Магістр суспільної охорони здоров'я

Загальні відомості

Опис програми

Медична школа Wright State University Буншофт із задоволенням пропонує ступінь магістра громадського здоров'я (MPH), аспірантуру для лідерів громадського здоров'я. Доступні дві концентрації: зміцнення здоров'я та освіта та здоров'я населення. Програма MPH заснована на принципах спільно-академічного партнерства, з силою семи коледжів / шкіл Wright State University та участю у 24 округах здоров’я на південному заході та в центральній частині Огайо.

Як перший MPH програма Південно-Західного Огайо, програма реагує на освітні потреби працюючих громадського здоров'я та інших професіоналів, які обслуговують населення майже трьох мільйонів жителів. Його різноманітний студент включає в себе професіоналів у кар'єрі, студентів-медиків, останніх випускників коледжів та осіб, які змінюють кар'єру.

Освіта, яка відповідає Вашим кар'єрам і сімейним зобов'язанням

Як перший MPH програма Південно-Західного Огайо, програма реагує на освітні потреби працюючих громадського здоров'я та інших професіоналів, які обслуговують населення майже трьох мільйонів жителів. Його різноманітний студент включає в себе професіоналів у кар'єрі, студентів-медиків, останніх випускників коледжів та осіб, які змінюють кар'єру.

Студенти повинні пройти мінімум 42 години семестру до завершення. Хоча основний навчальний план ґрунтується на традиційному навчальному класі, веб-навчання вдосконалює програму. Курси пропонуються вечорами з понеділка по четвер. Програма може бути завершена протягом двох років, приймаючи повний робочий день аспірантури навантаження кожного семестру.

Усі студенти заповнюють польове розміщення та прикладний проект чи проблемний документ (інтегративний досвід навчання). Студенти можуть представити свій інтегративний досвід навчання на симпозіумі з плаката. Їх рукописи та плакати також публікуються в електронному вигляді через онлайн-сховище університету з відкритим доступом.

Співпраця в дизайні з багатопрофільним навчанням

Програма WSU MPH працює в партнерстві з 24 округами охорони здоров'я по всьому південно-західному / центральному Огайо і семи академічним підрозділам у Wright State University . Університет і викладачі прагнуть працювати з ключовими зацікавленими сторонами та організаціями в громаді.

Наше завдання

Забезпечити міждисциплінарну освіту, наукові дослідження та послуги через лідерство та співпрацю з громадами

Наше бачення

Спільнота лідерів охорони здоров’я населення, яка сприяє зміцненню здоров’я для всіх.

Цінності

 • У центрі студентів: Центральна увага в нашій програмі - наші студенти та їхнє майбутнє як працівники охорони здоров'я.
 • Залучення громадськості: Ми вважаємо, що підготовка студентів досягається завдяки партнерству в галузі медико-санітарної практики, в рамках якого студенти, викладачі та практики практикують взаємодію протягом життєвого циклу навчання та служіння.
 • Інтеграція: Здоров'я населення найкраще обслуговується, коли ліки інтегруються з програмами та політикою охорони здоров'я.
 • Лідерство: Ми прагнемо бути визнаними лідерами ініціатив громадського здоров’я в університеті та на південному заході Огайо.
 • Дослідження та стипендія: Ми прагнемо зробити значні відкриття для охорони здоров'я та вважаємо, що студенти, які займаються відкриттям, продовжуватимуть займатися власними дослідженнями.
 • Справедливість: Ми вважаємо, що для створення спільнот, де процвітають усі члени, потрібно представляти всіх членів суспільства та враховувати їх відмінності.

Партнери програми MPH

Wright State University

 • Коледж бізнесу Радж Сойн
 • Коледж освіти та соціальних служб
 • Коледж вільних мистецтв - магістр програми державного управління
 • Медична школа Бонсхофта
 • Коледж медичного догляду та здоров'я
 • Коледж науки і математики
 • Школа професійної психології
 • Південно-західний та Центральний Огайо охорони здоров'я департаментів

Вимоги до прийому

Кандидати повинні відповідати вимогам до прийому, встановленим Вищою школою. Мінімальні вимоги до аспірантури включають ступінь бакалавра, отриману в акредитованому коледжі або університеті, і мінімальну середню бал за ступінь бакалавра 2,7 (за бальною шкалою 4,0). Офіційні випускні екзамени з випускників (GRE) повинні бути подані, за винятком заявників, які отримали диплом або вищу освіту в акредитованому коледжі або університеті США або Канади. (Оцінки USMLE не будуть прийняті замість GRE.) Мінімальна кількість оцінених GRE - це вербальний 350 (тест, проведений до серпня 2011 року) / 143 (тест, проведений після серпня 2011 року) і кількісний 455 (тест, проведений до серпня 2011 року) / 143 (тест, проведений після серпня 2011 року).

Додаткові вимоги MPH для прийому

Студенти повинні подати:

 • Особиста заява про зацікавленість, спрямована на вирішення кар'єрних цілей та завдань,
 • Два рекомендаційні листи від професіоналів, які можуть поговорити з професійним чи академічним досвідом заявника,
 • Поточне резюме / резюме,
 • Заповнену форму для випускників та
 • Офіційні бали тестування GRE, як зазначено вище.

Засоби

Факультет програми MPH та класні кімнати призначили простір у межах Центру глобального здоров'я, який розташований поза межами кампуса в дослідницькому парку в Кеттерінгу, штат Огайо (3123 Research Blvd., Suite 200).

Результати навчальної програми

 • Оволодійте основними компетенціями в галузі охорони здоров'я: біостатистикою, епідеміологією, соціальними та поведінковими детермінантами охорони здоров'я, охорони навколишнього середовища та адміністрацією та політикою охорони здоров'я.
 • Виконали 200 практичних годин контактів у громадських робочих місцях.
 • Майте додаткову спеціалізацію через факультативи, організовані навколо районів концентрації: готовність до надзвичайних ситуацій, глобальне здоров'я, зміцнення здоров'я та освіту, управління громадським здоров’ям.
 • Майте кульмінаційний досвід, який розвиває вміння синтезувати, узагальнювати, презентувати та обговорювати обраний студентом проект.
Останнє оновлення Бер 2020

Про навчальний заклад

Wright State University is a nationally ranked public university in Dayton, Ohio with more than 15,000 students Offering 295 degree programs, the university is made up of eight colleges, three schools ... Детальніше

Wright State University is a nationally ranked public university in Dayton, Ohio with more than 15,000 students Offering 295 degree programs, the university is made up of eight colleges, three schools, and a branch campus in Celina, Ohio. Named for the Wright brothers, Wright State University offers an exceptional, affordable education in the American heartland. Згорнути