поведінкового здоров'я. Переслідуючи цю динамічну ступінь, студенти зможуть досягати істотної економії часу та кредитів, ніж виконати ці два градуси окремо.


Інформація про програму та вимоги до прийому

Подвійний ступінь вимагає приблизно 60 одиниць. Денні студенти, які мають повний робочий день, повинні мати можливість закінчити курсові роботи протягом 6 семестрів (24 місяці). Студенти можуть закінчити програму всього за 5 семестрів або можуть відвідувати неповний робочий день і розповсюджувати програму протягом трьох років. Послідовність курсів може бути скоригована на індивідуальній основі.

Якщо у вас є конкретні питання про програму подвійного навчання за програмою MPH-MSBH, зв'яжіться з консультантом з програм, доктором Келлі Л'Енгле ( klengle@usfca.edu ).

Програма подвійного ступеня приймає нових студентів для початку осені семестр. Студенти USF MPH або MSBH мають поговорити зі своїми радниками, якщо вони хочуть продовжити навчання та отримати другу ступінь. Заявки на програму подвійного ступеня повинні бути зроблені за допомогою програми MSBH. Якщо у вас виникли питання щодо процесу подання заявки, зверніться до Тамари Уайт ( twhite3@usfca.edu ).


Деталі програми

MPH-MSBH подвійний ступінь призначений, щоб допомогти студентам зрозуміти і вирішити соціальні, емоційні та екологічні детермінанти здоров'я та добробуту. Програма наголошує на потребах людей з недостатнім рівнем ризику та ризику.

Програма "Подвійна ступінь" зосереджує увагу на тому, як створювати вразливі докази, які мають високу ймовірність успіху, використовувати теорію зміни поведінки та цілісні моделі та рамки, а також базуються на потребах та оцінці громади. Курсова робота MSBH забезпечує основу ефективних підходів до поведінкового здоров'я, які можуть бути використані в первинній медичній допомозі, самостійному управлінні хронічними хворобами та налаштуваннях громади.

Програма вчить студентів, як реалізовувати та контролювати програми; встановити бюджети, терміни та засоби відстеження; і напишіть пропозицію гранту. Дворівневі студенти також дізнаються про етику та політику та їх роль у розробці програм. Крім того, основна увага приділяється методам дослідження, епідеміології та статистичному аналізу. Студенти беруть один із класів у кожній з цих областей, щоб навчитися та вдосконалювати навички для проведення досліджень та оцінювання.


MPH-MSBH подвійні ступені основні теми та необхідні курси

Семестр 1 - Падіння Академічного року 1

 • BH612 - Вступ до концепцій охорони здоров'я в громаді - 2 одиниці
 • BH614 - Основні навички для поведінкової практики охорони здоров'я - 1 одиниця
 • MPH612 - біостатистика - 4 одиниці
 • MPH622 - Зв'язок із здоровою поведінкою та соціальними змінами - 4 одиниці

Семестр 2 - Навесні академічний рік 1

 • MPH621 - Епідеміологія - 4 одиниці
 • MPH636 - Планування та управління програмою громадського здоров'я
 • BH624 - Хронічні умови: біопсихосоціальні аспекти
 • MPH Elective № 1 - 2 одиниці

Семестр 3 - Літній академічний рік 1

 • PsyD728 - Комплексна поведінкова охорона здоров'я в первинній медичній допомозі - 3 одиниці
 • MPH631 - Лідерство та управління громадським здоров'ям - 4 одиниці
 • * MPH635 - Соціальна справедливість, політика в галузі охорони здоров'я, етика та охорона здоров'я - 4 одиниці
 • MPH Elective # 2 - 2 одиниці

Семестр 4 - Падіння Академічного року 2

 • BH603 - Прикладні методи дослідження - 3 одиниці
 • BH623 - Командне лідерство
 • MPH632 - екологічне та професійне здоров'я - 4 одиниці

Семестр 5 - Навесні академічний рік 2

 • BH615 - Управління проектами
 • BH626 - Виховна робота I з охорони поведінки - 2 одиниці
 • * BH621 - юридичний, етичний
 • MPH Elective # 3 - 2 одиниці

Семестр 6 - Літній академічний рік 2

 • BH640 - поведінкова інформатика охорони здоров'я - 3 одиниці
 • BH646 - Зовнішня робота з охороною здоров'я II та капстоун - 3 одиниці
 • MPHElective # 4 - 2 одиниці


Всього одиниць вищої освіти - 58-60 одиниць

* BH621 [2 кредити] може бути прийнятий замість 635 MPH [4 кредиту]; якщо цей параметр обраний, то потрібна політична вибірка.


