Магістр суспільної охорони здоров'я

Загальні відомості

Опис програми

Огляд

Програма "Магістр громадського здоров'я" (MPH) - це професійна ступінь, що пропонується University of Louisville школи громадського здоров'я та інформаційних наук (SPHIS). SPHIS акредитована Радою з питань освіти з питань охорони здоров’я (CEPH). Академічні та прикладні дослідження, разом із залученням громад, створюють фундамент для практичних рішень, які вирішують повний спектр проблем із захисту здоров'я населення. Із ступенем MPH від SPHIS ви стаєте частиною цієї фундації.

Основні моменти програми

 • Зараз пропонуються нові концентрації: Глобальне громадське здоров'я з акцентом на материнське
 • Загальновідомий факультет.
 • Провідні інформаційні технології.
 • Виклик справжнього досвіду.
 • Концентрації доступні в таких спеціальних сферах охорони здоров'я: біостатистика, епідеміологія, зміцнення здоров'я
 • Динамічна співпраця з департаментом громадського здоров'я та оздоровлення м. Луїсвілль надає можливості з перших рук для вирішення проблем охорони здоров'я в топ-20 американських містах.
 • Студенти, які подають заявку на програму MPH, можуть вказати концентрацію на момент подання заявки або, якщо вони захочуть, подати заявку без призначення концентрації. Навчальна програма MPH розроблена таким чином, щоб дозволити завершення базової навчальної програми в першому семестрі, що дозволяє студентам досліджувати кожну з основних областей без призначення концентрації. Студенти, які приймаються без призначення концентрації, повинні відібрати свої концентрації до 1 грудня першого семестру. Це стосується всіх концентрацій, за винятком студентів, зацікавлених у глобальному здоров’ї.

Практика

Студенти MPH повинні пройти практичний досвід під час їх аспірантури. Студенти мають можливість шукати практичний сайт або вибрати зі списку сайтів. Мета програми MPH - переконатись, що досвід практики поєднує дидактичне навчання з практичним досвідом, щоб студент міг досягти компетенцій у галузі охорони здоров'я, необхідних для виконання основних функцій охорони здоров'я.

Прийом інформації

Хто повинен подати заявку? Ті, хто прагнуть кар'єри в галузі охорони здоров'я, походять з різних галузей, включаючи, але не обмежуючись ними: медицину, стоматологію, сестринську допомогу, науки про життя, суспільні науки, бізнес та право.

Кандидати повинні подати заявку в Інтернеті через Централізовану службу подання заявок на охорону здоров'я (SOPHAS) на веб-сайті www.sophas.org, а потім офіс прийому випускників шкіл (SIGS) http://louisville.edu/graduate/apply

 • Три рекомендаційні листи, написані протягом останніх дванадцяти місяців.
 • Офіційні стенограми всіх ступенів.
 • Персональна заява на одній сторінці, написана заявою, яка є чітким, змістовним описом його цілей у галузі охорони здоров'я, зазначаючи будь-який професійний чи дослідницький досвід.
 • Офіційний бал від будь-якого з наступних стандартизованих тестів: * GRE, MCAT, DAT, GMAT або LSAT.
 • Міжнародні заявники: Закордонна оцінка всіх ступенів від інститутів, які не є американськими.
  * Вимога GRE може бути скасована для заявників програми MPH, які мають 4 або більше років досвіду, пов’язаних із охороною здоров'я. Кожен відділ визначає, що становить такий досвід для їх дисципліни.
  ПРИМІТКА: Відмова від GRE не застосовується для концентрацій в епідеміології та біостатистиці.
 • Якщо основна мова кандидатів не є англійською, необхідний один з наступних тестів з англійської мови: TOEFL - 90 або, IELTS -6.5
 • Студенти, які з концентрацією вживаються в галузі управління охороною здоров'я населення або політиці в галузі охорони здоров'я, повинні проходити співбесіду з Комітетом лідерства з питань охорони здоров'я HMSS.

Терміни прийому

 • Ролінг - студентів прийматимуть лише на осінній семестр.
 • Щоб бути конкурентоспроможними щодо наявних можливостей для стипендій програми, заявники повинні подати заявку до або до 1 березня для повного розгляду.
 • Міжнародні студенти без візи або зеленої картки повинні подати заявку до 1 березня, щоб дотриматись термінів опрацювання для прийому на осінь. Міжнародні студенти з візою або зеленою карткою повинні подати заявку до 1 липня.

Абітурієнти з іноземних медичних наук

Іноземні випускники медичних наук, які бажають подати заявку на програму MPH, повинні пройти один із двох процесів. Відповідний процес пов'язаний з тим, чи пройшов заявник кроки 1 та 2 Медичної експертизи ліцензування США (USMLE):

 1. Іноземні випускники медичних наук, які пройшли кроки 1 та 2 USMLE, повинні надати підтвердження сертифікації ECFMG®, використовуючи форму 236А від Сертифікації комісії з питань освіти випускників медичних наук (ECFMG), подавши свій ідентифікаційний номер USMLE / ECFMG та дату народження. до Вікі Льюїс за адресою vicki.lewis@louisville.edu.
  • Плата за запит становить 40 доларів США і сплачується ECFMG.
 2. Іноземні випускники медичних наук, які не пройшли кроків 1 та 2 USMLE, повинні подати наступне, щоб подати заявку на програму MPH:
  • Офіційні бали GRE;
  • Офіційні стенограми, завірені Всесвітньою службою освіти (WES), або еквівалентним іноземним агентством з питань кредитування; і,
  • Оцінки TOEFL для студентів, мовами викладання яких не була англійська.

Акредитація

Школа громадського здоров’я та інформаційних наук акредитована Радою з питань освіти з питань охорони здоров’я (CEPH).

University of Louisville акредитований Південною комісією коледжів та шкіл при коледжах (SACSCOC).

Студенти MPH для нерезидентів оплачують постійне навчання

Стипендії для навчання доступні для студентів, які навчаються на програму MPH та перебувають у одному з семи прикордонних штатів Кентуккі: Іллінойс, Індіана, Міссурі, Огайо, Теннессі, Вірджинія та Західна Вірджинія. Завдяки цій програмі студенти отримують стипендію, яка сплачує різницю між ставками резидентів та нерезидентів. 119894_Classroom.jpg

Останнє оновлення Бер 2020

Про навчальний заклад

The University of Louisville is a state-supported research university located in Kentucky's largest metropolitan area. It was a municipally supported public institution for many decades prior to joini ... Детальніше

The University of Louisville is a state-supported research university located in Kentucky's largest metropolitan area. It was a municipally supported public institution for many decades prior to joining the university system in 1970. The University has three campuses. The 287-acre Belknap Campus is three miles from downtown Louisville and houses eight of the university's 12 colleges and schools. Згорнути
Луїсвілль , Bellemeade , Луїсвілль + 2 Більше Менше