Магістр суспільної охорони здоров'я

Загальні відомості

Опис програми

Огляд

Якщо ви вже берете участь у дослідженні, політиці та практиці в галузі охорони здоров'я або плануєте кар'єру в цих сферах, цей курс магістрів призначений для підтримки ваших майбутніх амбіцій.

Опинившись деякими провідними мислителями з питань дослідження в галузі охорони здоров'я, курс допоможе вам забезпечити унікальне розуміння сучасної теорії та методів громадського здоров'я та навчити вас застосовувати їх до вашої роботи. Ви будете спілкуватися з фахівцями у цій галузі, коли ви розробляєте критичне розуміння підходів до громадського здоров'я та дізнаєтеся, як зробити позитивний вплив на добробут людей та громад.

Ви можете вивчати курс повністю в Інтернеті, що робить його ідеальним варіантом, якщо ви хочете отримати кваліфікацію магістра під час роботи. Вибір модуля також надзвичайно гнучкий, що дозволяє створювати спеціальну програму, яка відповідає вашим власним навчальним потребам, інтересам та цілям у сфері охорони здоров'я.

Найголовніші причини для навчання з нами

# 1 Навчайтесь в Інтернеті і підготуйте свої курси до особистих і професійних розкладів

# 2 Заробіть майстрів з найвищого рейтингу Університету наук про здоров'я в Шотландії (REF 2014)

№3 Підходить як для початківців, так і для досвідчених медичних фахівців

Цілі курсу

Цей курс призначений для тих, хто хоче вивчити поточні та нові проблеми у сфері охорони здоров'я, відображаючи свої власні практики, досвід та інтереси. За допомогою ваших навчань ви навчитеся:

 • досліджувати та розуміти теорію та методики громадського здоров'я, що відповідають вашим інтересам
 • Отримайте від перших рук розуміння підходів, які використовують дослідники, практики та політики
 • розробляти практичні та передавальні навички, включаючи написання звітів, робота в команді, пошук літератури, методи дослідження та критична оцінка

Відмінний майстер-курс

Цей курс має мультидисциплінарну спрямованість, навчання та надання як практичних, так і теоретичних навичок у співпраці з державними та третіми партнерами сектора.

Вона зосереджена на тому, як суспільства, групи та окремі особи можуть покращити стан здоров'я та боротися з нерівністю в галузі здоров'я, розглядаючи як зверху, так і знизу вгору підходи (наприклад, урядова політика проти низових рухів). Орієнтація на те, щоб допомогти вам розвинути навички, які будуть актуальними для поточної та майбутньої кар'єри в галузі громадського здоров'я, шляхом індивідуального навчання та співпраці з іншими студентами та персоналом.

На той час, коли ви закінчите, ви будете оснащені експертними знаннями та різними аспектами з різних досліджень, політики та практики, зосереджуючи увагу на сучасних питаннях охорони здоров'я, які актуальні на місцевому, національному та міжнародному рівнях.

Гнучке навчання

Якщо ви зацікавлені в вивченні модуля з цього курсу, аспірантуру або диплом післядипломної освіти, то, будь ласка, надішліть нам електронну адресу випускників, щоб обговорити ваш курс навчання.

Дослідження

Наш факультет медико-наукових та спортивних наук став першим у Шотландії для медичних наук у новітній дослідницькій програмі Excellence Framework (2014) - підкреслюючи нашу прихильність до вироблення провідних світових досліджень, які покращують медичне обслуговування та зменшують нерівність у сфері здоров'я на глобальному та місцевому рівні.

Це означає, що ваша робота буде підтримана групою впливових вчених із сильними та встановленими дослідженнями, досвідом громадського здоров'я та великою кількістю публікацій світового рівня.

Деталі курсу

Розширюйте свої знання та навички у сфері громадського здоров'я та переглядайте свої кар'єрні перспективи за допомогою цього унікального онлайнового курсу.

Вам потрібно буде заповнити чотири основні модулі, два додаткові модулі та дослідницький проект, щоб заробити свій MPH в громадському здоров'ї. Ви також можете закінчити диплом післядипломної освіти, заповнивши чотири основні модулі та два додаткових модулі або аспірантуру, заповнивши три основні модулі.

Студенти повинні скласти не більше одного модуля за семестр.

Рік 1 (основні модулі):

 • Вересень - що таке громадське здоров'я? (NURP021)
 • Січень - Епідеміологія та її номери (NURP022)
 • Травень - Що таке дослідження громадського здоров'я? (NURP023)

Рік 2 (Виберіть два необов'язкових та один основний модуль):

 • Вересень - суспільство та здоров'я (NURP025) АБО MRes кількісні методи (NURP005) АБО MRes якісні методи (NURP003)
 • Січень - Зміна поведінки та здоров'я (NURP026) АБО MRes Етика та управління в галузі досліджень (NURP007)
 • Травень - Політика у реальному світі (NURP024)

Рік 3:

 • Науково-дослідний проект (NURP027)

Викладання

Вам допоможуть досягти цілей курсу різноманітними методами, включаючи:

 • суміш лекцій (живі вебінари та записані подкасти)
 • групова робота
 • онлайн-обговорення
 • незалежне (кероване і самоуправляемое) дослідження
 • Роздуми про навчання та незалежні дослідження

Очікується, що протягом одного семестру ви отримаєте не більше одного модуля.

Оцінка

Ви будете оцінювати за допомогою різних методів, включаючи есе, короткі іспити, проектні плани, об'єктивні тестові питання, плакати, презентації, довідки про політику та рукописи академічних журналів.

Класні години

Деякі модулі мають заплановані лекції / дискусії, які зазвичай проводяться увечері (у Великобританії). Точний день і час будуть відрізнятися залежно від модуля, але ці сесії записуються і можуть переглядатися пізніше.

Директор курсу

Д-р Тоні Робертсон

44 (0) 1786 466360

tony.robertson@stir.ac.uk

Комісії - 2018/2019

£ 8,500

Останнє оновлення Бер 2020

Про навчальний заклад

At the University of Stirling, being the difference is in our DNA – providing education with a purpose and carrying out research that helps to shape society.

At the University of Stirling, being the difference is in our DNA – providing education with a purpose and carrying out research that helps to shape society. Згорнути