Вхід

Вхід в

Фонд зайнятості, попередні навчальні курси та підготовленість, дослідницькі інтереси та довгострокові професійні цілі - це всі фактори, які розглядаються як частина допуску до програми.


Застосовні матеріали

Усі матеріали заявки повинні бути завантажені через онлайн-форму заявки. Школа медсестер

Кандидати можуть перевіряти свій статус заявки в Інтернеті або звернувшись до Школи медсестер


Вимоги до застосування

Під час огляду заяв розглядаються такі вимоги:

 1. Заповнена онлайн-заявка та плата
 2. Завершення ступеня бакалавра (в будь-якій галузі) з акредитованої установи
 3. Необхідні умови: курси коледжу на рівні психології та статистики або методи дослідження необхідні. Кандидати можуть відповідати цим вимогам, якщо вони навчаються за програмою АП у цих навчальних закладах під час середньої школи. Абітурієнти, які подають заявку на програми MSBH або MPH / MSBH для подвійного навчання, перед тим, як брати ці передумови, можна приймати на умовних умовах. Зверніть увагу, що визнані студенти повинні заповнити умовні вимоги до вступу до повного прийому та початку заняття.
 4. Неофіційні виписки з усіх коледжів / університетів взяли участь. Офіційні або неофіційні стенограми повинні бути завантажені через онлайн-форму заявки. Стенограми повинні містити назву навчального закладу, ступінь заробки, отримані оцінки та ГПД. Заявники повинні переконатися, що всі стенограми можна буде прочитати після завантаження. Подача офіційних протоколів ТІЛЬКИ вимагається для всіх студентів, які прийняли участь, які вирішили зареєструватися. Для не-США стенограми, будь ласка, подайте заявки на переклади.
 5. Середній бал середнього значення 3,0 або вище
 6. Особисте заява з трьома (3) необхідними частинами. Будь-ласка, напишіть окремий нарис для кожного запиту:
  • Частина 1: Що ви вважаєте найгострішою проблемою у галузі охорони здоров'я сьогодні? Чому? Будь ласка, надайте принаймні 3 причини, щоб підтримати вашу претензію.
  • Частина 2: Розкажіть нам про вашу зацікавленість у роботі в громадському та / або поведінковому здоров'ї з незабезпеченим населенням. Будь ласка, включіть відповідну інформацію про свої цінності, історію роботи, життєвий досвід та освіту, які привели вас до отримання дипломної роботи.
  • Частина 3 Для тих, хто претендує на програму подвійного навчання, ТІЛЬКИ: Що зацікавить вас у програмі подвійного навчання? Які конкретні навички ви сподіваєтеся вчитися? Як подвійний ступінь стосується вашої кар'єри?
  • Частина 4 (необов'язково): Чи є ще щось, що ви хотіли б, щоб приймальна комісія відзначила вас і ваші матеріали заявки?
 7. Два рекомендаційні листи. Кандидати повинні подавати рекомендаційні листи від осіб, які можуть засвідчити свою компетенцію та здатність бути успішними на вищому рівні навчання. Листи повинні обговорювати здатність заявника до успіху в академічному стані і говорити з його або її потенціалом для професійного зростання в області здоров'я поведінки. В онлайновій формі введіть імена та електронні адреси для рекомендаційних осіб. Вони отримають електронне повідомлення від USF з інструкціями для завантаження свого листа.
 8. Резюме
  Ми зацікавлені в поступі та поєднанні обов'язків у вашій роботі, волонтерському досвіді та ваших навичках. Досвід повинен бути для коледжу та за його межами (відсутність середньої школи).
 9. Для іноземних студентів:
  • Сертифікація форми фінансів або лист підтримки
  • Виписки з банківського рахунку, в яких вказано кошти на сукупні витрати
  • Копія копії паспорта
  • Екзамен з англійської мови: Офіційні TOEFL, IELTS або PTE оцінки
  • Міжнародні транскрипти: ваші стенограми повинні бути оригінальною мовою вашого університету, а також в англійському перекладі.
  • Зверніться до сторінки Міжнародної аспірантури для вступу студентів для тестування та додаткової інформації.
Останнє оновлення Бер 2020

Про навчальний заклад

The School of Nursing and Health Professions follows the University of San Francisco’s mission to provide a liberal arts education rooted in the Jesuit tradition of diversity, justice and global persp ... Детальніше

The School of Nursing and Health Professions follows the University of San Francisco’s mission to provide a liberal arts education rooted in the Jesuit tradition of diversity, justice and global perspectives. Згорнути
Сан Франциско , Сан Франциско + 1 Більше Менше